Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na kogo glosujecie w niedziele??

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 137
to nie jest tak , wiek odchodzenia na emerytrury wymisliło sobie PO to jest naturalna konsekwencja rządów PO , PIS , SLD to te partie sprawiły ze Zus jest bankrutem .. DUda nalezy do PISU więc jest bedzie tylko kontynuował proces rozpadu Zusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co debaty się wystraszyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
dude skreslił postulat obnizenia wieku emerytalnego czy on sobie zdaje sprawe , ze nie ma na to żadnych szans ani za 5 ani za 10 lat ? POlska sie wyludnia , zus jest bankrutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
duda mam wrażenie jest oderwany od rzeczywistości , siedzi w chmurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech sie ten zus rozpoadnie ale już teraz. Po co mamy składki bulić jak nic z tego nie ma. Nawet firmy nie ma jak założyć bo zus za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klepiesz zaslyszane formulki.Wiek emerytalny musi być taki jak poprzedni. Skąd młodzi maja mieć pracę jak pracować mają staruszki ? Chcesz by naprawial ci dach 67 letni dekarz ? A może wolisz 67 letniego kierowcę autobusu ? To nie chęć obniżenia wieku emerytalnego to koniecznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
nie b ędzie zadnego obnizenia wieku emerytalnego to chwyt pod publiczke a jakby spróbował obnizyc ten wiek to konsekwencje byłby tragiczne .. POtrzebuje do tego dzisiątków miliardów złotych Dlatego uwazam ze duda jest jeszcze bardziej niebezpieczny od komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Bronisława Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda wie co mówi bo jest z nich wszystkich najmadrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
a czym sie rózni 67 letni kierowca autobusu od 65 letniego ? to tylko 2 lata róznicy a wiek emerytalny kilka lat temu wynosił przecież 65 lat . dla mnie to bez roznicy czy ktos ma 65 lat czy 67 lat roznica jest dopiero miedzy 65 lat , a 73 lata wtedy to widac , jest odczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kevin75
Ludzie idźcie głosować! Nie na mniejsze zło bo w Polsce naprawdę nie da się już zyć,tylko na człowieka z poza sitwy PO,SLD, PiS czy PSL,pokażcie że macie dość dynastii która przez 25 lat nie zrobiła nic poza opuchnięciem biurokracji zjadającej nasze wątłe PKB,pustymi obietnicami,podwyższeniem podatków i wieku emerytalnego,tu trzeba zmienić cały system a nie wybierać mniejsze zło!!Chcecie pracować do śmierci w nie swoim już państwie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo jakie z ciebie glupie dziecko ? Ty nawet mowisz calymi frazami zaslyszanymi w TV :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata w tym wieku to ogromna różnica. A kobietom Komorowski podniósł wiek emerytalny o siedem lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Prawictwo jakie z ciebie glupie dziecko ? Ty nawet mowisz calymi frazami zaslyszanymi w TV usmiech.gif głupie dziecko to sformułowanie używane przez gimbusa bez argumentów . najprosciej rzucic hasło głupie dziecko do kogoś kto niszczy i miażdzy cie argumentami i nie masz na to odpowiedzi dlatego rzucasz hasło głupie dziecko jak typowy debil ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Dwa lata w tym wieku to ogromna różnica. mylisz sie bardzo dla mnie bez róznicy czy moj autobus prowadzi 65 latek czy 67 latek istotnie 65 lat a 75 lat stanowi roznice juz to wytlumaczyłem dlaczego 2 lata to jest g****o , a nie róznica roznica to jest 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście na Bronisława Komorowskiego. Przecież nie na Dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje argumenty Prawictwo to zaslyszane "argumenty" tych "ekspertów " z TVN :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyju
Ja na Korwina a malzonek na Kukiza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
przeciez eksperci z tvn są za komorowskim pajacu , a ja jestem za kukizem Komorowski to taki sam socjalista jak Duda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata w tym wieku to utrata sprawności poruszania się czy pogorszenua wzroku.W twoim wieku dwa lata to chwila a w wieku emeryta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
Dwa lata w tym wieku to utrata sprawności poruszania się czy pogorszenua wzroku.W twoim wieku dwa lata to chwila a w wieku emeryta przestan się tłumaczyć wiem jaką sprawnosc ma 65 latek , 67 latek a jaką ma 85 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
2 lata owszem maja znaczenia gdy ktos ma 80 lat przy takim wieku jak 65 czy 67 to bez wiekszej róznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz ma jakieś szanse wygrać z Komorowskim ? Tylko Duda może przegonic gamonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz i tylko wyłącznie dla tego jadę na wybory..właśnie żeby zagłosować na KUKIZA! Żeby głosować na Bronka czy Dude czy jakiegokolwiek innego złodzieja to trzeba być IDIOTA ! Ale jak widać nie brakuje ich, Polska sprzedana, rozgrabiona, zniszczona a Wy dalej obstawiacie za zdrajcami ! Mam 25 lat i nie wyobrażam sobie tego kraju dalej pod panowaniem tejże szajki! Nie przewiduje nic dobrego dla Polski w końcu nas rozbiorą !:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
jezeli oceniac stopien socjalizmu to na pierwszym miejscu , najwiekszym socjalistą byłoby Duda SLD i PIS na drugim Komorowski i PO na trzecim kukiz , który częsciowo chce zniesc socjalizm w POlsce na czwartym Mikke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
PiS zrobi tyle samo co i PO moim zdaniem. Prawnictwo....ma rację i ja się zgadzam. Obiecują idioci jeden po drugim gruszki na wierzbie. Nic się nie zmieni przez jedną kadencję a tak jest ze żaden rząd nie rozpocznie czegokolwiek za co mógłby zebrac laury ktoś inny nie daj boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debata: - kto wygrał tą debatę, moim zdaniem nikt. Kto był najlepiej przygotowany merytorycznie - Duda mówił jednak tak zbyt prawniczo, zabrakło w jego wypowiedziach indywidualności, zabrakło jakiś smaczków w wypowiedziach, trochę zbyt spiety, powiedział to co miał wyuczone i tyle. Kolejne miejsce Tanajno, początek spaprał z tym czasem, ale potem już świetnie, fajnie się wypowiadał, merytorycznie przy tym z taką energią i werwą (niektórzy mu zarzucają że z kartki, nawet tego nie zauważyłem) Gdyby go było więcej w telewizji to by miał szanse na całkiem niezłe procenty - jednak w polskiej demokracji totalnie marginalizowany. Braun gdyby nie przeginał z tą religią to by lepiej wyszedł w debacie. Wilk - niby tak fajnie się wypowiadał (według różnych komentatorów) , jak dla mnie bezpostaciowy i zupełnie nijaki. Ogórek - świetnie by się nadawała na pogodynkę usmiech.gif - wyglądała jak wypindrzona nastolatka która przyszła na 1 randkę. Renki z zaawansowaną anoreksją oczko.gif Kukiz - facet nie dostosowany i nienadający się do polityki i te "oczy" człowieka naprutego... , debate totalnie "spalił". Dyskwalifikacja: Korwin - tu nawet nie ma co pisać, rozdygotany dziaduszek który żyje w innej rzeczywistości . Jakubas - można podsumować "partia sobie a ja mam idee których nikogo nie obchodzą i nic nie znaczę". Palikot - degrengolada i chamstwo: konserwy, marycha, homo i kościół, nie ma nic do powiedzenia i nigdy nie miał, śmieszą strasznie wypowiedzi różnych lewaków jak on rozniósł resztę kandydatów. Kowalski - przestałem go słuchać już na samym początku zaczął głosić o dobrych stosunkach z Rosją i banderowcach - agenciak putina o wyglądzie i mentalności chłopa pańszczyźnianego oderwanego od pługa (zachwalany strasznie przez rusofilów) . Kto przegrał najbardziej tą debate- tchórz który nie przyszedł, przynajmniej krzesełko czekało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko kukiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Komorowski i tak już spokojnie wygrał , więc spokój grabarza wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×