Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny , 20.06 poddam się zbiegowi powiększenia piersi . Mam 172 cm i ważę 50 kg . Jestem bardzo szczupła , mam bardzo wąska klatkę piersiową i szerokie biodra , Piersi nie mam wogole , mam bardzo mało tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej przez co lekarz powiedział , ze mogę mieć implanty Max 265 ml . Boje się , ze będą za małe , co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie sluchaj lekarza tylko kolezanek z forum. Wybierz implanty 800 nie będą ani male ani duze. Takie w sam raz dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Czy ktoras z was robila operacje u dr Keller-Skomskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy "A" może być ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc- a skad wiesz ze taki duzy by sie zmiescil? Ja jestes wieksza od dziewczyny ktorej tak radzisz bo waze 65kg i mam 170cm i implanty mam 340ml bo wieksze sie nie zmiescily- tak mowil doktor! To chyba bardziej zalezy od wymiarow. Na beauty polska widzialam zdjecie dziewczyny z implantami 800ml i uwierz mi za darmo nie dalabym sobie takiej krzywdy zrobic. Brzydko po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy kto co lubi mnie sie podoba. I nie mow ze sie nie zmiesci bo jak sie popiesci to i sie zmiesci. Jak nie chcesz miec za malych to nic ino brac. Do odwaznych swiat nalezy. A jak nie to bierz male a po operacji bedziesz nam marudzic ze moglas brac wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela9999
Myślę ze to jakies fakowe odpowiedzi z tymi 800 ml... Dziekuje za odpowiedzi, juz myslalam ze nikt tu nie zaglada:) Operacja juz w najblizsza srode, az mi nie dobrze z nerwow :) Ogladam zdjecia na zagranicznych stronach oraz polskich z 295cc, to wyglada to super jak dla mnie, mam nadzieje ze u mnie bedzie podobnie. Zastanawia mnie opinia mojego lekarza co do drenow, mowil ze obowiazkowo przez pierwsze 3 dni trzeba je miec, po 3 dniach zdejmuja. Czy ktoras z was tez tak miala? stanik ktory gwarantuje mi klinika po zabiegu mam nosic ok 6 tyg.Czy to oznacza ze na codzien do pracy rowniez? Czy jak kupie jakies bardziej estetyczne staniki sportowe, bedzie ok? Co sadzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazdy robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech kazdy robi jak uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie zacielo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegos czasu zauwazylam taką sytuacje czlowiek pisze cos po kilka razy a potem wszystko wskakuje i wychodzi na głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegos czasu zauwazylam taką sytuacje czlowiek pisze cos po kilka razy a potem wszystko wskakuje i wychodzi na głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegos czasu zauwazylam taką sytuacje czlowiek pisze cos po kilka razy a potem wszystko wskakuje i wychodzi na głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakiej krzywdy? Czyzby zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praska
Jestem dwa miesiące po zabiegu, który miałam robiony w szpitalu lux med na Puławskiej . Wszystko się ładnie zagoiło, piersi wyglądają nawet lepiej niż sobie wyobrażałam. Stanik nosiłam 6 tygodni. Słuchaj lekarzy, oni wiedzą co mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie duże masz implanty co tak ładnie wygladają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, ja bym się bała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurcze, ja bym się bała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Moze ktoras z was robila i pani Katarzyny Michalskiej z krakowa? Podobno robi ladnie piersi i sie zastanawiam nad nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mialam zabieg 6.06 pod miesien 375ml okragly i tak strasznie nadal mnie boli.... Wczoraj 1 raz sama wstalam z lozka zajelo mi to 30 min w wielkim bolu dzis juz szybciej mi idzie ok 15 min .mam problem w trakcie chodzenia biore tylko krotkie wdechy i boli lewa piers jakis nerwobol za dlugo nie usiedze w normalnej pozycji bo boli trudnosci w oddychaniu najlepiej mi pollezaco.moge brac tylko ibuprom bo mam uczulenie :/ jak myslicie dlygo jeszcze? smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze parę dni może Cię poboleć! ale spokojnie - minie to! wiem bo sama przez to przechodziłam i nie zawsze było lekko! głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Moze ktoras z was robila i pani Katarzyny Michalskiej z krakowa? Podobno robi ladnie piersi i sie zastanawiam nad nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Derbinka ma rację, poboli, pobili a potem zapomnisz o tym, bo będziesz cieszyła się z efektu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje;) oby jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając lekarza ważne żeby kierować się też naszymi odczuciami. Jeżeli na konsultacji lekarz nam z jakiegoś powodu nie podpasuje to mimo nazwiska warto poszukać takiego z którym dobrze będziemy się czuć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 18 dni po zabiegu Nic mnie nie boli ale cały czas czuje takie ciagniecie i często napinaja mi się miesnie w klatce Jest to bardzo nieprzyjemne W dotyku piersi sa coraz bardziej miekkie Ale ja je czuje jak dwa kamienie jak chodzę Mam też taki dyskomfort pod pachami Kiedy to przejdzie ??? Czy to normalne ? Dziewczyny ile czasu minelo po operacji zanim zapomnialyscie o implantach Jak ja bym chciała już normalnie funkcjonowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne cycki to tykająca bomba i nigdy o nich nie zapomnisz, zawsze będziesz musiała uważać, ja jestem 4 lata po operacji i już normalnie nie mogę żyć jak przed... I możecie mówić że zapominacie, ja niestety nie umiem, zawsze dają o sobie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×