Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
dziwne to on na stole operacyjnym nie widzial ze sa nierowne? jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMILA089
Ja miałam asymetrie lecz mam wsadzone takie same implanty na poczatku różnica była w wielkości lecz po 4 miesiącach się to wyrównał o prześlij fotkę Exstaza0089@interia.pl odeślę swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Dziewczyny, doradzicie mi? Mialam pokazac sie we wrzesniu do kontroli, jestem 2 miesiace po operacji, ale wizyte mam umowiona dopiero na 30 października, bo doktor zajęty. A więc jeszcze ponad 1,5 miesiaca zostalo, a ja ciagle nosze ten staniko-gorset i pas. Dodam,ze piersi nie ulozyly sie jeszcze calkiem i teraz nie wiem czy moge juz pozbyc sie chociaz tego pasa ? Kupilam wczoraj taki bezszwowy stanik, jak sportowy, typu bandeau i mam ochote go juz założyć, zamiast tego gorsetu i pasa. Co mam robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka może wyslij maila że zdjęciem do doktora i niech się wypowie czy już możesz zacząć nosić sportowe. Ją tak zrobilam jak mnie niepokoił wygląd. Też na żywo dr moich nie widział po zabiegu. Jadę dopiero dzisiaj a minęły 4 miesiące. Wg nie 2 miesiące chodzenia w pasie to świat i ludzie. Ją wogole nie chodzilam, tylko sportowy. Ale to wszystko zależy od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Ten doktor chyba nie praktykuje konsultacji mailowych, dzwonilam by zapytac sie pielegniarki, moze ona mi powie, ale nie odbierają. Pewnie sa w szpitalu....ja i tak dzisiaj chodze w tym bandeau staniku, bo gorset sie suszy po praniu i czuje sie mega swobodnie, mam ochotę zrzucić calkiem ten pancernik i chyba tak zrobię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - współczuję:( dawaj znać konieeecznie, jak się sprawa potoczy, bo sama jestem ciekawa.. wydaje mi się, ze w takiej sytuacji powinnaś mieć darmowe poprawki, no ale jeśli faktycznie trzeba czekać aż rok.. kurcze, naprawde ciezka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karola
Hej dziewczyny w październiku mam mieć operacje powiększenia biustu obecnie niszę maseczkę małe B wzrost 172 ba wizycie poinformowałam że chce mieć rozmiar C i zaproponowano mi 320 lub 350 ml implanty okrągłe trochę się obawiam że jak wybiorę 350 to będą za duze co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz mieć tylko C to 320 w zupełności ci wystarczy a nawet myślę że jak teraz nosisz małe B to przy 320 spokojnie ci wyjdzie nawet D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dokładnie ten sam dylemat ;p chcialam, zeby byl jakis efekt, a z drugiej strony, zeby bylo naturalnie, ech:D no ale wydaje mi się, że jak sie nie wezmie jakis super duzych rozmiarów to i tak wyjdzie spoko. to chyba podobnie jak z powiekszaniem ust;) jak sie zachowa umiar to jest ładnie, a jak się przesadzi to efekt jest karykaturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Marzenka pytalas doktora o miękkosc tych piersi ? Co Ci powiedzial ?, zmiękną jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze zachowanie umiaru jest najważniejsze:) a co do mięknięcia piersi to czasem dłuugo trzeba czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwelina
Marcela tzn. ile? :) u Ciebie ? :) U mnie dopiero 2 miesiace po operacji i jeszcze twarde, a wczoraj poszlam pierwszy raz na rower to po wysilku byly twarde jak skała :/....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelinka pytalam. I niestety już niewiele się zmienia. Czyli nie będą takie jak naturalne. Tobie jeszcze zmiekna. Ją już jestem 4 miesiące po i nie są takie jak 2 miesiące temu. Da się je przesuwać, scisnac ale implant czuć. Są takie bardzo bardzo jedrne. Nie wiem może porownywalam z moimi poprzednimi. Musimy się spotkać to sobie porownamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
ja tez mam 172cm wzrostu, waze 55kg, mam implanty mentor wysoki profil, okragle oczywiscie 375ml, pod miesien. wczesniej nosilam miseczke A,staniki zwykle z hm czy ny.....nie wyobrazam sobie mniejszych implantow. moja sylwetka jest idealna z takimi. nosze staniki (od ewy bien, polecam, sa bardzo seksowne i wygodne, oczywiscie dla porownania bo rozmiary nie sa takie same) 65E. inne staniki 65D.... jestem pol roku po zabiegu i piersi sa mieciutkie, musze naprawde je wymacac zeby poczuc implanty.. w ogole ich nie czuje. oczywicie na poczatku byly strasznie twarde, jak dwie skaly, ale powoli doszly do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie stanik najzwyklejszy, bez zadnego wypelnienia, taki szmaciany, ale nie sportowy. kup sobie z miska C i wypelnij go ryzem. zobaczysz ile wejdzie ci saszetek mniej wiecej bedziala jaki rozmiar wybrac, poinformuj o tym chirurga. moj kazal mi mierzyc wlasnie za pomoca ryzu. nalozylam potem obcisla bluzke i robilam sobie zdjecia, dzieki temu wiedzialam jak bede wygladac mniejwiecej po powiekszeniu. moze taka idea ci sie przyda.. to bardz wazne wybrac rozmiar idealny do sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny wystraszylyscie mnie t ze tak długo piersi są twarde,a tak w ogóle to mam ważne pytanie,czy któraś z się orientuję jaka różnica jest w cm/mm między anatomicznym HP 325ml a 350ml ? Będę wdzięczna dziewczyny za pomoc w rozwiązaniu tego nurtującego mnie pytania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
obawa zawsze jest, ale z twardymi piersiami po prostu trzeba poczekac cierpliwie i robic masaze. masaze sa bardzo wazne. to nie jakis masaz jakbys masowala nogi....to raczej sciskanie i podnoszenie implantu... ja juz nie pamietam kiedy zaczelam je masowac, chyba w 3 miesiaculub drugim, nie pamietam....ale lekarz mi mowil duzo wczesniej ze mam zaczac masowac, jednak mnie tak bolaly ze nie dawalam rady, wiec poczekalam...nie ma co sie spinac jak boli. organizm sam czuje na ile moze sobie pozwolic i w jakim czasie. ja dochodzilam do siebie bardzo dlugo, inne moje kolezanki szybciej. Wiedz, ze nie jestes sama, jest foroum zawsze mozesz zapytac, a wierze ze sa tu zyczliwe kobiety, ktore z serca ci odpowiedza, bo przeszly to co Ty. Poza w/w masz swojego chirurga. spisuj pytania na kartce i potem przy nim pisz odpowiedzi. ja przychodzilam z mama ale za kazdym razem bylysmy tak zestresowane ze zapominalysmy detale.... glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
:( Ratunku ! O czym świadczy wyczuwalne pomarszczenie / pofałdowanie implantu?? Nic mnie nie boli,jak stoję i pierś jest napięta jest ok a jak się schylę, pierś jest rozluźniona to w jednej i w drugiej piersi po zewnętrznej stronie czuć mocne fale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala jakiej wielkości masz protezy? I jakie piersi miałaś przed operacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
pomarszczenie implantu? chyba wiem o czym mowisz, ale watpie ze to pomarszczenie implantu..przeciez najpierw masz swoja piers a pod spodem implant, wiec jakim cudem czujesz implant w reku? ja mialam operacje tzw. pod miesien. jak sie schyle to tez czuje jakby pomarszczenie, zuwazylam to juz wczesnie, z reszta bylam na konroli miesiac temu i chirurg macal mnie z kazdej i we wszystkie strony i powiedzial ze goja sie bardzo dobrze. Sadze ze to co czujesz to wlasnie Twoja piers, budowa piersi gruczolowa. smiac mi sie chce jak czytam takie pytania, ale jak okaze sie ze masz racje to bede plakac razem z Toba ;) daj znac jak sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka 135
W bocznej części mięsień jest bardzo wąski i dużej protezy nie pokrywa. Jest to typowy przykład jak implant jest zbyt duży w stosunku do rozmiaru wyjściowego. Niestety to może się nasilać. Ale możesz pocieszyć się ,że w staniku będzie dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bocznej części mięsień jest bardzo wąski i dużej protezy nie pokrywa. Jest to typowy przykład jak implant jest zbyt duży w stosunku do rozmiaru wyjściowego. Niestety to może się nasilać. Ale możesz pocieszyć się ,że w staniku będzie dobrze wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super jest ta metoda "ryżowa" :D a co do tego "pomarszczenia" - ja co prawda nie miałam jeszcze operacji, ale też wydaje mi się, że to, co czujesz, to budowa własnych piersi.. ale tak jak wyżej - daj znac, jak okaze sie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia77
dziewczyny ja odnosnie miekksoc****ersi, moje sa super mieciutkie, jak naturalne, nie czuje implantu, tzn. musze dokladnie wymacac piers, zeby go wyczuć, ale to nawet nie czuc jak mialby to byc implant. Moze dlatego,ze ja mam implanty 300 ml, chociaz nie wiem czy wielkosc ma tu duze znaczenie? tak czy siak moje piersi wygladaja jak naturakne i w dotyku tez są super, jak powiedzialam mojemu partnerowi,ze poprawilam piersi po drugim dziecku to uwierzyc nie mógł...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda ze za 10lat bedziemy musialby zmienic implanty? czy tylko podniesc piersi...jestem ciekawa czy i jak sie obniza po 10latach. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshinexoxo
eh dziewczyny powiem wam ze ja juz nie wiem. Te moje piersi ciagle maleja! spadlo mi juz do 86 cm!!! masakra! nic nie rozumiem bo przeciez implant mam duzy! 385g dla przypomnienia. jak tak dalej pojdzie to musze zaczac zbierac na kolejne powiekszenie. Tylko lekarz sie wtedy uparl ze wieksze juz beda za duze. Tylko teraz nie wiem, czy mowil z pozycji estetyka czy medyka. Glupia jestem ze nie zapytalam czy jak wezme 415 to bedzie bezpiecznie. ehh Nie pozostalo nic innego jak sie jeszcze bardziej podchudzic tylko ze wtedy pewnie implant bedzie bardziej sie odznaczal bo ja za duzo stojej tkanki to nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwii 777 jak długo jesteś po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Sunshi ty chyba przesadzasz. Pewnie już zdazylas przyzwyczaić się do wielkości i wydają ci się małe. Przypomnijmy sobie jaką mialas wyjsciowke. A jaki teraz masz rozmiar? Jak możesz to wyslij mi fotke a ją ci wyśle swoją. Ją mam 365 więc podobnie m.stokrota@ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - wiesz co, wydaje mi się, że z jednej strony pewnie trochę opadną, no bo w końcu też są poddawane prawom fizyki:) ale sądzę, że kolejne operacje to chęć powiększenia - jak ktoś wyżej napisał. przyzwyczajamy się do wielkości i chcemy wiecej;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo apetyt rośnie w miarę jedzenia!:) ale piersi opadną odrobinę:) no i ułożą się...to na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×