Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość JaaAmi
Gośc elmo ja mam 300 to chyba nie są za duze, chociaż porównujac do tego co miałam wczesniej to są ogrooooomne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Elmo ja mam 330 anatomy i żałuję że nie wzięłam większych. Ty będziesz miała 390 o ile pamiętam więc uważam że idealny rozm dla ciebie mając 80 pod biustem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Asi28 i Joasiu, macie anatomy, tak jak ja, czy mogę zobaczyć Wasze cudeńka? Jeśli oczywiście to nie kłopot dla Was. Dostałam zdjęcia od BB320 i jestem w szoku jak one pięknie wyglądają :-) Upewniłaś mnie kochana w tym, że moje też pewnie będą wyglądać "normalnie" ;-) bardzo Ci dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mifka
a jakie będziesz mieć rozmiar? bo coś nie moge się dokopać do informacji?:) ale nie bój się - na pewno anatomy będą ok!:) ładnie wyglądają i fajnie się kształtują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola napisz do mnie maila to Ci pośle moje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o powiększaniu własnym tłuszczem tzn. lipofilling? Któraś z Was robiła może w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
JaaAmi pytałaś o maść która stosowałam po operacji to była BANEOCIN a przemywałam woda utleniona i spirytusem, jutro juz zacznę smarować maścią na blizny - strupków juz nie mam dostałam w klinice próbkę veraderm wiec zacznę od tej. Teraz tak patrząc jak nabierają kształtów i schodzi opuchlizna to chyba chciałabym większe. Wyjściowy miałam 75b, 165cm, 55kg -implant okrągły MENTOR 375cc high profile- myśle ze mam teraz pełne C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 58 kg, 170 cm, bylo 75B teraz 75C, mam 330 i 360 cc high profile, i powiem wam, roznica minimalna, nie jestem zadowolona, podobno to bylo max jakie moglam dac, bo jestem szczupla, nie mialam dzieci, i bla bla a mi sie wydaje ze doktorek po prostu nie lubi robic duzych, prawa juz zeszla lewa jeszcze nie, teraz mam masowac. No i nie jestem zadowolona bo tyle bolu pieniazkow i stresu a wszyscy znajomi mowia ze w sumie zadnej zmiany ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Liana dzieki za nazwę maści, chyba tez zacznę od niej ale to dopiero w chwili kiedy odpadną mi strupki.Zastanawiam sie tez nad plastrami bo słyszałam o nich bardzo dobre opinie:)) A może piersi wydają sie małe bo twoja wyjściówkę była dość duża, ja wyjściówkę miałam prawie płaska i mam 70 pod biustem,wiec 300 jest Oki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Punani może faktycznie to było Mac, mi dr tez powiedział ze nie radziłby większych niz 300 choć gdybym ukarała sie to zrobiłby....A z tego co piszesz to tez nie miałam malutkiego biustu przed zabiegiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani Mam pytanie nosisz jeszcze pas ? Jak wysoko jest ta piers w stosunku do tej nisko ? Co lekarz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Punami u mnie było dokładnie tak samo pierwsza jego propozycja było 320 ewentualnie 350 dał sie przekonać na 375 ale to juz tak ostatecznie, tez nie mam dzieci i bla bla bla - myśle ze 400-430 było by ok no coz jest co jest i teraz juz i tak tego nie zmienię ale dobra rada dla tych które sa przed operacja - dziewczyny bierzcie większe :) ja mam pas nosić 6 tyg w sumie to teraz juz mi odpowiada ich położenie wiec zadzwonię do dr i zapytam czy nadal mam nosić w pon minie 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gośćliana A jaka mialas wyjsciówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćliana
Wyjściówkę miałam 75b takie przynajmniej było oznaczenie na stanikach - dr powiedział na konsultacji, ze to takie małe B :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Dziewczyny, daje wam linka do tych stanikiw. Od razu mowie ze to nie jest reklama bo to oficjalny sklep triumpha. http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=34539991&order=m&string=magic&search_scope=userItems-34539991&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-4-ce-0519 Podzielcie sie prosze waszymi spostrzeżeniami na temat staników. Przez to ze piersi sa malo ruchome to wiekszosc stanikow bardzo uwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja82aga
Ten link wam nie wejdzie. Sprzedajacy to oficjalny sklep triumpha, a stanik nazywa sie magic wire, duzo jest dostepnych rozmiarow, nawet 70e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Toja82aga mogłabyś mi przesłać zdjęcie w tym biustonoszu? Jestem ciekawa jak w nim wyglądają. Dobrze pamiętam że jesteś 2 m'ce po? Adres ma być oczywiście bez spacji. Nie wiem dlaczego się tu wkleja z:( zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Toja82aga wyślij mi tez plisssss zdjecie w tym staniku anecia9383@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Ja nie mialam pasa w ogole bo moj doktorej nie jest zwolennikiem pasow, roznica nie jest duza po prostu z gory lewa piers bardziej okragla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ , w Warszawie np. w elite robią, to powiększenie gdzieś o jeden rozmiar, wygląda naturalnie i nie ma takiego ryzyka powikłań. Ja polecam, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cat7777
Hey Dziewczyny, Zaglądam na amerykańskie forum i tam cała większość robi ponad 400. U nas skromniej. Wynika to tylko z rekomendacji lekarzy ale może tez z czystego businessu. Często dziewczyny powtarzają operacje i robią za pare lat większe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam implanty 330ml, chociaż dr na początku wybrał 255ml. Dwa tygodnie przed operacja pojechałam do niego i powiedziałam ze chce większe i jestem bardzo zadowolona ze tak zrobiłam. Myślę, że z tych mniejszych byłabym bardzo niezadowolona... i jakbym miała wybrac jeszcze raz to wybrałabym jeszcze większe. Niby jest różnica, było 70a a jest 70c, ale większe byłyby fajniejsze. Tez jeszcze nie rozilam dzieci... Zuza bardzo Ci współczuje, facet nie jest ciebie wart... Dzisiaj mija 6 tydzień, jestem już bardzo zadowolona. Piersi wyglądają bardzo ładnie, już nie bolą, może trochę jak się przemęcze. Wszystkie strupki odpadly, na razie smaruje żelem verdaren ale czekam na plastry, które zamówilam... Anonymos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dochodziły mi foteczki odwiedzam spam a tam pełno cycolinek :) Nie wiem juz ktorej z Was, ale sa śliczne. Jak dla mnie troche za małe, ale z pięknym kształtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo: Powodzenia ! Pogubiłam sie już na tym forum. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani a wcześniej po operacji miałaś D prawda?a zmalały do C? ile masz w obwodzie biustu? kurde to ja w takim razie mogłam wziasc te 390cc a wzięłam mniejsze 345cc bo lekarka mówiła ze będę sztucznie wyglądać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Punani a wcześniej po operacji miałaś D prawda?a zmalały do C? ile masz w obwodzie biustu? kurde to ja w takim razie mogłam wziasc te 390cc a wzięłam mniejsze 345cc bo lekarka mówiła ze będę sztucznie wyglądać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Po operacji piersi są mocno obrzęknięte. Później jak opuchlizna zejdzie to ostatecznie są mniejsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Cat 7777 dzekuje boje sie jak nie wiem co...chce juziec to za soba.tobie tez powodzenia zycze.xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
no to pięknie to ja też będę niezadowolona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×