Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość jusiaaaa
A jaka metoda robisz ? Ja mam tzw dual plane, czyli częściowo pod mięsień a częściowo pod gruczoł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra071093
Ja będę miała pod mięsień. Mam dylemat co do rozmiaru. Czy 350 jak lekarz sugeruje czy może jednak więcej. Jestem mega szczupła i mam dość wąska klatkę piersiowa. Boje się troche tego ultra wysokiego profilu. Czy nie będzie to mega sztucznie wyglądać. Projekcja 5,4 cm przy promieniu 10,1 cm... szkoda ze forum mało aktywne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra071093
Ja będę mieć pod mięsień. Ehh myśle cały czas nad tym rozmiarem czy 350 uhp czy większe... nie chciałabym przesadzić. Projekcja jest 5,4 w 350 ml. Wiec dosyć spora jak na szerokość 10 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak majac małe piersi teraz wygladacie z duzymi"D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając małe piersi skóra jest niewyciagnięta,powiększając ich do "D" "E" trzeba ją naciagnąć ,czy to potem nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wtedy cycki będą wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po takiej operacji cycki będą równe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
957299 - 208585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEMILA
hej dziewczyny ja teraz obale wszystkie mity,jestem 4 dzien po operacji wczoraj przyjechałam,dzis rano poszłam do kuchni po kawe a moja matka nic nie zauwazyła ze sobie powiekszyłam piersi miałam małe b teraz małe d wyszłó implant eurosilicone 500cc i kurde sa małe takie tylko w reke pełna a wy sie zastanawiacie nad 375 a 400 teraz bym zrobiła 700 zeby było troche widac i wygladac seksownie,jesli macie małe kurde piersi a chcecie miec duze piersi lub wogole je miec to was kurwa zastrzegam bo ból jest torturujacy,mega mocny straszny,okropnie bolesny,po operacji myslałam ze to jakies sredniowieczne tortury,wstawnie koszmar kurwa nie mozna nawet telefonu podniesc rece mozna podniesc he he raczej same tylko dłonie bol jest jak na zywca w rzezni,gdybym wiedziała ze taki bol nigdy bym sobie nie zrobiła dzisiaj sama z łozka wstałam najpierw bokiem tylkiem na podłoge potem nogami w gore,bol tragedia,500 cc to mały rozmiar nie jestem z rozmiaru zadowolona ale z wyglady ładne .w szpitalu chodziłam 20metrów na godzine taki jest bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEMILA
kazdy lekarz robi rowne piersi kazdy bez wyjatku,bierzcie 600,700 jak juz chciecie cierpiec jak swinie podczas bolu.w czechach cała operacja 7,600zł to mał w polsce 15 tys w linea corporis 11000 tys.to najlepsza klinia ma certyfikat klinika bez bolu w co nie wierze.furmanek ładnie robi ale szybko na konsultacji ma tylko w połce do przymierzenia implanty 450cc to jakas parodia to wziełam 500cc bo na wiekszych nie pracuje,tylko w ameryce mozna miec cyce jak pamela pamela miała 1200cc.polecam furmanka nie jest szczegołówy tylko szybko szybko nic nie tłumaczy ale to mega przystojniak tylko ile pani chce ja mowie 500cc to on mowi dobrze bedzie 500 eurosilicone,pomalował mnie i tyle i na stół,narkoza dobranoc pobudka po operacji,ciepłó a bol masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
286985 - 623080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiaaaa
Każdy inaczej toleruje ból. Ja miałam zabieg we wtorek, w czwartek już sama sobie włosy umylam ;) Lekarz najlepiej wie jakie impalnty będą do nas pasować i to jego najlepiej słuchać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
839711 - 649746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
936615 - 898307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jnGcWkwXIx / 617213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
910936 - 931784

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna99
Też borykam się z problemem małych piersi nawet po porodzie są bardzo małe a czasmi naprawdę chciałabym wyglądac jak kobieta też zastanawiam sie nad zabiegiem tylko nie wiem jaki rodzaj implantów jest najlepszy do bardzo małych piersi zamierzam wybrac się do orthos w komorowicach bo mam najbliżej mam nadzieje że tam się mną dobrze zaopiekują. Trochę się stresuję bo pierwszy raz w życiu będe miała taki zabieg i nie wiem jak to będzie wyladalo. Czy któraś z was miała tam powiększane piersi i może coś więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, zaproponowano mi wkładki Mentor, czy rzeczywiście one są twardsze i wyglądają mniej naturalnie od pozostałych implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o implantach firmy Mentor, czy rzeczywiście są one dużo twardsze od pozostałych wkładek i wyglądają mniej naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no bo lekarz ma doświadczenie i moim zdaniem to on na oko może dobrać implantu pacjentki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o implantach firmy Mentor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wie włascicielka która je będzie nosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy implanty firmy Mentor rzeczywiście są twardsze od pozostałych wkładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanikita
Aby uzyskać cup D,E mając cupA ile ml implant powinien mieć?.Któraśz osób miała taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze polecam wbijanie syntholu w piersi bardzo skuteczne robię to rano i wieczorem co dziennie i przynosi to wyśmienite efekty także dziewczyny łapać za strzykawy i wbijajcie synthol! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szczerze polecam wbijanie syntholu w piersi bardzo skuteczne robię to rano i wieczorem co dziennie i przynosi to wyśmienite efekty także dziewczyny łapać za strzykawy i wbijajcie synthol! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
no całkiem możliwe że to prowokacja....ale mocno nieudana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prowokacja to wg mnie głupota, bo na tym forum piszą dziewczyny, które są przejęte operacją. Chcą powiększyć piersi, mają pewne obawy, szukają najlepszego i najbezpieczniejszego sposobu na powiększenie. Ale mam nadzieję, że zanim cokolwiek ktoś zrobi ze swoim ciałem to pójdzie poradzić się lekarza i wybije on z głowy takie głupoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×