Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pazkonciowa dama jajjaa

do par jak spedzacie czas wolny

Polecane posty

Gość pazkonciowa dama jajjaa

Hej, mam taki "probelm". Zastanawiam sie, jak pary w wieku ok. 30 lat spedzaja czas wolny. Troche martwi mnie fakt, ze moj facet oprocz pracy nie ma potrzeby zyc aktywnie, nie spotyka sie ze znajomymi, nie uprawia zadnej pasji, czy nie poglebia zainteresowania. Dzien w dzien wraca, je i oglada tv i idzie spac. Oprocz tej wady jest fajnym facetem, ma duza wiedze ogolna, iteresuje sie swoja praca i rozwija sie nieustannie. Jednak z jego zyciu jest glownie praca. Wyjscia organizuje tylko ze mna,stroni od ludzi, choc jest lubiany i w pracy tez ma z ludzmi non stop do zyczenienia. Chodzi o to, ze brakuje mi pedu w naszej relacji, czasami zapyta sie "co robimy?" i co ja mam powiedziec, jak do swoich znajomych mnie nie zaprasza i wzbrania sie, do moich chodzic tez zbytnio nie chce, do rodzenstwa zaprasza mnie od kilku miesiecy, a mojego jeszcze nawet nie poznal(jestesmy razem rok), wiem, ze moge znim robic wszystko, ale punktem zapalnym tego jestem ja, nie on, nie ma w nim potrzeby zeby spedzic fajnie czas, gdy jest sam. Chcialabym nieustannie miec co robic by nadac naszemu zwiazkowi troche zycia, czasami czuje, jakbysmy byli juz starzy, brakuje mi czasami iskry w dzialaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×