Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boicie się kleszczy?

Polecane posty

Gość gość
Tak się sklada ze nie jem Mięsa! Dlaczego niby czlowiek jest ponad zwierzętami? Mam Meza i synka i dwa psy i wszyscy traktujemy się z szacunkiem i miloscia również do zwierząt i porabane to jesteście wy- nawiedzone i ograniczone mamusie nie widzące świata poza dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak duzy jak mucha to chyba nie byl kleszcz, bo musialby byc juz najedzony, a takiego byscie zauwazyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się boję. Zwłaszcza o synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys mialam 6 kleszczy w jednym dniu nic mi nie jest po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa spraye dla dzieci przeciw kleszczom, komarom, meszkom. Np.z Ziai. Stosowalam wiele razy u dziecka i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
Pragnę wam przypomnieć, że objawy boreliozy nie muszą wystąpić zaraz po ugryzieniu przez kleszcza. To może nastąpić po dłuższym czasie nawet po roku. W takich wypadkach dobrze wiedzieć gdzie się udać np tu http://novaclinic.pl/ Znajdziecie tu fachową pomoc i odpowiednie leczenie. Nie lekceważcie żadnych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam też Kleszcz Stop bardzo dobrze służy. Płyn jest naturalny ma lekki przyjemny zapach i poza odstraszaniem kleszczy to robi też taką barierę ochronną przed komarami.....a ja to komarów szczerze nienawidzę i nigdy nie zrozumiem po co takie owady zostały stworzone...to jest dla mnie najwieksza tajemnica ludzkosci...ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam przy lesie i mnie kleszcze uwielbiają.Przez trzydzieści lat łapałam po 30-50 rocznie i nic mi nie jest.Dla odmiany mój mąż przez te lata miał może 3. Też się nasłuchałam o boreliozie, ale ja po prostu je wykręcam,nigdy nie mam żadnego zaczerwienienia nawet i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez lata gryzly mnie kleszce i nic, Niestey w ciagu ostatnich dwioch klat wsytapil rumien i 2 razy musialam pzrejsc trzytygodniowa kuracje antybiotykowa. Nie tylko ja, wielu znajomych, jakies bardziej chore teraz te kleszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kleszcz Stop. W tym roku już stwierdziłam że coś muszę przeciwko kleszczom kupić bo rok temu miałam poważne problemy po takim ugryzieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profitrol

Na ochronę to ja nie wiem czy coś jest w 100% skuteczne. Ale na usuwanie polecam: Kick the Tick expert - żeby samemu nie usuwać i nie urwać na przykład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Na przyszłość zamiast walczyć z kleszczem i wyciągać go pincetom to warto zabezpieczyć się przed jego ugryzieniem. Ja używam Kleszcz STOP. Bardzo dobry i skuteczny sposób na ochronę przed kleszczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rta

Nie wiem jakie macie doświadczenia z kleszczami czy komarami, na pewno sporo różnych propozycji preparatów próbowaliście. Ja również i szczerze mówiąc różnie to wygląda jeśli chodzi o skuteczność. Nie tak dawno miałem okazję spróbować Kleszcz STOP, wiele osób zachwala ten preparat, możecie też spróbować może się u Was dobrze sprawdzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Jak ktoś miał problem z wyjęciem kleszcza to ostatnio udało mi się znaleźć na to sposób specjalnie do tego stworzony przyrząd kleszcz OUT i kilka razy miałem okazję już go sprawdzić u siebie, rzeczywiście dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×