Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość Cat7777
Joasia, jak sie czujesz??? Jesli masz juz fotki prosze przeslij xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo- jakiej marki bedziesz miala swoje 390? Byly twarde czy miekkie w dotyku??xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asi28 no niestety ale musisz uzbroić się w cierpliwość! trochę potrwa zanim zmiekną ale na pewno będziesz zadowolona! :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Szilka Jestes juz po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szilka ale ile czasu mam być taka cierpliwa, hiiii Ola - wyjsciowke miałam A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Ja juz od dziś po 2 tyg od operacji w pracy jestem na 12 godzin obym dala radę a szczególnie mój kręgosłup bo ostatnio cały czas mnie boli. Asi jak jak ściągasz opatrunki to zostają Ci jeszcze na gazikach zabrudzenia z krwi bardziej chodzi mi o rany po drenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka dasz rade. Ja tez juz pracuje. Tych ran po drenach to wogole specjalnie nie pielęgnuje. Wydają się suche. Nie zakładam na nie opatrunkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki ja o tych ranach po drenach w ogóle nie ruszałam i same sie zagoiły, już fajne strupki są, nie trzeba nic z nimi robić:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no a ja mam właśnie tam opatrunki i zawsze lekko pobrudzone.... a ta maścią natłuszczasz te rany? masz też kontrolę po 10 dniach bo ja mam i to juz będzie 4 kontrola a miały być 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Hej dziewczyny no ja juz strupków prawie nie mam, jeszcze odczekam dzien gora dwa i zacznę używać tych maści na blizny. Ale co najważniejsze od kilku dni juz przekładam sie na bok na około 10 minut dwa trzy razy w nocy :) ogólnie jeszcze odczuwam bol ale w zasadzie to juz wracam do obowiązków domowych jeszcze nie odkurzam ale obiady, pranie, zakupy oczywiscie w granicach rozsądku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka kontrolę mam za 1,5 mca. Rany na piersiach traktuje detromecyne, tych po drenach niczym. Elmo trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Liana a ile jesteś po zabiegu? Bo ja 14 dni i strupki mam ale jeszcze troche brakuje im do tego żeby odpadły:))a do domowych obowiązków już dawno wróciłam, bo nie umiem siedzieć albo leżeć i nic nie robić:/// No i na boczku tez już śpię :)) a piersi bolą mnie bardzo.Masci narazie jeszcze nie używam, od kilku dni po kąpieli oliwkowe całe piersi, oczywiście cięcia tez:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość liana a jakie maści używałaś na rany? Ja alantan od tygodnia i jeszcze mi nie odpadły strupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Aha a kontrole miałam 1 dzień po kiedy zdejmowano mi dreny, następna 4 dni po zabiegu, a pózniej 7 dni po zabiegu razem z ściąganiem szwow, następna ma być za 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no to może ja też nie będę tych ran po drenach smarować to się może sączyc nie będzie.... to ja mam za 10 dni 4 wizytę a potem za 3 miech i potem bodajże za rok.... kurde juz mi się tam nie chcę jeździć no ale jak mus to mus ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Elmo gosc Elmo wiem wiem klotnie zawsze sa ...tylko ja tu cycki zrobilam i sie wlasnie dowiwdzialam ze mnie zdradzil...tego co teraz przechodze nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Zuza a co Ci to tak wprost powiedział? czy sama to wyweszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Zuza no i dobrze ze zrobilas. Zal mu d...e scisnie latem jak wywalisz cyca do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Piszecie o drenach, a ja takich nie mam, mowila mi ze bylo dosyc sucho. Kiedy pierwszy raz mylyscie piersi pod woda? Ja mam 3 dni po zabiegu zdjac bandaze i stanik, zostawic plastry, bo mam je poprzyklejane na caluch piersiach, psiknac rany octeniseptem i zalozyc wszystko z powrotem. Stanik mam 70D, ale patrzac na moje piersi w zyciu bym nie powiedziala, ze to D. Napiszcie prosze jak dbalyscie o piersi te pierwsze dni po zabiegu, opateunek tez raczej powinnam zmienic, nie? Czujecie takie dziwne kucie jakby szczykanie miedzy piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Zuza wspolczuje... zal mi goscia, slaby jest. Nie wart, by dotykac, a nawet patrzec na Twoje nowe nabytki. Pomysl, ze robilas to tylko dla siebie, ze one odmienia Twoje zycie i ze jak kazda z nas pewniejszym krokiem przejdziesz przez zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Gość Ola ja też mam 70D podeslesz fotkę potem ja odesle Exstaza0089@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kamilka jasne, ale za kilka dni, bo poki co jestem taka obolala, ze nie mysle o zdejmowaniu tych bandazy, ale jutro bede musiala zeby je troche obmyc. A Ty kiedy mialas zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
zdradzil niestety...zostawil tel i wtedy zaczely pezychodzic sms-y...odruchowo wzielam bo mu ufałam i w zyciu bym sie nie spodziewała takiego czegos co zobaczyłam np. ,,hej kochanie " ... scielo mnie w jednej chwili ..papieros i setka wodka odrazu ...teraz niewiem co robic placz zostal...szlam dzis ulica i lzy lały mi sie ciurkiem .... po 10 latach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Zuza, ten gosc to tragedia, wspolczuje, ale i tak zrobisz z tym co bedzie dla Ciebie sluszne i najlepsze. Z boku zawsze latwo oceniac, ale hej kochanie chyba mowi o tym, ze to troszke juz musi trwac. Co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza kochania wiem co czujesz bo sama przez to przechodziłem kilka miesięcy temu. Nie wiem czy pamiętasz ale nawet pisałam tu na forum ze ta sytuacja pomogła mi podjąć decyzję o zrobieniu piersi. Faceci to H... je. Prawie wszyscy. Pisze prawie bo wierzę że niektóre z Was mają uczciwych mężczyzn. Pamiętaj jesteś atrakcyjna młoda i masz zajebiste cycki a on nie jest war ani jednej Twojej łzy Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
BB320 po 10 latach malzenstwa...a ja nawet nic nie zauwazylam...bylam tak slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Gość Ola 13maja okey to będę czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Zuza boze nie wiem kochana co ci napisac,jak sie ma dzeci to ciezko wziasc rozwud.ale ztakim facetem bym nie byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Cat777 bede miala firmly mentor,I jak dotykalam to byle mienkie.boje sie jak nie wiem coxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Zuza a powiedziałaś mu o tym ze wiesz o wszystkim czy duszisz to w sobie.... Faceci to jednak m*e*n*d*y......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×