Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćMarika
Wlasnie dzisiaj glowe umyla mi mama :D ja nie moge w ogole podniesc rak do gory, rozczesac wlosy tak, ale fryzure zrobic juz nie bardzo. Ogolnie minely juz 4 dni a ból nie ustępuje poki co:( juz nie moge sie doczekac az dojde do siebie. Rodzina mi bardzo pomaga we wszystkich czynnosciach, sama bym nie dała rady. Ja mialam wyjsciowke praktycznie zerowa a moje implanty to 330ml anatomiczne. Gosc wyzej, bardzo dobrze, ze zdecydowalas sie na operacje. Ja mimo tego iz jestem duzo młodsza, zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej. Zycze powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Beti48: podaj maila do siebie to wyśle Ci nazwiska chirurgów z Wrocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
gosc Karolina wyslalam tobie zdjecia w staniku sportowym na silke nie pposzlam bo zaspalam :-P Zuza 1234 milo ciebie wiedziec tutaj ... wow tez bym chciala schudnac po operacji wazylam 47 kg teraz juz prawie 50 kg .. podziel sie swoja sekretna metoda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc Kochane :) czy sa tu dziewczyny ktore powiekszaly piersi w katowicach,bielsko biala? czy mozecie kogos polecic ? czytam to forum regularnie od ponad roku i moozee w koncu sie zdecyduje ;) na stale mieszkam w uk ,wiec to dodatkowy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Ja robiłam w Bielsku u Sirka :-Dcycusie mam cudne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejejej...Karolina, przede wszystkim efekt zależy od Twojej wyjściówki a pojemność to pikuś bo patrzy się na projekcję i cm. 250-270 to maleńkie implanty. Chyba, że startujesz z dużą wyjściówką to zmienia postać rzeczy ale jeśli jesteś decha to uwierz mi, będziesz płakała , ze nie wzięłaś większych. Wydajesz kupę kasy więc zrób tak żebyś była zadowolona i wiem co piszę bo sama za późno trafiłam na forum ale nie to, na rzetelne forum, na którym dziewczyny znają się i potrafią doradzić . Wzięłam za małe implanty (250 anatomy z projekcją jedynie nieco ponad 4 ) i teraz jest NIEDOSYT ! Polecam poczytać forum beautywpolsce.com albo wątki na wizaz.pl , dowiesz się czegoś konkretnego. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Gość: Dzięki. Każdy głos w dyskusji doceniam :) Ja juz jestem zdecydowana na 295g :) W moim odczuciu jestem płaska, ale oglądając zdjęcia na necie i biorąc pod uwagę opinie jednego z chirurgów to jednak mam trochę tkanki..no jak chwytam swoja małą ręką to zajmują cała dłoń, ale jak mówie..mam maleńkie dłonie ;) Tak czy inaczej 295-300ml to dla mnie sporo. Dziękuję Ci za opinie, a na Forum beautywpolsce już zagladalam, choc niektóre co bardziej interesujące mnie wątki pozamierały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Gosc Karolina Super ze sie zdecydowalas :-) mam nadzieje ze troszke pomoglam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina
Lady od 350: Bardzo pomogłaś :) Powiem więcej po mojej konsultacji, która lada dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscelmo - mi też się wydaje, że PRZED operacją możesz się opalać, noo byle by się nie strzaskać na heban ;p ale oczywiście specjalistą nie jestem, więc powinnaś to dla 100% pewnosci skonsultować ze swoim lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarozna30
gość Karolina ja też jestem taka że nie mogę usiedzę na tyłku :) Wiadomo, że pierwsze dni trzeba się oszczędzać i siłownie sobie trzeba podarować na jakiś czas. Po tygodniu mały spacerek możesz sobie zrobić. To wszystko indywidualnie trzeba rozpatrywać. Nie martw się bardzo. Po prostu trzeba obserwować jak zachowuje sie organizm. Ty najlepiej siebie znasz i wiesz na co sobie możesz pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jestem tu Nowa i posiadaczką od 4 dni Mentora :) Kochane....powiedzcie mi jak długo po operacji nie umiałyście się dobrze wyprostować?Chodzę zgarbiona jak babcia 80 letnia...a przy tym plecy strasznie bolą no i nocka z głowy przez ten ból.Będę wdzięczna za odpowiedź jak to u Was było z tymi plecami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina , będę wdzięczna za namiary na dobrych lekarzy z Wrocławia ... napisz do mnie na adres beatka3737@interia.pl _ dzięki :) czy któraś z Was słyszała o dr. Leszku Leszczyńskim z Lubinia - mam do niego najbliżej i rozważam tą opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
Karolina , będę wdzięczna za namiary na dobrych lekarzy z Wrocławia ... napisz do mnie na adres beatka3737@interia.pl _ dzięki :) czy któraś z Was słyszała o dr. Leszku Leszczyńskim z Lubinia - mam do niego najbliżej i rozważam tą opcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
dziewczyny napiszcie , czy lepsze są implanty okrągłe , czy anatomiczne _ jestem przed wyborem... piersi mam małe , równe , opadające ??? oglądam fotki w necie i jestem zamiast mądrzejsza to głupsza :) podobają mi się okrągłe , ale nie za duże :) czy na konsultacji lekarze Wam pomagali w wyborze , sugerowali taki czy inny rodzaj , kierując się doświadczeniem medycznym i estetycznym ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze lekarz pomagał w wyborze i sugerował. nie zostajesz z tą decyzją sama:) wiesz okrągłe są ładne ale naturalniej wyglądają anatomy....chociaz ja bym stawiała na niewielkie okrąglaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Do beti 48 Hej jestem jeszcze przed operacja,dokładnie mam 8grudnia,też mam opadajace piersi,gdy poszłam na konsultację w głowie mialam tylko implanty okrągłe,bo mi się podobają,ale lekarz stanowczo mi je odradzil przez opadanie,i powiedział że skutki będą szły w dół.. zaproponował anatomiczne,średnio byłam zadowolona,ponieważ zależało mi na tak zwanym push-upie,wyjaśnił mi ze anatomiczne też dadzą push-up nie taki co okrągłe ale będzie,moja wyjscioeka nie jest mała bo rozmiar "C" a implanty będą 325 lub 350ml wysoki profil,i uniosa mi moje cycuszki więc efekt myślę będzie super,teraz nawet się cieszę ze będą to implanty anatomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti48
naczytałam się w necie , że okrągłe lepiej wyglądają w pozycji leżące i są bezpieczniejsze w razie przesunięcia się implantu { nie widać wtedy żadnej różnicy } , a przy anatomach w razie przesunięcia-przemieszczenia widać i nie rzadko potrzebna jest poprawka ... nie sądzicie ,że lekarze nas namawiają na anatomy , bo są sporo droższe od okrągłych ??? czytam , pytam , gdzie popadnie , bo już głupieję przed pierwszą konsultacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa2
gośc Magda, grawitacja dziala na kazde ciało , nie ma znaczenia czy okragle czy anatomiczne, co to za bzdury Ci lekarz opowiada? Anatomiczne sa drozsze wiec je wciskaja, a prawda jest taka ze niewielkie okragle implanty są lepsze od anatomów. Umow sie na wizyte jeszcze do jednego lekarza skoro chcialas okrągle , zobaczysz co Ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...poradźcie coś odnośnie bólu pleców:(Czy któraś też tak miała?I była mocno zgarbiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gość Ewa2 Mam wrażenie że źle zrozumialas to co napisałam,ja nie stwierdzilam że implanty okrągłe szybciej opadają niż anatomiczne,czytajmy ze zrozumieniem.. Poza tym NIE każda kobieta może być posiadaczką implantów okrąglych,dlatego powstały implanty anatomiczne,i jeżeli np w moim przypadku miała bym mieć implanty okrągłe (bo takie wcześniej chciałam) bo są np. tańsze i wyglądać źle to nie rozumiem sensu robienia operacji! Chciała bym abyś mi powiedziała,dlaczego wnioskujesz że małe okrągłe są lepsze od anatomicznych? Intryguje mnie Twoje stwierdzenie.. Mam lekko odajace nie małe piersi,i jak bym sobie pozwolila wsadzic małe okrągłe to bym miała większe,ale i dalej obwisle,nie dajmy się czarowac,implanty anatomiczne różnią się podstawą z implantami okrągłym,i jeszcze raz powtarzam,nie dla każdej kobiety odpowiednie są implanty okrągłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Gość Ewa2 Mam wrażenie że źle zrozumialas to co napisałam,ja nie stwierdzilam że implanty okrągłe szybciej opadają niż anatomiczne,czytajmy ze zrozumieniem.. Poza tym NIE każda kobieta może być posiadaczką implantów okrąglych,dlatego powstały implanty anatomiczne,i jeżeli np w moim przypadku miała bym mieć implanty okrągłe (bo takie wcześniej chciałam) bo są np. tańsze i wyglądać źle to nie rozumiem sensu robienia operacji! Chciała bym abyś mi powiedziała,dlaczego wnioskujesz że małe okrągłe są lepsze od anatomicznych? Intryguje mnie Twoje stwierdzenie.. Mam lekko odajace nie małe piersi,i jak bym sobie pozwolila wsadzic małe okrągłe to bym miała większe,ale i dalej obwisle,nie dajmy się czarowac,implanty anatomiczne różnią się podstawą z implantami okrągłym,i jeszcze raz powtarzam,nie dla każdej kobiety odpowiednie są implanty okrągłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Kup sobie ibum w żelu i niech ktoś ci smaruje. Mnie to pomagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa2
Magda, moze faktycznie źle zrozumiałam, ale skoro masz lekko obwisłe piersi to implant w kształcie łezki je jedynie wypełni, a niejakos specjalnie podniesie ? okrągle wydaje mi sie zeby je wlasnie bardziej podniosły...ALE ja lekarzem nie jestem i wypowiadam sie tylko na podstawie tego co czytam, opinii innych dziewczyn, swojedo doświadczenia i tego co mowil mi mój lekarz, a mój lekarz mi powiedział, ze implanty anatomiczne sa droższe, wiec dlatego tak chetnie wciskane pacjentkom. Implant mniejszy okragly na pewno lepiej wyglada w pozycji leżacej i jest miększy, nie musza to byc balony :) Decyzje i tak podejmiesz sama, mnie lekarz zasugerowal okragle, ale powiedzial rozniez, ze jesli upre sie na anatomy to tez dobierzemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aga
ja miałam opadające małe - lekarz odradzał mi anatomiczne - stwierdził,że tymi implantami nie podniesiemy piersi. dlatego doradził okrągłe które dały efekt podniesienia piersi. do tego akurat mój lekarz nie jest zwolennikiem anatomicznych ze względu na częstsze komplikacje - obracanie się implantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość magda
Dziewczyny! lekarze dalej "boja" się implantów anatomicznych,dlatego odradzaja je, na pewno nie wierzę w to że wciskają anatomiczne tylko dlatego z chca więcej zarobić,w takim wypadku to nie jest dobry lekarz chirurg,skoro stawia na zarobek a nie opinie zadowolonych pacjentek! Dobry chirurg powinien poradzic sobie ze wszystkim w swojej dziedzinie! A nie wymyślać ze anatomiczne są takie a okrągłe takie... Tak jak wcześniej już pisałam anatomiczne piersi powstały właśnie dla kobiet które nie chcą "dwóch balonów",wyobraźcie sobie kobietę po 50 z 2 piłkami,bo nie ma np swojego gruczołu,więc piłki wyjadą na 100% Jest wiele informacji na yt jacyś tam doktorzy polscy jak i zagraniczni tłumaczą dlaczego powsty implanty anatomiczne i dla kogo są stworzone! Dlatego przed pisaniem różnych bzdur proszę się najlepiej upewnić,czytają nas też kobiety mało doświadczone.. i taka mało doświadczona dziewczyna przyjdzie do chirurga od razu z nieświadomą negatywną informacją na temat implantów anatomicznych czy okrągłych.. mamy pomagać sobie a nie szkodzić! Odnośnie przesuwania,czy odwracania się anatomow,implanty okrągłe czy anatomiczne muszą się "ułożyć" w kieszeni,dlatego nosimy stanik i się oszczędzamy,wtedy istniej***ardzo bardzo male, prawdopodobnienstwo że się odwroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewa 2
Gośc Magda nie krzycz, bo wykrzyniki nie są konieczne i swiadczą o problemach psychicznych. Ja pisalam o MAŁYCH implantach okrągłych. One nie wygladaja sztucznie...ale pewnie, ze jak sa okragle i anatomiczne to trzeba dobrac odpowiednie. Nikt Ci nie zabrania brać anatomów, ale pisze o zaletach okraglych nad anatomami bo prosilas o argumenty. Sorry, ale macałam hihi troche cycuszków po operacjach i te okragle zdecydowanie sa mieksze w dotyku, a jak leżysz to tak nie sterczą stożkiem jak anatomy. Nikt nie pisze bzdur, sorry,ale moje doswiaczenia,mój lekarz i koleżanki "po" sa wazniejsze niz zdanie jednej niedoswiadczonej osoby. Kazda i tak z nas ostattecznie sama podejmuje decyzje stąd te wszystkie pytania i watpliwości, bo inaczej nie powstało by to furum czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda - w dużej części Cię popieram. zawsze lepiej wszystkie swoje obawy skonsultować z lekarzem. ja czerpię bardzo dużo wiedzy z takich for, głównie jeśli chodzi o rekonwalescencję, ale później zawsze wszystko konsultuję ze specjalistą. I tak jak mówisz, jeśli ktoś ma rażenie, że lekarz nie kieruję się dobrem pacjenta, tylko chęcią zysku, to trzeba go jak najszybciej zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×