Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Otwieram butik z sukienkami wizytowymi poszukuję hurtowni.

Polecane posty

Gość gość

Otwieram butik z sukienkami. Poszukuję hurtowni, dostawców, producentów sukienek wizytowych w rozmiarze S,M,L,XL oraz większych rozmiarów XXL,XXXL w Polsce i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze spróbuj się zaopratrywać w sklepach internetowych? tam są są często tanie sukienki. kolezanka kupuje czasem na allegro tak jakby hurtowo, ze wysyłją jej całą paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście sukienki wizytowe wole sobie zamówić o krawcowej. jestem ywsoka i mało kiedy gotowe modele na mnie pasują. przez neta napewno bym nie zamówiła kiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wieczorowe kreacje zamawiam u kracowej. albo robie przeóbki albo chodze do takiego butiku, gdzie sa gotowe sukienki ale mozna tez zamowic, takie rzeczy sa d uzo porzdnijesze niz to co diostaniesz w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to bardzo dobre jakościowo tkaniny można dostac w tej hurtowni koło łodzi http://migro-tex.pl. Moja ciocia prowadzi własny sklep i u nich zamawia tkaniny żakardowe i marynarkowe. Mają bardzo szeroki wybór i podobno są naprawdę porządne te rzeczy, nie to co w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×