Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pewnaa jestem

Seks i Punkt G

Polecane posty

Gość gość
pewna :-D:-D:-D i dużo czegoś na kaca.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz pewna jestem 2014.11.12 Nie chcę ranić wszystkich, No ale taka jest niestety prawda. Wybaczcie, jeśli uraziłam, ale jak jakiś facet pisze jak to on apollo w łóżku, a co wieczór tutaj siedzi, to kiedy ma bzykać? międzyczasie? czy w trakcie pisania? Tak samo panny, niby piękne, cudowne, seksowne, ale jakoś też przesiadują tutaj. Ludzie, otrząśnijcie się, Internet jest ułłudą, a Ero to to już w ogóle na piedestale można postawić WWCCC pewna jestem 2014.11.12 Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOOO Pewna pochlała pisze o śmierci, zupełnie jak Mucha śmierdziucha pisała że ma guz na nodze więc nie powinni jej trolować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obydwie mają jakieś problemy ze swoimi główkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy pomysł na zniechęcenie trolli jest dobry. może na litość się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre:D wieczorami Pewnej nie spotkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) ... i gdzie jest w koncu ten punkt G? ... chyba w sklepinGgu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwy jej puściły, Pani Perwersja X się nie przyjęła, nawet na redakcji protestowała, wulgaryzmy nie zdały egzaminu, wykręcanie kota ogonem też nie, to pozostaje brać na litość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frida , nie masz gdzie pisać i wtrącać tych dennych gadek? Nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nara! .. jesli nie wiesz, ze sklepinG kojarzy sie z seksem, to trudno. widocznie ubogo z twoja wyobraznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
A tu jak zawsze miło ... Dzień dobry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Chyba nikt nie lubi:O Ale ja dziś wyjątkowo dopieszczona😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jakieś nudne wklejki. Ludzie, czy wam się to nigdy nie znudzi? dajcie porozmawiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc gromi :) czy tobie tez sie sklepinG nie kojarzy z seksem? .. jesli nie, to chyba powinnam zajac sie praca... i tak musze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Ucisz mnie...zacznij od ust... pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś pewnaa jestem dziś Jacek 81 dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. gosc sie chyba urwal z www.zalosna_wklejka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Yyyy... w sensie teraz hejt z Kojota przerzucili na Pewną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to rozmową nazywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krusowa
Nieeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×