Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carrieann

Wpadłam we własne sidła

Polecane posty

Gość Carrieann

Jestem aktualnie w dość świeżym związku, zawsze lubiłam być zdominowana i jak do tej pory z partnerami oraz z moim aktualnym facetem tak miałam. Jednak odrobina alkoholu, nastroju i coś mnie pokusiło i zafundowałam mu całonocną sesję wiązań, zniewolenia itd. Nie o to chodzi. Widzę, że on oszalał z podniecenia, próbuje od tamtego czasu mnie nakłaniać żeby nasz seks był właśnie taki a mi przeszło. Chcę wrócić do tego co było..tylko jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrieann
W sumie tak, wiadomo jak to działa, ale teraz czuję jakbym go zmuszała, niby robi to co lubię, ale ten pazur zniknął i mi też się odechciewa jak widzę po jego zachowaniu , że robi to na odp*****l, że uruchomiłam w nim to czego on widocznie zawsze pragnął. Bycie domina nie leży w mojej naturze. Zrobiłam sobie "przysługę ", że hej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka2909
tez mialam takiego chlopaka, w zyciu ogolnie dominujacy, wiedzacy czego chce, etc. w lozku tez ogolnie dzikus, ale poszlismy w klimaty eksperymentow i tez sie odnalazl w roli uleglego w lozku... kolejnym krokiem jest moze zdrada kontrolowana/cuckold? moze poniz go przy kims kto ma wiekszego, ostrzej cie potraktuje? bedziesz miala swoje zdominowania, a jednoczesnie bedziesz mogla ponizyc jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka to nie ja
poloz mu podczas zabaw stope na kroczu, jak nie bedzie jeszcze nagi i powiedz ze go zdradzilas z kolesiem co mial ogromnego albo ze poznalas kogos u kogo bylo widac, ze ma super sprzet, zobacz czy mu dygnie palka. bedziesz wiedziala czy go to kreci. opowiadan o dominiwaniu faceta i samej dawac sie dominowac przez ogiera jest sporo. sama znam to z doswiadczenia jak kolezanka wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×