Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykończenie domu ok 150 metrów kw?

Polecane posty

Gość gość

Ile może kosztować Wykończenie domu ok 150 metrów kw, ale dom totalnie nowy, odebrany od dewelopera, nie ma w nim nic, podłóg, ściany łyse praktycznie, zero kafli itd itd koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcesz to robić oszczędnie czy na burżuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz sobie sama obliczyć.Cena płytek , czy paneli razy koszty robociźny , plus ceny armatury , itd , itp. Nikt ci dokładnie nie obliczy , bo wszystko zależy od ceny materiałów, wynagrodzenia fachowców, regionu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urzadzonanacacy
Ja próbowałam kiedyś sama obliczać i to było nawet zabawne, bo nie dość że kupa kasy poszła na telefony do hurtowni takich materiałów, gdzie albo nie chcieli sprzedać bo nie jestem firmą, albo nie mogłam sie porozumieć w sprawie obniżenia ceny, to raz. A dwa to taki psikus, że fachowcy których pytałam o wycenę mieli skrajnie różne ceny za swoją pracę i jakieś chore wymagania, więc ostatecznie i tak zastanawiam się czy nie zlecić i kupna materiałów i roboty jednej firmie, jak no deconova, gdzie dają umowę ile to będzie kosztować całościowo i z głowy. Choć wiadomo, że wtedy koszt wyższy - od ok 9 stów ponad za metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecic ci firme http://www.prestige-decor.pl/, maja bardzo szeroki wybor akcesoriow wykończeniowych: listwy przypodłogowe, cokoly, ćwierćwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście, że nie muszę się martwić o fachowca, bo mam go w domu. Place tylko za materiały. W sumie nie wtrącam się do pomysłów męża, ale teraz pokazał mi ta stronę http://stefania.pl/pustaki-szklane-ei-30-i-ei-60/ Ma pomysł, by skorzystać z pustaków szklanych do ścian na ganku. Chyba brakło mi wyobraźni, jak myślicie dobry to pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×