Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość marzena
Sylwia jak będziecie sobie pisani to zaakceptuje twoje implanty. Jak coś zauważy to mu powiedz. Myślę że na tym etapie znajomości nie masz obowiązku tłumaczyć się że swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka87
Hej. Dawno mnie nie było... Wracam z pytaniem do tych co są kilka miesięcy po operacji. Czy macie czucie w piersiach w 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
hej laski, dlugo mnie nie bylo. U mnie minely 2 msc i dr powiedzial ze nie musze juz pasa nosic. W sobote wyszlam w koncu ubrana w stanik haha bezszwowy znalazla sliczny mietowy z koronka ale nie bylo 70 d wiec wzielam 75 d. Takze mysle ze w normalnej numeracji bede miec 70dd. Jest dobrze nie powiem. Czuje sie jak inna osoba po tej operacji! mam tyle pewnosci siebie i poczucie wlasnej wartosci. To jest niesamowite. Tez jestem singlem i zastanawiam sie nad tymi kontaktami haha. Ale ja juz zadnemu kolesiowi nie zamierzams ie tlumaczyc ani wstydzic wlasnych decyzji. Moje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
aha a do pracy wkladam taki sportowy stanik z rbx. Ladnie trzymai jest wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Hej Sunshine :) Fajnie, że jesteś. Powiedz, czy piersi trochę opadły i zmiękły? Jesteś zadowolona? Super, że możesz chodzić w normalnych stanikach, a jeszcze fajniej przeczytać, że operacja wpłynęła na Twoją pewność siebie. Mówi się, że nie wpływa na to, a jednak coś tam zawsze wpływa ;) Ja niebawem idę wybrać konkretnie rozmiar już i nadal nie jestem zdecydowana :P Ale jak patrzę na to co jest obecnie to.. jestem zdecydowana zrobić to tak czy tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Wielki dzień:-Djestem już w klinice:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
Ussia ! ! ! ! TRZYMAM KCIUKI !!! :) O której zabieg ??? Trzymaj się i daj znać jak tylko odzyskasz trochę sił ! Sunshine, ojejjjj, to Ty musiałaś się 2 miechy bujać z tym pasem>?? Biedna...no ale dobrze, że już mogłaś zrzucić. Teraz masz już poczucie, że jest lepiej a pomyśl co będzie jak się przerzucisz ze sportowych staników na normalne ! :) Cyc zyska a facec***adną ! :D Buźka ! Ninka, chyba Cię myślami przywołałam :D :) Ja nadal nie czuję w 100% miejsc przy bliźnie. Nie przeszkadza mi to zupełnie i coś mi się wydaje, że tak już mi zostanie...Sutki niestety też nie są takie czułe jak przed operacją i nad tym niestety baaardzo ubolewam ... Kiedyś pieszczoty męża sprawiały mi wiele przyjemności a teraz niestety nie :( czekam na lepsze czasy ;) A Ty jak się czujesz? Zadowolona z efektu? Nosisz już normalne biustonosze? Piersi zmiękły? OPOWIADAJ ! :) Karolina, to kiedy dokładnie padnie decyzja co do rozmiaru ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rację jak kocha to zaakceptuję nasze plastyki np.sztuczną nogę i dolną szcękę na noc wkładaną do szklanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
Gdzieś czytałam, że z tymi sutkami to jest tak, ze po jakims czasie mogą znów stać się wrażliwe, takie jak były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Jestem po :-Dsłońna klacie ,tchu brak ale mega szczęśliwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja mam czucie na dole. Nie mam czucia na lewej piersi od środka do brodawki.. :/ wkurza mnie to bardzo. Denerwuje mnie też to że cały czas uważam że są za małe, wkurza mnie też to że czuje ten sylikon... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byś chciała czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
u mnie za tydzien minie 3 miesiace od operacji, a moje piersi sie wciaz nie ulozyly, takie jajowate od gory sa i tez twarde...matko kiedy to sie w koncu skonczyyyyy? :( Wizyta u lekarza pod koniec miesiaca, kurde one mi sie zmienia jeszcze ? bo to w koncu prawie 3 miesiace juz :( Mam dola, dzisiaj az sie poplakalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmala mi
witam Was kobietki, powiedzcie mi czy ktoras z Was miala zapalenie brodawek po operacji??jesli tak, jak dlugo to trwalo, jakies "zlote" rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Usssia gratulacje!! Cieszę się razem z Tobą,i też bym już chciała mieć moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Mam pytanie czy są tu kobietki przed lub po operacji,a nie mieszkaja w Polsce? Miała bym kilka pytań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W którymś wątku "JESTEM.." pisały kobietki, które miały samolotem po op wracać, więc zakłądam, ze nie są z PL :) poszukaj tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punani
ja jestem po operacji, juz 6 miesiecy, i nie mieszkam w pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karolina2
Laski przeciez cycki dochodza do siebie do roku czasu. To co wy panikujecie ze po 2 , 3 miesiach jeszcze krzywe i twarde. to byla powazna operacja, " cycki tylko dla cierpliwych" jak to gdzies zaszlyszalam : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
tak opadly troszke i coraz bardziej miekkie! nacieszyc sie nimi nie moge sa piekne!! takie pelniejsze sie robia! do pracy chodze w sportowym, na noc zakladam pancernik z pasem bo chce zeby sie jeszcze ladnie zacementowaly :) a na wyjscia miekki bez usztywnien. do cwiczen moge wrocic teraz dolnej partii ale gory dr powiedzial ze najwczesniej za 3 msc. Stosuje sie bo nie chce zeby miesien mi przesunal implant. Glupota byloby teraz ryzykowac i cos zepsuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Magda ja jestem 2 msc po i mieszkam w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Sunshine: No to super :D Miesiąc bez ćwiczenia górnej partii spokojnie wytrzymasz - już 2/3 tego odcinka oczekiwania za Tobą. Tylko mam pytanie: ćwiczysz dolne partie, ale czy np. bieg w miejscu, czy w ogóle krótszy jogging jest dopuszczalny? Czy też traktowane jest to jako "ćwiczenie na górne" partie?? bo jednak cycuchy przy takim biegu szybszym podskakują, hyhy ;) usiaaa: Co u Ciebie? Gratulacje z okazji nowych nabytków :)) Zeznawaj nam jak się czujesz, to już 2ga doba PO w końcu. Ale masz super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Wczoraj już w miarę ,niestety z jednej piersi sączy się nadal krew i chyba do jutra zostaje:'(w klinice ,,, troszkę złapałam doła,cycunie sliczne bo je dzisiaj widziałam na wizycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Sunshinexoxo Powiedz mi proszę,jak to było u Ciebie z badaniami,robiłaś je w pl czy w uk? Bo ja przylatuje 2go,a zabieg mam 8go grudnia i trochę się boję czy zdążę to wszystko załatwić,no chyba że jest możliwość tu w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
"Cycki dla cierpliwych" podoba mi się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Magda ja mialam badania wszystkie w 3 dni. Krew itd robilam wszsytko w oddziale Diagnostiki, nie wiem czy kojarzysz wpisz sobie. A ekg i rtg w pobliskiej przychodni specjalistycznej. W uk Ci nie zrobia niestety bez jakis powaznych powodow a prywatnie pieniadze sa chore! Karola narazie nie cwicze jeszcze bo wlasnie nie wiem co. Bieg odpada bo to sie wszystko trzesie. Przyciady zostaja wykroki itd no ale bez obciazen typu sztanga wiec jakies ankle weights jedynie. Jak masz jakies cwiczonka to podeslij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Sunshinexoxo Dziękuję za szybką odpowiedź,jeżeli się uda to badania zrobię w czwartek 3go myślę że do wtorku dam radę.. Muszę zadzwonić i się umówić.A gdzie miałaś zabieg jeśli mogę wiedzieć? Ja mam w Bydgoszczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
Nie ma problemu :) ja mialam w klinice szczyta w wawie u dr potockiego :) a w diagnostyce sobie wez karte stalego klienta bo naprawde dobre znizki sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×