Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dosc klamstw komorowskiego!!!

Polecane posty

Gość gość

Dosc tych klamstw bronislawa komorowskiego i niszczenia polski, ile kurwa czasu bedzie rządzić jedna partia (PO) zeby jeszcze rzadzili dobrze a oni rujnuja polskie , teraz trzeba zaufac komus innemu i wybrac ANDZEJA DUDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Komorowski niech zostanie prezydentem Kościerzyny Koźla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
tylko pamiętajcie żeby zabrać swoje długopisy na wybory, przekażcie też to swoim znajomym i rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on i całe PO do pierdla ! zainkasować ich majątki ! pieniądze które ukradli ze sprzedaży firm Polskich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w czym polactwo tępe okłamał Komorowski? przybłędy wyjeżdżają a społeczeństwo się starzeje to chyba normalne , że trzeba dłużej pracować by były emeryturu. tego tępota brudna polaczkowa nie rozumie. jak ja nienawidzę tej polaczkowej tępej chołoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz cepie o sobie? ty szmatława brudna nędzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
// jak ja nienawidzę tej polaczkowej tępej chołoty! to wypertalaj na białoruś cwelu niedomyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tacy powinni wypierda...lać w pisssddu z Polski ! NIE dla PO NIE dla KOmoru...cha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorwa mógłby ktoś wreszcie tego skurrwiiela komoruskiego odstrzelić, jak ja tego chooja yebanego nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej wymienić to brudne podłe tępe polaczkowe społeczeństwo na ukraińskie np. i zostawić władzę , która jest. lepszej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak , nigdy wcześniej nie miałem potrzeby interesować się polityką jakoś to leciało ludzie żyli w miarę spokojnie Odkąd doszło do rządu PO ! Zaczęło się robić w Polsce takie bagno ! Że zainteresowałem się co się dzieje iż ludziom jest coraz ciężej żyć w Polsce ! Przez te wszystkie lata obserwowałem ich poczynania i wiem jedno TO JEST MAFIA ZŁODZIEJSKA ! która doprowadziła do nędzy w naszym kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to polactwo wzajem od kiedy za morde komuna go nie trzyma doprowadzilo się do nedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko PO i takie popaprańce jak ty śmieciu darmozjadzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j ukrainska szmato wasze kobiety sa j****e przez polakow d***** j****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki polak jak ty miernoto to moze jedynie buty mi czyścić spierda....j na szczaw i mirabelki to cie już nie długo czeka przy twoim Komoruskim i PO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisze jakis ukrainski debil co wladza komora mu pasuje. Jak to naprawde polak to tylko akumulator do jaj i na dno wisly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×