Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Joasia
Dziewczyny czym smarowałyście żeby te srupki wszystkie odpadły. Ja przemywam octeniseptem potem smaruję alantanem i przyklejam na to gazik, ale nie chcą mi wszystkie odpaść. Dzisiaj kupiłam linomag spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ja smaruje olejkiem busajna. Zamowilam na allegro. Jutro mijają 3 tygodnie i nie mam ani jednego z tym ze ja mialam cięcie wokół otoczki bo mialam tez je zmniejszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale zakarzenie ropne. Dostałam antybiotyku dwa i oktanisept...zakarzenie się wdało 7 tyg po operacji kiedy były juz blizny. Podobno po antybiotykach będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaaAmi
Joasia my miałyśmy zabieg tego samego dnia, mi strupki już odpadły,po kąpieli smarowałam tylko zwykła oliwka bambino i pięknie odpadły. może tez spróbuj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina822 jesli zależy Ci na jak najszybszym terminie to jesli zdecydujesz sie na zabieg po konsultacji to umawiam sie na najszybszy termin i już bedziesz miała cycuszki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi a po kąpieli tyko oliwki używałaś i zakrywałaś wtedy rany gaziķiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia, nie tylko smarowałam oliwka, odczekałam chwile i nakładałam stanik, do tej pory tak robię:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
JaAmi jak mi doktor Sierocinski sie "spodoba" po konsultacji, to robie u niego...Z tego co Ty pisalas to mialas juz po miesiacu, a nawet moglas wczesniej...Zobaczymy jak bedzie u mnie, bedzie okres wakacyjny, a wiec moze byc roznie z tymi zabiegami, operacjami. Jak bedzie na wrzesien to bede sie cieszyc, grunt, zeby wszystko zakonczylo sie sukcesem, a operacja bedzie kiedy ma byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Dziewczyny, a miałyście na rany przyklejone takie cieniutkie plasterki? Ja mam coś takiego, oczywiście psikam octeniseptem, ale nic poza tym, bo jest ten papierek... I jeszcze jedna sprawa ;-), jest nas tyle, ale żadna nie odpisała na moją ostatnią prośbę (chciałam wiedzieć jak ewoluowały Wasze piersi w ciągu pierwszych tygodni od operacji, kształt, opuchlizna itp). Będę wdzięczna jak napiszecie coś od siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscOla pierwszy tydzien bez kształtu opuchnięte bolące piersi mostek plecy drugi tydzień zaczynają nabierać jakiegoś kształtu, wychodzą siniaki na mostku i pod piersiami, ból jest coraz mniejszy, da się z nim żyć, piersi nadal opuchnięte trzeci tydzień zaczynam je kochać ☺ wyglądają jak piersi, opuchlizna nadal w mostku, siniaki zaczynają schodzić, piersi robią się okrągłe, jednak nadal twarde i nieruchome, zaczynam myśleć o biustonoszach które będę nosic czwarty tydzień wywalam stanik pooperacyjny i kupuję milion pieknych staniczkow ktore w ciagu dnia dumnie noszę, ,na noc sportowy, blizny są już wygojone, piersi robią się bardziej elastyczne piąty tydzień są śliczne już dość miękkie i moge je powoli zbliżać, jestem w nich zakochana szósty tydzień - właśnie się zaczął ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Dziewczynyyyyy jutro mam zabieg!!! To juz jutro ;) uwierze jak bede na stole..poki co wciaz nie dochodzi do mnie. Ciekawe jak Elmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talka, o ktorej masz zabieg ? Jakie bedziesz miala implanty ?, trzymamy kciuki. Koniecznie sie odezwij po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi używasz już czegoś na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia na blizny nie uzywam nic,pytalam mojego dr ale powiedzial ze mam narazie dac im spokoj,zeby same doszly do siebie,wiec tak sobie mysle ze chyba go poslucham:))chociaz chodzi mi po glowie sprawa z plastrami na blizny bo slyszalam ze takie sa,ale jeszcze troszke poczekam.A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mi jeszcze na jednej piersi został mały strupek. Myślę też o tych plastrach sutricon na blizny. Mój dr powiedział, że jak opadną mi strupki to mogę już czegoś używać na blizny. Chyba zacznę od przyszłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
joasia ja zobaczę, a powiedz mi jak zdejmujesz stanik np do kąpieli to na długo później chodzisz bez? bo jesteśmy jutro już 3 tygodnie po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
GośćOla u mnie było tak: na samym początku piersi bolały tylko troszkę, za to bardzo kręgosłup.Miałam kilka siniaków, które po dotknięciu też bolały.Po ponad tygodniu zaczęły boleć piersi,nawet jeśli delikatnie je dotknęłam przez bluzkę to bolały, sutki jeszcze bardziej...Jutro jestem 3 tygodnie po zabiegu i piersi nadal są bardzoooo wrażliwe i bardzo bolą,tylko to taki trochę inny ból.Aha przez jakiś czas czułam takie jakby szarpanie,ciągnięcie,które też nie było miłe.Od samego początku noszę stanik,który trochę spłaszcza piersi,mam go nosić do 6 tygodni po zabiegu.Zdejmuję go tylko do kąpieli,po czym oliwkuję piersi.W domu robię bardzo dużo, prawie wszystko,tylko z wyczuciem, jedyna rzecz której nie to noszenie 9 miesięcznej córci.Spię na placach,czasami na boku.Marzę żeby mineło te 6 tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaaAmi gorset zdejmuję tylko do kąpieli i zaraz zakładam z powrotem (w nim jakoś czuję się pewniej:) a jak go piorę to na ten czas zakładam sportowy z triumph triaction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
joasia to podobnie jak ja, zdjejmuję do kąpieli,naoliwkuję,czekam chwile i z powrotem zakładam, do kąpieli tak jak Ty.Jakoś nie wyobrażam sobie tego ze za 3 tygodnie będę mogła go zdjąć wszystko robić, będę się bała,sama nie wiem czego haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Za tydzień zacznę się rozglądać za staniczkami:) Ja to będę pewnie jeszcze długo bała się dźwignąć coś ciężkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
joasia ja z dźwiganiem nie mam wyboru.Powiem Ci jeszcze że wczoraj pierwszy raz po zabiegu prowadziłam samochód, wiesz jak bolały mnie piersi od pasów, a jak przerzucałam biegi....strasznie:((( a po 2 tygodnie po zabiegu można już jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
joasia napisałam Ci emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pocieszyłyscie mnie z tym samochodem :), ja to w optymistycznych planach chcialabym po 10 dniach wsiasc za kierownice haha, no coż, trudno się mówi. Jakby nie było to w końcu operacja, nie zabieg i rekonwalescencja jest tutaj istotna :/. Dziewczyny ja wczoraj dlugo nie spałam, bo bładziłam po internecie i czytałam o laskach, ktore wyjeły implanty,ze po wyjeciu piersi wyglądają tragicznie i ogolnie naczytalam sie duzo negatywnych opinii,ze załują,ze zrobiły piersi....eh. Znowu jak czytam Was tutaj to znowu mam pozytywne nastawienie, to wahanie z decyzja mnie chyba wykończy :). Powiedzcie mi jak to jest poźniej np. po 10 latach, czy planujecie wymienic implanty?, niby one sa dozywotnio, ale tzn., ze jak teraz mam 32 lata to bede je miala w sobie do konca zycia ? Jakos sobie tego nie wyobrażam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Hej Dziewczyny U mnie mija dzis 2 tygodnie po zabiegu Martwi mnie fakt ze ksztalt jest taki sam jak tydzien temu nic sie nie zmienilo Opuchlizna na piersiach jest nadal i siedza wysoko nie chca zejsc na dodatek ksztalt jest taki troszke jajowaty mimo ze mam okragle implanty :-S powiedzcie prosze kiedy wasze piersi sie obnizyly ja obawiam sie ze moje implanty sa za duze na moja klatke ...dam im jeszcze troszke czasu ale nie wiem czy nie bedzie konieczna wymiana na mniejsze bo z moich obserwacji wynika ze nie maja jak i gdzir sie obnizyc uksztaltowac Czy ktos sie orientuje czy w takiej okolicznosci mam prawo do darmowej poprawki ponosac koszt jedynie nowych mniejszych implantow ? Zaznacze ze mialo byc duze C a wyszlo wedlug aktualnych wymiarow duze E :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Co do prowadzenia auta to ja juz 8 dni po operacji prowadzilam autko i nic nie bolalo zalezy chyba od osoby ..u mnie bol tez przeszedl praktycznie po 6 dniach Czytalam opinie ze nie wolno prowadzic do 2 tygodni poniewaz nie wiesz jak moga zachowac sie pozostali uczestnicy ruchu drogowego... Nie daj boze ktos w ciebie walnie i moze byc nieciekawie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do starych wyjadaczek mija dzis 6 tyg, czyli 1,5 miesiaca po operacji s moja lewa piers jest znacznie wyzej i innego ksztaltu, 2 tyg temu lekarz kazal masowac ale jakos nie widze zadnej poprawy, czy ktoras tez tak miala i potem to sie wyrownalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj juz dostalam wszystkie informacje i papiery do podpisania i recepte na leki ktore musze wykupic :) Wspominalam wczesniej, ze zabieg bede miala w norwegii i widze juz ze tutaj sa widocznie jakies inne procedury (chocby to, ze w polsce duzo sie mowi o tym ile mililitrow itp, u mnie nie bylo o tym mowy). To co mnie zdziwilo, czego tu u Was nie uslyszalam nigdy- dostalam tez recepte na jakis plyn ktorym mam sie wykapac wieczor przed operacja, a potem rano przed. Do tego mam sie polozyc w swiezo wypranej poscieli i w swiezo upranej pizamie zeby jak najdalej od bakterii. Tez mialyscie takie zalecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Podobne ja mialam brac na tydzien przed operacja kapiele antyseptyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Punani u mnie jutro mijają 3 tygodnie po i mi się wydaje że lewą pierś mam ciutkę większą. Może jest jeszcze spuchnięta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u mnie prsawie rok po zabiegu.. na poczatku bylo tragicznie nie rowne jedna nizej jakos tak dziwnie dzis jest cudownie zaluje tylko ze nie zrobilam wiekszych scghudlam 10 kg i one sie mimo wszysttko tez pomniejszyly ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×