Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiedziałam na kogo głosować. Ale po debacie zdecydowałam się na Kowalskiego

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj glos tez ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro Marian znów pokaże klasę rano w TVP1 - od 8:10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tej debacie przekonałam się że to najlepszy kandydat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) zabawne jest to wasze podniecenie Maryjanem szefem ochroniarzy z prowincjonalnej dyski na ścianie wschodniej. Zróbcie sobie konkurs kto sie najbardziej podnieci przy jego wypowiedziach, to chociaż będziecie mieli zajęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronisław Komorowski to bardzo dobry Prezydent Rodacy! Wybierzcie zgodę i bezpieczeństwo, a nie afery PiSu, nie Palikota walczącego z kościołem i chcącym ogłupić młodzieć, nie dla Mariana Kowalskiego powiązanego z faszystowskim ONRem, nie dla oszołoma Korwina który chce zlikwidować ZUS, NFZ i szkoły publiczne, a potem państwa dzieci nie będą miały gdzie do szkoły chodzić lub tylko za grube pieniądze, lecz kogo na to stać? Tak samo leczenie będzie tylko prywatne i emerytur też nie dostaniecie bo on chce zlikwidować ZUS! No chyba tacy głupi to nie jesteście co? NIE dla Kukiza, populista muzyk, którego programem jest tylko wprowadzenie JOWów, ten człowiek nic innego nie ma do zaoferowania, tylko o tych JOWach gada, które i tak nie działają. Niech wraca na scene muzyczną, a politykę zostawi mądrzejszym. NIE dla SLD i Magdaleny Ogórek, przecież i tak wiadomo kto za nią stoi - towarzysz Miller! A ona tylko z kartki potrafi czytać, na polityce się kompletnie nie zna, jest marionetką tak samo jak Duda w rękach Kaczyńskiego. Każdy inny kandydat aniżeli Bronisław Komorowski będzie prowadził wojny polsko-polskie i wzywał do nienawiści. Nie pozwólmy na to! Wybierzmy zgodę i bezpieczeńswo! Wybierzmy Bronisława Komorowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widać że urządzasz kłamliwą i celową propagandę... Jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz wcale. M.Kowalski pracuje w profesjonalnym klubie muzycznym w Lublinie, gdzie organizowane są koncerty głównie rockowe i metalowe. A nie na żadnej wsiurskiej potańcówie. To że jest zwykłym człowiekiem pracującym na utrzymanie jak bardzo wielu najzwyklejszych polaków tylko działa na jego PLUS. Nie jest oderwany od rzeczywistości jak wielu jego kontrkandydatów (także tzw 'antysystemowych') z milionami na koncie nie do końca znających życie zwyczajnego borykającego się z codziennymi problemami Polaka. Marian ma mój głos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Haha, propaganda POwska już tu dotarła ? :D Nikt nie będzie marnował głosu na człowieka który tylko przepycha kolejne podstawione pod nos ustawy wyniszczające i grabiące Polaków. Nikt nie poprze już władzy która zrobiła dokładnie odwrotność tego co obiecała, która okłamała naród !!! PO jest skończone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opłacani klakierzy PeOwscy siedzą na kafe ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My całą rodziną głosujemy na Mariana Kowalskiego :) Namówiłam jeszcze paru znajomych Korwinistów do zmiany zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M.Kowalski pracuje w profesjonalnym klubie muzycznym w Lublinie, gdzie organizowane są koncerty głównie rockowe i metalowe. A nie na żadnej wsiurskiej potańcówie. heloł:) to jest i tak Lublin, tam wszystko jest wsiurskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta a najbardziej Palikot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój idol*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marian to najlepszy, najkonkretniejszy kandydat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla tego głosuje na Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda w II turze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy jest wart głosu byle nie Bronek albo Palikot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze po debacie byłem mega pozytywnie zaskoczony ale jeszcze nie do końca pewny. Pooglądałem wypowiedzi Pana Mariana na YouTube i teraz już wiem na 100% że głosuję na Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy Kandydat, nie powiem że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagłosuję na Bronisława Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zmarnujesz głos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marian Kowalski na facebooku: "Tuż po dzisiejszej konferencji dotarła do mnie smutna wiadomość o złym stanie zdrowia taty Prezydent Kukiz. W imieniu swoim i pana Pawła bardzo Was proszę o modlitwę za jego ojca. Odrzućmy na bok walkę o procenty i okażmy mu wsparcie w tym trudnym czasie!" TO JEST KLASA SAMA W SOBIE . BRAWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elokwentny facet z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że po tej debacie w TVP to moze być Czarny Koń Wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×