Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muuuminkowa

Kabina czy wanna ?

Polecane posty

Gość muuuminkowa

Łazienka do największych nie należy i ciężko podjąć mi decyzję. Jakie Wy macie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanna zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuminkowa
Tylko że zabiera miejsce, a takie miniaturowe...no nie podobają mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety, w małych łazienkach kabina prysznicowa sprawdzi się o wiele lepiej. Mam na myśli takie jak tutaj - http://szklarzokuniew.pl/kabiny/ - wykonane ze szkła i bez brodzika, wg mnie lepiej sie prezentują i są łatwiejsze w utrzymaniu ich czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kabina jest o wiele wygodniejsza, pamiętaj tylko o dobrych akcesoriach przy montowaniu kabiny bo potem możesz mieć problemy z nią, polecam http://www.cdakcesoria.pl/. Sam u nich kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mała łazienka to tylko prysznic, bez sensu zajmować miejsce wanną, skoro prysznic jest mniejszy i funkcjonalny :) Poza tym można go naprawdę fajnie zrobić, polecam zajrzeć na http://www.krainalazienki.pl/ w poszukiwaniu dodatków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę wannę. Też nie mogłam się zdecydować, bo kabina jednak zajmuje mniej miejsca, ale ostatecznie wybrałam wannę. Kupiłam ją w sklepie http://www.domeko.com.pl/ i jestem z niej bardzo zadowolona. :) Mają tam duży wybór produktów i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna tylko i wyłącznie.Niestety sama jestem posiadaczką prysznica i zamierzam się go pozbyć.Nic nie zastąpi długiej kąpieli w wannie,żadne polewanie się wodą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam prysznic i spoko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole prysznic. Z wanny nie korzystam. W swojej łazience mam prysznic i wannę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu już wrzucił dobry link :) zamiast wybierać, można zdecydować się na rozwiazanie uniwersalne - czyli wanne z parawanem (chodzi tu oczywiscie o parawan sztywny). Wówczas mozemy sie wykapac, jak i wziac prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costoimprimir
ja tam wole prysznic. mozna wziac dlugi, relaksujacy, ale i nie ma problemu z tym, zeby doprowadzic sie do porzadku w dwie minuty, jesli zaspimy. a spróbujcie to samo zrobic z wanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno zdecydować, bo na co dzień lepszy szybki prysznic, ale każdy od czasu do czasu ma ochotę na relaksującą kąpiel dlatego jeśli nie masz miejsca za montowanie jednego i drugiego to może uda się to jakoś połączyć albo zmieścić mały prysznic na wymiar. Zobacz ofertę firmy Matpol - http://matpol-skawina.pl/oferta/szklo-do-wnetrz/kabiny-prysznicowe-na-wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro łazienka jest mała to lepszy będzie prysznic. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca i jest poręczniejszy w małych pomieszczeniach. Popatrz sobie np w sklepie www.sanitarplock.pl, mają duży wybór kabin prysznicowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy przed remontem łazienki i też mam ten dylemat. Zwłaszcza że mamy porządną wannę od lat i z jednej strony tęskno za prysznicem, a z drugiej nie wyobrażam sobie wanny nie mieć. Nawet się zastanawiam, czy by tej starej nie zostawić, tylko odnowić, bo naprawdę trzyma się super, tylko trochę zżółkła. Swoją drogą korzystał ktoś z Was z takiego zabiegu? Znalazłam przykładowe efekty na www.jak-nowa.pl - wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem przed remontem i byłem wczoraj oglądać prysznice w salonie Elements w Bydgoszczy. Za dużo jest tego wszystkiego ogólnie ;) Ale na coś się pewnie zdecyduję. Fajne mieli np. z marki Vigour (znacie?). Słyszałem dobre opinie na temat tej marki. Skoro u Niemców się sprawdzają, to chyba nie można niczego zarzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elonka42
Jezeli chodzi o wygodę zdecydowanie kabina. Nie lubię czekac, aż wanan napełni sie wodą oraz tracić w niej tyle czasu. Kabina idealnie wpasuje się do łazienki i nie zajmje tyle miejsca co wanna. Ogromny wybór znajdziesz na stronie Kermi. Moje ulubione modele to Pasa, Filia oraz Gia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienia31
Jestem kolejna zwolenniczką kabiny prysznicowej. Nie wiem czemu, ale juz od dawna zrezygnowałam z wylegiwania się w wannie. Zamiast tego lubię dłuższy prysznic. Ważnym aspektem było rówież to, że nie mamy dużej łazienki, więc kabina była o wiele lepszym rozwiązaiem. Jeżeli ktoś się zastanawa to polecam kabinę Kermi Atea- cudowna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpiel w wannie może i wydaje się fajna bo se można poleżeć w ciepłej wodzie, ale przecież takie mycie jest niewygodne. opłukiwanie głowy w wannie mnie wkurza, bo trzeba się zanurzyć. Umycie tyłka, który ciągle jest zanurzony też mnie wkurza bo trzeba go wynieść nad wodę, trzeba się ogólnie nagimnastykować. a do tego siedzimy w wodzie, w której cały czas pozostaje brud, który z siebie zmyliśmy, strasznie mnie to denerwuje. A pod bieżącą wodą jest szybko i łatwo. No i zużywa się znacznie mniej wody jak się najpierw namoczymy, wyłączymy wodę by się namydlić i szybko to spłuczemy, niż jak napełnimy całą wannę wodą. Co dopiero gdy jest kilku domowników, którzy jeden po drugim taką wannę napełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babi412
Dla mnie wygrywa kabina i dlatego w obu łazienkach je mamy. Atea i Filia to nasz wybór świetnie wykonane, bezpieczne i estetyczne. W końcu to niemiecka jakośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza jest po prostu wanna z prysznicem i już. Po co się zastanawiać co wybrać skoro można mieć 2w1 ?. Rano szybki prysznic a wieczorem poleżenie sobie w wannie to jest to :-). Jeżeli ktoś tak jak ja jest ze Szczecina to polecam kupić Domexie . Mają tam spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedtka311
Zdecydowanie przestronna Kabina prysznicowa. Ja wybrałam Filia od Kermi, poniewaz mogłam również dobrac ja na wymiar. Dzieki czemu wszystko w łazience mam spasowane idealnie. A o to właśnie mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleo
Zdecydowanie kabina, o wiele praktyczniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to się marzy taka kabina prysznicowa walk in i zaraz za nią taka niewielka sauna fińska. Widziałam na stronie http://www.saunyfinskie.com.pl/, że mozna coś takiego z powodzeniem zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wannę ze względu na dziecko, które w niej kąpie, bo pod prysznicem było ciężko, ale dokupiliśmy w sklepie http://karolewscy.pl/ drążek rozprężny i zasłonkę prysznicową i mamy dwa w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×