Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gośćelmo
Oj dzewczynki nie piszcie tak ,ja strasznie sie boje.jutro mam konsultacje z doktorem.we wtorek operacje.I poprostu nie woobrazam siebie na stole operacyjnym.masakra.ale bardzo sie staram byc dobrej mysli.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Haha zuzza.ja tez sie kluce ze swoim czesto.ale dobrze ze go nie ma I nie musi na to wszystko padszyc.I dzeciaczki tez.xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Ewelina82 mam implanty okragle Arion 300, zależało mi żeby wyglądały w miarę naturalnie,dr od razu stwierdził ze większe bedą mi za duze. No a mi przede wszystkim zależało żeby nie były za duze:)))A zabiegu nie musisz sie bać, bo i tak nic nie pamiętasz a ból jest do wytrzymania:)) ja tz jestem panikara i stresowałam sie bardzo, sny miałam itd ale było i jest Oki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo to juz niedlugo ;) ja mam dzien po Tobie operacje. Jak pomysle to stres stres stres, ale to takie z niecierpliwosci. Bedzie dobrze ;) oby zlecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Talks ma byc dobrze,ja tez w to wierze.ty juz wybralas jaki rozmiar,I jakie bedzesz miala anatomiczne czy okragle??jak bed jutro po konsultacje to sie odezwe xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Domka ja tez 5 tyg po, dzisiaj obcieli ostatnia petelke, i tez prawa strona nie bardzo jeszcze sie goi juz nie cieknie ale nie wyglada ladnie jak lewa :/ poza tym lewa wyzej, no i w sumie to nie jestem zadowolona z rozmiaru, teraz jak zeszla opuchlizna to roznica moze rozmiaru od tego co mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo jak juz kiedys pisalam. Ja bede miec okragle 400. Juz tylko czekanie do operacji. To damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Jak to mowia strach ma wielkie oczy:) Smieje sie teraz do siebie, ze przezylam dwa porody bez znieczulenia to to tez przezyje...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina882 wyslane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, dziękuję! , super masz te piersiątka. Piekny efekt i co najważniejsze naturalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dzieki bardzo, zasługa doktora:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
Ewelina pewnie że przeżyjesz i to! nie ma co się bać - wiele z nas przeszło operację piersi ...a ty jeszcze po dwóch porodach to już w ogóle dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usssia
Witam cycolinki przeżywam wasze historie od dwóch miesięcy trzymam kciuki za was wszystkie przed ipo zwłaszcza Zuza(pozdrawiam i trzymam kciuki ) ... a tez jak koleżanka goścMarzena mam prawie 40 na karku Laura456 ja mam konsultację u Sirka 06.07 a operację planuję na październik napisz jak będzie u ciebie po op i konsultacji ja też się jeszcze odezwę(tera kibicuje Cycolinkom w ukryciu:) ) ,ja czytałam dobre opinie o Nim jeżeli chodzi o cycusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Kochane, sledze Wasze wypowiedzi od dluzszego czasu. Sama wczoraj bylam operowana, teraz zjadlam sniadanie i kolo poludnia do domu. Czuje straszny ucisk od bandazy, tez tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Tak Olu tzw. Ucisk słonia:) U mnie jutro mija 2 tygodnie po operacji i po nocy też czuję jeszcze ten ucisk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Joasia, a masz jeszcze bandaze? Ja jeszcze nie widzialam sie z Pani doktor, zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Ja nie miałam wogóle bandaży . Od początku mam specjalny gorset, który mam nosić 2 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Dzis jak zobaczylam piersi przez chwile, to troszke sie zdolowalam, bo wydaja mi sie jakieś takie troche male i przyklapniete... Moze to wina bandazy? A Wy kobietki jak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z was kiedykolwiek żałowała zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Olu nie przejmuj się u mnie też jeszcze nie mają wyglądu. Na to trzeba dużo czasu. Powoli będą się zmieniały. Ja żałuję że nie posłuchałam lekarza i nie zrobiłam ciut większych. Mam 330 anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POMOCY!!BARDZO PILNE!!! Hej dziewczyny!Mam spory problem.Czy ma ktoras z was namiary na Dr Czternastek?Ona kiedys pracowala w klinice w Bydgoszczy ale przeniosla sie do Poznania.Musze koniecznie sie z nia skontaktowac prywatnie ale chyba zmienila nr tel.Ostatni raz rozmawialam z nia w lutym albo w marcu.Czy wie ktos co sie z nia dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia pewnie masz już fotki wiec wysyłaj:)) mnie nadała tak jakby ciągną,szarpią:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia Ja też poproszę foty beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia moj email anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny jestem po konsultacje,mierzylam biusty selikonowe,dal mi koszulke specjalna.no I wybralismy 390 anatomiczne.teraz sie zaczynam baaaaaaaaardzo bac.I tesknie baaaaaaaardzo za moja rodzinka,zwlaszcza pomojej malej ksiezniczce.brakuje mi tak strasznie jej caluskow I przytulianek.a jeszcze tyle dni I tyle bolu....:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Joasiu, ja tez myslalam o wiekszych, mam anatomiczne mentory 322 295cc, moglam tyci wieksze wziac, czyli wieksza projekcje, ale balam sie, ze beda strasznie sterczace i malo naturalne. Jestem ogolnie waska w klatce i nie bylo zbyt duzego pola manewru. Jakbym cciala 330, to bym musiala podpisac, ze na wlasna odpowiedzialnosc... mam 72cm pod biustem, waze 53 i 165cm. No i dwojka dzieci w domu 3latka i roczek, ale maz ma tydzien wolnego, mam nadzieje, ze szybko dojde do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Asi28 jakie masz wymiary, bo widze, ze masz ta sama pohemnosc co ja, jaki model anatomow wybralas i jaka mialas wyjsciowke? Kiedy minal dla Ciebie najwiekszy bol? Mialas bandaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ola nie tylko ty jesteś niezadowolona po zdjęciu bandaży. Jak ja zdjelam po tygodniu to malo nie zemdlalam. Były płaskie i odciśnięte od gazikow i bandaża, masakra. Naogladalam się takich pięknych okraglutkich i myslalam ze tez moje takie będą. Choć zdaje sobie sprawę ze dr rzeźbił z tego co miał. W sumie to i tak się cieszę ze się trochę podniosły te moje zwisy. Teraz czekam aż na biorą kraglosci i wyjdą spod pach bo jakoś się rozlazly na boki. Jeszcze te poranione brodawki. Może jak się wygoja to będą ladniejsze? Z drugiej strony to tez bym wyglądała nienaturalnie jako ryczaca 40 z balonami? Juz sama nie wiem. Muszę się cieszyć z tego co mam. Szkoda ze nie ma na forum dziewczyny która miała wkładane przez otoczki. Chętnie bym porownala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Ola mam 295 cc anatomiczne. Mam 172 wzrostu i 60kg. Pod biustem 75. Najgorzej było ze 4 dni po. Miałam bandaz i dla mnie najgorszy był ucisk na klatę. Teraz jestem ponad dwa tyg po i piersi są strasznie twarde i takie napiete jakby do karmienia :) odczuwam tez ból w samych piersiach. Czekam cierpliwie aż zmiękną. Pas nosiłam dwa tyg , tez niewygodne to jest. Rozmiar tego stanika co mi założyli z triumpha mam 75C. Z wielkości jakie wyszły jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×