Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćKarolina
Ussia: A jak Ty się czujesz? To już prawie miesiąc po (o ile dobrze pamiętam)? Możesz już normalnie funkcjonować, chodzić na długie spacery? Ps. Ja mam ciągle zagwózdkę z rozmiarem.. Coś mi mówi, żeby brać mniejsze, bo jestem naprawde droba.. i chyba tak zrobie. Najwyzej wyjdzie duże B :P A to i tak lepiej niż moje 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Karolina jakie masz wymiary wzrost i wage ?? ja jestem tez drobna mam 162 49 kg wagi wymiary obecnie 86 58 88 startowalam z duzego A a mam obecnie d/e przy implancie okraglym vhp 345 przynam szczerze ze sa sliczne chociaz gdybym dzis mogla zmienic rozmiar to wzielabym 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
tak czuję się już ok:) co prawda na spacery nie chodzę ...bo dopadło mnie przeziębienie:( i się kuruję, jest ok,cycusie piękne ,jeszcze twarde ale mąż mówi że z dnia na dzień miękną,coś gdzieś ukuje ,jeszcze czuje że nie całkiem moje ale to dopiero 3 tygodnie na wczoraj ....Ktoś napisał piersi dla cierpliwych i to jest prawda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
LadyOD 350 : Mam 162cm, waga: 50-51kg Wymiary pod biustem: 72cm w biuście: 78cm talia: 65cm Jestem b. drobnej kości ogólnie, jedynie tyłek mam wydatniejszy ;) Ja sama jestem najbardziej przekonana do 275ml, choć chirurg sugeruje 300ml. a widzisz, czyli jednak wzięłabyś mniejsze..ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejsi_ja
gośćEwa tak może być jak śpisz dużo jeszcze na brzuchu. Coś tam jeszcze może pobolewać. Nie jest nic lepiej? Mnie coś tam jeszcze do pół roku ciągnęło np. po weselu jak się wytańczyłam i wiadomo, że ręce chodziły cały czas, więc i klatka piersiowa. Jeśli bardzo boli to udaj się na konsultacje. Każdy z nas ma inny próg wytrzymałości :) będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Karolina masz podobne wymiary do mnie powiem tobie ze na twoim miejscu wzielabym 300 tak jak lekarz sugeruje tez mam spory tyleczek i odstajacy wiec mysle ze te mniejsze moga nie dac takiego efektu ale 300 jaknajbardziej jakie bedziesz miala anatomy czy okragle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, a ja bym na Twoim miejscu wziela mniejsze. Od początku pisałaś, że te większe Cię nie przekonują, a moim zdaniem zawsze trzeba iść za przeczuciem, pierwsza mysl najlepsza :) oczywiscie zastanow sie dobrze, ale tez nie daj sobie nic narzucac, bo to w koncu Twoje cialo i Ty masz się z tym czuć dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Dzięki Kochane za podpowiedzi! LadyOD 350: ja mam tyłek, owszem, ale hmm.. Może podam linka do Dziewczyny o zbliżonej syl;wetce, ona ma też piersi robione i ma - tu się mocno zdziwiłam -270ml :O a wyglądają na duuuże wg mnie. Jesteśmy tego samego wzrostu, budowa (oprocz cyckow ;)) taka sama..I tak mysle, ze skoro ona takie ma i taki efekt, to co dopiero 300ml..ech, glupieję. Oto link ech nie przeszedl..Wpiszcie sobie jej imię w wyszukiwarkę: Heidi Somers Ona wbrew pozorom ma tylko 1,60m i 50kg. Na zdjęciach wygląda na wyższą..a zobaczcie, że biust- wg mnie- pomimo ze to tylko 270ml już wyglada dosyć sztucznie..tzn widac, ze robiony. Lepetiteprincesse: No ja własnie w zasadzie byłam do niedawna gotowa zaufac w 100% lekarzowi i wziąć te 300ml, ale potem zaczełam oglądac zdjecia w necie i porównywać ze stanem wyjściowym i efektem u innych i np. jak zobaczylam to: www.newcontour.hu/en/galeria_mellnagyobbitas4.html Pacjent31 to uznałam, że dokładnie o co s takiego mi chodzi i mamy podobny stan wyjściowy. Ona ma 275ml i dośc pokazny biust jej wyszedł..to co dopiero 300ml :O ..Tak sobie dedukuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
LadyOD 350: Będę mieć okrągłe..Dlatego nie chcę przesadzić z rozmiarem, bo one sie inaczej układają od anatomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
Karolina ja przy Twoim wzroscie bym wziela mniejsze, 300 ml beda juz wygladac sztucznie, bo ja np. jestem sporo wyzsza od Ciebie, mam 172 cm i mam implanty 300 ml i uwazam, ze jakby mialy byc troche wieksze wygladalabym sztucznie. Dziekuje Bogu,ze nie wzielam wiekszych,a tez sie balam,ze beda za małe, bo laski mowia, ze jak robic to brać wieksze. Wiwkszej glupoty nie czytalam, no chyba,ze cchesz zeby bylo widac dla wszystkich ,ze masz sztuczne cycki, ala Siwiec. Ja teraz mam naturalnie wygladajace piersiątka i wcale one nie zginely przy moim wzroscie...:) Sa rozmiaru D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Karolina a jaka metoda ? ja mam pod miesien podaj meila to podesle tobie zdjecie moich jestem prawie 6 miesiecy po operacji moze jak zobaczysz moje 345 to podejmiesz decyzje. wieszkosc dziewczyn z formu ktore widzialy moje piersi powiedzialy ze wcale nie sa duze bo ja strasznie panikowalam po operacji. ponnad to wiele kolrezanek pyta czy mam anatomy bo ponoc wygladaja jak anatomy na stronkach zagranicznych prawie wszystkie dziewczyny robia sobie ponad 350 400 i tez nie wygladaja sztucznie mysle ze to zalezy od twoich naturalnych piersci , miejsca wlozenia ( pod miesien wychodza mniejsze ) gruczolu i ksztalu jaki masz obecnie na twoim miejscu zdalabym sie na opinie lekarza co do zdjec dziewczyny ktora podeslalas to ona mocno cusnie na silowni wiec*****ersi wygladaja inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Gość Ewa: no i właśnie..tutaj dochodzimy do momentu w dyskusji: parametry ciała vs osobiste odczucia :) Ja zaczynałam, tzn. pierwszy lekarz z miejsca powiedział, ze jeśli chce "naturalnie wyglądajace silikonowe piersi" to mam brać 250ml. Na co ja się nie do końca zgodziłam więc przeszłam się do kolejnego chirurga i on mi powiedział, że 250ml się we mnie "zagubi", pomimo drobnej budowy i z miejsca zaproponował 300ml (a konkretnie to 295g, bo to Natrelle i tu 300ml nie ma) I teraz do mnie osobiście najbardziej przemawia coś pośredniego, czyli 275ml i w tym kierunku chcę pójść, tylko jak czytam Dziewczyny na Forum to każda ciągnie w swoją stronę, choć przeważają te, które preferują większe ;) Ale Ty napisałaś, że jesteś aż 10cm wyższa i te 300ml to w Twoim odczuciu są spore i tak, choć wyglądają naturalnie.. to ja mając 1,62cm może faktycznie powinnam myśleć o 250ml, biorąc pod uwagę wzrost. No zgupieję.. :P Lady od 350: moj mail to: implanty77@wp.pl Wygląda na to, że wymiary mamy podobne, ALE Ty masz anatomy zdaje się, prawda? I tak, ja będę miała pod mięsień to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Karolina nie masz co głupiec. 250 a 275 to jest naprawdę minimalna różnica pewnie nawet gołym okiem niezauwazalna. Ją mam 360 i mam taki biust jak przed w podwójnym pusch upie, może ciut większy. Więc nie zadreczaj się takimi drobiazgami. Rozumiem jak byś miała do wyboru 250 a 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
gośc marzena: no tak, ale między 250ml a 300ml już jednak jest różnica.. Dlatego te 275ml to chyba taka moja górna granica, z która czuje się bezpiecznie. Bo na rozum, to między 275ml a 300ml to też taka sama różnica jak między 250 a 275ml, a jednak przy mojej budowie klatki może być znacząca.. Dlatego kminie ;) Dzięki za wasze opinie, każda jest ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady od 350
Gość Karolina Podeslalam fotki myślę że mamy naprawdę bardzo podobne wymiary i wzrost Moje implanty to 345 okrągłe pod mięsień vhp no ale jak patrzę na moją wejściówkę to była troszkę mniejsza niż ta którą podesłałas linka do zdjęć przed i po operacji waga na dziś to 50kg wzrost 162 wymiary biust 86 talia 59 biodra 89 wróciłam na siłownię od września i masa miesniowa rośnie Jeżeli chodźi o wygląd to szczerze tylko jedna osoba się pokapowala że są sztuczne na plaży jak miałam bikini i to było niecałe 3 miesiące po operacji więc jeszcze się nie ulozyly... Teraz 5 miesięcy po wygladaja ładnie ulozyly się zmalaly nieco są bardziej *****iwe i miekna Wiele zalezy od ubioru ktoś moze mieć małe implanty ale jak się odzieży jak k***iszcze to będzie widać że to silikon nawet przy małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lady OD 350 : Odpisałam :)) A tutaj dodam tylko a propos tego co napisałaś o ubiorze, że ja jednak chciałabym móc czuć się np. na silowni swobodnie - czyli nie nakładac na siebie mega luźnych koszulek żeby ukryć implanty..dlatego właśnie chce żeby były niezbyt duże co by naprawdę cięzko było się pokapować. Dlatego uspokoiłas mnie z ta plażą i bikini :) Czyli na siłkę wrociłaś dopiero po 5 mcach..dobre i to :) Acha, jeszcze napisałaś , ze miałas mniejsza wyjściówkę niż ta pacjentka ze zdjęć.. I tak ładnie i naturalnie Ci wyszły :O No to pięknie. To mi pozostaje wierzyć, że u mnie będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady od 350
Gość Karolina Na siłowni noszę topy na ramiączkach pod spod stanik sportowy nic nie widać naprawdę jak coś zrobię zdjęcie w sobotę na zajęciach i zobaczysz Nawet moja trenera która przed operacja widziała mnie 4 razy w tygodniu mimo tych samych ciuchów sportowych się nie zorientowala więc się nie stresuj Na operację miałam 20 mają więc minęło 5 miesięcy na siłownię wróciłam 2 września więc 3 i pół miesiąca po operacji mniej więcej ale oczywiście z głową teraz biorę mniejsze obciążenie na górę Pozdrawiam i dzięki za miłe słowa Pamiętaj lekarz wie co robi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lady od 350: To jak nikt się nie poznał ZWŁASZCZA na siłowni, to faktycznie super :) JA zrezygnowałam z siłowni na jakiś czas, bo w planach mam pójście na inna :P i własnie nie chciałam żeby były ploty za plecami jak wrócę.. ale ja się zawsze przejmuje nie tym co trzeba :/ Czekam na foto z po treningu, jak będziesz miala ochotę i pamietala :) Kurde.. Przekonałas mnie tymi zdjęciami w mailu prawie, tylko nie mogę skumać czemu ta Heidi Somers ma 270ml i wygląda ten jej biust na większy od Twojego na niektorych ujeciach. Albo ona coś ściemnia ;) albo faktycznie jest tak drobna i umiesniona, ze u niej tak to się rzuca w oczy. Ech..mam jeszcze 4 dni na decyzje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
gosc Karolina jak niezapomne to zrobie fotke nawet moge ci podeslac z silki sprzed operacji to jak patrze to wczesniej wygladaly bardziej sztucznie :-P moze przez push upy :-) pamietaj ze mam 345 a ty nad 300 sie zastanawiasz ... skoro moje wygladaja naturalnie przy takich samych proporcjach sylwetce (nie wiem jaka masz wyjsciowke ja mialam A )itp a mam 45 ml wiecej to mysle ze decyzja jest prosta ... :-) co do dziewczyny ktora podeslalas to ona ma duoz miesni i tez napewno ten pod ktorym ma implant jest wycwiczony wiec piersi autoimatycznie wygladaja sztucznie jakikolwiek by nie miala rozmiar .... zobacz siobie zdejcia modelek fitness wiekszosc ma implanty i prawie kazde wygladaj sztucznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lady od 350: Jasne, chętnie też zobaczę zdjęcia PRZED :) Dla porównania. Naprawdę dużo daje mi do myślenia to co piszesz, bo ma to sens. A ja taka boi dupa się zrobiłam, że zamiast się cieszyć to rozkminiam i na czynniki pierwsze 25ml rozkładam :P Powiedz mi jeszcze tylko, po jakim czasie czułaś, że możesz spokojnie iść na spacer taki powiedzmy około godzinny, w miarę sprawnym tempie (nie mówię o tr****ie ani nic)? Trening siłowy to wiem, ze co najmniej 3 mce trzeba odczekać na górę. Ale spacery? Ja praktycznie codziennie chodzę i kurcze nie chce leżeć plackiem zbyt długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1234
Hejka dziewczyny jak u Was? :-) Od czasu do czasu jeszcze tu zaglądam :-D jak u Was po operacjach ? Obecnie jestem bardzo zadowolona choć gdybym mogła teraz wzielabym nawet i 400 ale te 350 ml też nie są złe ;-) Pozmienialam trochę swoje życie chodzę na siłownię niestety schudłam :-/ z wagi 49 było 47 a teraz 44 jem sporo a przytyć niemoge w związku z tym te piersi są teraz bardzo widoczne przy takiej figurze .Nie mówię że to źle ale co poniektórzy już się chyba polapali :-/ Teraz obwód 60 a micha G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
gosc Karolina wiesz co ja bardzo dobrez znioslam operacje po 5 dniach nic juz mnie praktycznie nie bolalo operacje mialam w srode a w sobote wyszlam na spacer a wieczorem z kolezankami na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na spacery spokojnie możesz chodzić, jeżeli będziesz w stanie:) zresztą zalezy o jakim czasie po operacji mówimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lady od 350: Ok, czekam na Twoje fotki sprzed i bokiem ;) i podejmę decyzję pewnie w dużej mierze na ich podstawie. Nie sądzę żeby nagle zaczeła po operacji ćwiczyć klatkę tak intensywnie jak dół np., więc wylaszczenie do tego procentu BF co Heidi mi raczej nie grozi, a to przemawia na korzyść 300ml ;) Chyba, że jak zmierzę znowu implanty to się posram ze strachu w t-shircie haha Wow..5 dni po operacji i już wychodne -to faktycznie szybko :) Chce tak samo!!! :D marcela28: Ja miałam na myśłi okres ok. 2 tyg. po operacji i dłuższe spacery wtedy..Dla mnie dłuższy spacer to taki 1-1,5h, ale żwawszym tempem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Hej dziewczyny pisalam tu kiedys. Ja juz jestem po, operacje mialam w czwartek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Gratulacje:-Dwitaj wśród cycolinek:-Djak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarika
Juz w miare ok :) najgorsze pierwsze dwa dni i masakra ze spaniem, kompletnie nie umiem na plecach wiec malo co spie:( ale teraz juz tylko byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Marika: Gratulacje również ! :) A poewiedz, jak sobie radzisz z myciem głowy np. ? Ktoś Ci pomaga czy sama? Ogolnie dajesz radę sama się umyć, rozczesac włosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Witam Was dziewczyny _ czytam Wasze posty od kilku dni i co raz bardziej się przekonuję do operacji powiększenia piersi ... chyba jestem w porównaniu z Wami najstarsza :) mam 48 lat i życie ostatnio dało mi nie żle w kość _ 3 lata temu miałam operację usunięcia jajników i macicy { guz } , od tego czasu weszłam w natychmiastową menopauzę , co jak wiadomo odbiło się poważnie na wyglądzie mojego biustu ... stąd moja decyzja , aby je powiększyć -podnieść i stać się znowu atrakcyjną kobietą :) mój ginekolog mówi ,że żadnych przeciwwskazań nie widzi { hormony biorę sporadycznie , więc mogę je odstawić na kilka tyg. przed operacją }... chciałabym prosić Was o polecenie kliniki - lekarza z Wrocławia , albo okolic Legnicy ... jeszcze w listopadzie chcę się udać na pierwszą konsultację :) z góry dziękuję za odpowiedzi i rady __ jeśli któraś z Was jest tutaj w podobnym wieku i w menopauzie pooperacyjnej to proszę aby się do mnie odezwała _ pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×