Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość co gest miał

SUPER SYTUACJA !!!!!! :)

Polecane posty

Gość gość co gest miał

Ostatnio ściąłem się ostro z przełożoną. Poszło, że niby wynoszę projekty z pracy, bo konkurencja ma niby to samo, tylko, że u nich jest coś na trzeciej stronie, a u nas na czwartej albo odwrotnie. Tłumaczę lampucerze, że nic nie wynoszę, a ona drze gębę, że wezwie policję i każe mnie rewidować. To ja na to, że nie musi wzywać, bo nie mam nic do ukrycia i mogę teraz się rozebrać. Ona, żeby się rozebrał. Ja, dobra! Myślała, że tylko tak mówię. Nie dacie wiary ale rozebrałem naprawdę normalnie ściągać z siebie ubrania. Ona też była zaskoczona. Aż ją zatkało. Co ciekawe od razu zmienił jej się ton, jakby wzburzenie przeszło w zaskoczenie, a to w podekscytowanie. Bo PRZESZŁO! Ja też zacząłem się podniecać. No pomyślcie - sam na sam z gościówą w jej biurze. Pikanterii dodawał mi fakt, że ja zawsze lubiłem dominy. Ona szefowa, ma nade mną formalną władzę, ja jako podwładny teoretycznie powinienem jej słuchać, itd. Podnieciłem się. Nim doszedłem do bielizny czuję, że mam erekcję. Od razu cisza w biurze. Kilka minut wcześniej darła gębę na całe piętro a teraz... Mówię jej, że jak mam zdjąć i majtki to przekręcę zamek w drzwiach, żeby nam nikt nie wszedł. Wtedy jakby oprzytomniała i zaczęła mówić, że to niepotrzebne, żebym się ubierał i wyszedł, itd. Ja na to, że rozbiorę się całkiem i że - mówię takim niby oburzonym tonem - że nikt mnie nie będzie posądzał o złodziejstwo. Myślicie, że zaprotestowała, gdy przekręcałem zamek? Taa... dobrze się lampucerze oczka świeciły gdy ściągałem slipy. Za.*je.*bi.*ste przeżycie! Masz - patrz na stojącego kootasa! Sytuacja opisana sprzed niecałej godziny. Oczywiście i tak nikt nie uwierzy bo zaraz że prowo. Szkoda, że nie mogłem tego nagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy koniobijca
Świetne! Tak mnie podnieciła ta historyjka że od razu sobie zwaliłem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie. ja mialem podobnie ale na badaniach do liceum lotniczego jak jeszcze istnialo i tez jedna pani oficer ale i pielegniarka kazala nam sciagac majtki i tez miale erekcje i widzialem jak sie ona usmiecha. to bylo daaaaaawno temu lecz dalej fajnie to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy koniobijca
No i co z tego? właśnie na takie wpisy czekam codziennie od rana do nocy, lewą dłonią co minutę-dwie klikając F5 (żeby odświeżyć forum), a prawą w tym samym czasie rozpędzając skórkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie techniczne do forumowego konibijcy. Ja wstawić taką rękę jak wstawiłeś na końcu swego wpisu o 11:59? Bo ja nie wiem. Wiem jak wstawić uśmiechniętą albo smutną buźkę. Ale rękę? Nie wiem Jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe... działa! Dzięki konibijco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×