Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość GośćAla
Mam śmieszne zmartwienie....moje piersi są ciągle ZIMNE ! :O nawet teraz po 20 minutowym, ostrym cardio gdzie całe ciało aż płonęło cycki są zimne ... why ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli taki wydatek co 10 lat?? ;o Ten sam koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimne będą zawsze i to będzie się nasilać. A koszt będzie przy wymianie większy bo może robić ktoś inny a po drugie już jesteś złapana i musisz mieć ten zabieg więc cenę można dyktować odpowiednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Nie jest powiedziane, że trzeba wymieniać implanty. Te które mają dożywotnią gwarancję można wymienić ale nie trzeba. Wszystko uzależnione jest od tego w jakim są stanie, jak wygląda pierś, skóra. Można wymienić za 10 a można i za 25! Cena może być równie dobrze niższa! Kto wie co będzie za kilka, kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Gościu, kimkolwiek jesteś idź siać zamęt gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki zamęt. Tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Zgadzam się z Alą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćEwelina, moim zdaniem to powinno wystarczyć (oliwka i lekki ucisk). Ale chyba nic Cie nie boli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Ussia, nie boli mnie ;) zyczylabym sobie tylko, aby te piersi "weszly" na swój tor już, dzisiaj mija 2 miesiace od operacji, chyba jestem tym przypadkiem, ktory na efekt koncowy musi poczekać :/ Tez podpisuje się pod tym co napisała Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
TZN. Samosia 13 *....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Ewelina, wiem że łatwo mi mówić, ale teraz to tylko czekać pozostaje aż się wszystko ustabilizuje i wróci na miejsce. Też się zgadzam z nią. Nie ma co straszyć nikogo i się martwić na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kala
Ten gosciu u góry to ciagle ta sama osoba, sieje zamęt hahah....Dr 1985 tez wydaje mi sie podejrzana :))). Komus sie nudzi... Moj doktorek powiedzial mi dokladnie to samo co Ala i zazwyczaj kobiety operuja sie znowu nie dlatego,ze cos jest nie t ak, ale chca wieksze piersi. Implant pozostaje nienaruszony, nawet po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ją też się pod tym podpisuje. Teraz implanty są zupełnie innej jakości niż kiedyś. Jak którąś decyduje się na poprawkę po latach to dlatego że chce większe. Nie każda stać na to żeby sobie wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Jeśli pozwolicie, też się dołączę;) ja co prawda nie "PO", tylko przed, no i w sumie dlatego przeglądam teraz chyba wszystkie możliwe wątki :D jestem już zapisana, wszystko dopięte na ostatni guzik, ale chcę już teraz wiedzieć, co mnie czeka, bo nie ukrywam, że lekki stresik jest. w końcu to operacja, a nie wyrwanie zęba, no ale jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
a i jeszcze jedno ja mam dużą pupę (swoją:)) i też jest zazwyczaj chłodniejsza niż np. uda może po prostu to co odstaje od ciała jest chłodniejsze ;) nie wiem ale jak tak mam. Jeszcze 14 dni zaczynam odliczać..... i panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
To normalne, ze sa chlodniejsze. Zawsze beda bo to cialo obce. Princess witamy :) e tam stresik! powiem Ci, ze ja cierpialam nieporownywalnie bardziej rok temu w wakacje po wyrywaniu dolnej osemki! masakra. Miesiac mialam wyjety z zycia Bol 10/10 a przy piersiatkach 1/10 nawet nie! tylko usisk i ograniczenie w *****ch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Siema Princesse :) Powiedz coś więcej-gdzie, kto,kiedy , jakie itd ;) Ussia, 14 dni powiadasz...szybko zleci ;) Ciesz się !!! :) Będziesz miała cycki ! :D ps poodliczamy razem z Tobą i będziemy wspierać-nie bój nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
dzięki Ala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurra robię sobie zęby , wreszcie będę je mieć a potem inwestuję w cyce . Ale to dopiero za rok wiadomo kasaCieszę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było. Na konsultacji dr zaproponował mi mentor 350 uhp. Okrągłe. A mi zależało na większych a więc napisałam do niego email i dał mi do wyboru mentor 375uhp lub silimed 380xh maximum wybrałam silimed ponieważ mają wyższa projekcje 6.1cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ala :) szczerze mówiąc to totalnie się na tym nie znam, co prawda lekarka mówiła mi te cyferki itp, ale nie pamiętam dokladnie. Gdzie -w Łodzi, a lekarz napisany w stopce;) w kazdym razie biustu na razie nie mam, haha:D chce mieć pełne C. jestem szczupła, więc boje się, żeby nie było jakiegoś zbyt "teatralnego" efektu.. ale to chyba nie jest jakis ogromny rozmiar.. jak juz sie decyduje na operacje to chcialabym, zeby jakis efekt jednak byl.. Sunshine - pocieszyłaś mnie tą opowieścią o ósemce! mi jak na razie w ogóle nie wyrosły te zęby mądrości, no i mam nadzieje, że już nie wyrosną, bo z tego co słyszałam od znajomych to dramat.. spuchnięte pół twarzy i nic nie mozna jesc brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Witajcie! jestem po zabiegu juz 6 miesiecy. mialam lekka roznice mieszy wielkoscia piersi, wiec prosilam oczywiscie aby byly rowne. chirurg mnie mierzyl i zapisywal.... mam 375ml i 400ml mentor pod miesien. po operacji jak tylko moglam w domu dobrze sie obejrzec, widzialam znacza roznice w wielkosc****ersi, moja mama byla przerazona bo caly miesiac mi pomagala we wszystkim. na pierwszej wizycie po operacji powiadomilam chirurga o tym, mowil ze wszystko jest w normie, ze to normalne bo jest piers bardziej spuchnieta i co wizyte powtarzal to samo, nie ma sie co martwic. Po 5 mc od operacji nadal piersi nadal roznia sie wielkoscia chirurg nie wiedzial czy roznia zniknie, powiedzial ze i tak nic mi nie zrobi bo do roku wszystko musi sie zagoic. Zaproponowal, ze jesli sie nie wyrowna, przeszczepi mi tluszcz z uda, dwa razy w mniejsza piers. To jakas masakra dla mnie.... powiedzialam ze wole zeby wlozyl mi implant nowy, taki ktory wyrowna ta roznice. Nie zapytalam kto za to zaplaci, ale ja juz tyle przeszlam i z tego stresu nie zapytalam, ale nie zamierzam nic mu placic. bede musiala od nowa przechodzic ten terror i bol...... Dziewczyny wiecie cos na ten temat, jak sie postepuje dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Marta 1985
Gość Kala a czemu ja jestem podejrzana ? Gość Kasia - no mam nadzieje ze lekarz weźmie poprawkową operacje na siebie ! Napisz proszę jak się sprawa potoczy ! Pewnie każda z was podpisywała zgodę na operacje ? - ja nie dostałam jej do domu ,podpisywałam w dzien zabiegu ale pamietam ze tam było takie zdanie ze chirurgia plastyczna to sztuka czy cos takiego i nigdy do końca nie można przewidzieć efektu ingerencji .... A jak nie podpiszesz to nie ma zabiegu .... Wiec taka trochę dupowata sytuacja !!! lekarze chronią swoje pupki w ten sposób taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie tez nie dostalam do domu tej umowy....poprosze jednak o nia albo o cala moja karte. chyba moge ja chociaz przejrzec albo poprosic o ksero?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia robił Ci dr Kubasik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie znam tego lekarza. moj chirurg jest z trojmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A który lekarz z trojmiasta ? Dr Janusz Zdzitowiecki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie ten. miala w ogole ktoras z was asymetrie piersi? zastanawiam sie czy moze po 6 miesiacach jest jakas nadzieja, ze to sie wyrowna, czy jestem skazana na kolejna operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Jeśli asymetria jest spora lub wielkość piersi bardzo się różni to wątpię żeby nagle po takim czasie coś się miało zmienić....ale życzę żeby wszystko się ułożyło..skoro i tak musi minąć rok to nie ma siły-trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×