Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość rozmarzona30
Ja też zaraz po operacji trochę narzekałam. Wiadomo, że kilka tygodni się to wszystko goi, ale przynajmniej u mnie po zagojeniu wszystko wyglądało fenomenalnie. U Was na pewno też tak będzie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Gość z 12:55 chyba większość z nas żałuje że nie wzięło ciut większych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Gość jak mogą cycki z malec tzn implanty po schludnieciu głupoty gadasz... są raczej bardziej wyglądające na sztuczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moga zmalec. jak dziewczyna schudnie to wiadomo, ze implant sie nie zmniejszy ale czesc piersi ktora jest jej moze sie przeciez zmneijszyc, przez co wydaje sie biust mniejszy. tak samo jak u kobiet bez impalntow, jak schudna to i piersi maleja czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo cos sie nie odzywa. Ciekawe jak jej poszlo. Talka juz tez pewnie po wszystkim dzisiaj :) trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z zyciem seksualnym po operacji? kiedy facet moze bez skrepowania dotykac*****escic piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak antybiotyk nie zadziała do soboty to implant bede miala wyjęty i włożony ponownie jak rana się zagoi...bosko!! miała która podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej . Po operacji juz jestem. Klatka piersiowa boli, ale plytki oddech najgorszy. Za godz.bede pionowana.... boje sie :( cycki z A na.male D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Talka a jaki rozm wkładek brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
BB320 i JaaaAmi bardzo Wam dziekuje za opis :-) u mnie tydzień po zabiegu bardzo podobnie, trochę bolą, ale nie ma tragedii w porównaniu do bólu jaki czułam przez pierwsze dni. Najgorsze dla mnie są noce, wszystko takie zastale... Poza tym mostek tez opuchniety, od dołu linia siniakow, szczególnie dół mostka, ale co mnie pociesza - w końcu zaczynaja nabierać kształtów, a ja zaczynam się uśmiechać :-) chociaż ciagle chodzi mi po głowie, ze mogłam trochę większe, ale z drugiej strony nie wygladalyby na pewno naturalnie... W poniedziałek mam wizytę i zdjecie bandaza, bo z nim tragedia w te upały. Ps: tez mam córeczkę 11 mies i nie podnosze jej w ogóle, tragedia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
A jak z tym rozmiarem, sporo zmalały? Każdej z Was? Mi się wydaje wręcz odwrotnie, ze zaczyna byc je widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja mam we wypisie zakaz pieszczot przez conajmniej miesiąc. Rownież mam lewa pierś mniejsza, miałam tez przed operacja, ale p dr stwierdziła, ze nie będzie tego korygować większym implantem, ze po operacji to zginie, ale wcale tak nie jest, widzę różnice, ale teraz to Juz po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Punani z tego co pamiętam to miałyśmy operacje tego samego dnia:) u mnie w trzecim tygodniu bardzo uwydatnila się różnica w wysokośc****ersi pojechałam na kontrole i lekarz powiedział że mam masować/ ugniatać tą pierś ktora jest wyżej 2 razy dziennie po 5 min. teraz po 6 tygodniach widzę że zaczyna ona schodzić w dół i dorównywać tej drugiej, jest jeszcze troszke bardziej "wypchnięta" od góry ale w sumie tylko ja to widzę bo mój mąż mówi że jest to tak minimalne że gdybym mu nie pokazała to by nie zauważył :D wydaje mi się że jest jeszcze troszke spuchnięta przy mostku...ale w sumie to dopiero 6 tygodni. Ogolnie piersi bardzo się zmienily, z tygodnia na tydzień robią się bardziej naturalne w porównaniu do tego co było tuż po operacji jest o niebo lepiej....Jakie Tobie lekarz dał zalecania co do noszenia stanika? Ja nadal śpię w tym pooperacyjnym a w dzień chodze w sportowym, marzę już o tym żeby wyjsć bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punani
ja dalej w tym staniku, czasem chodze bez ale nie na dlugo, jakos nie czuje sie jeszcze gotowa na inny albo nawet na sportowy ;/ masuje dziennie ale jakos nie widze roznicy ;/ u mnie roznica nie jest minimalna a bardzo widoczna jedna piers jak lezka druga jak kulka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Punani a możesz przesłać zdjęcie? zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelissam
Punani wyślesz zdjecia na meila? milena.o@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Hej. Juz w domku. Ciężko gdy dzieciatko gawozy i smieje sie, a ja leze. Uffffff ale widzialam cycuchy...piekne.. naprawde cudne. Ja mam 400ml. Jak pol leze to ok. Wstawanie po snie i siedzenie.. ciezko. Oby zlecialy dni ;) Cudownie miec persi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Talka 400 to już niezły cyc:) ile masz wzrostu i wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Ja mam 173, waze 59-58. Te piersi naturalnie zgrabnie wygladaja. Super lekarz, opieka. No i mezus teraz pomaga ;) tak mysle i pocieszam sie,ze jak Wy dalyscie rade to czemu nie ja ;) choc cesarka to pikus przy tym-moze z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Czesc dzewczyny.no ja mam nie zaciekawie.juz trzecia noc trzy maja mnie w klinice.bo w drenach sie zbieralo duzo krwi I grozilo druga operacja.ale jeden dren juz zdziety.a w prawym caly czas sie saczy.lekarz jest dobrej mysli I mowi ze woli mnie potrzymac jak wyslac do domu.mam wspanuala opieke,jestem tylko ha I pielegniarka w calej klinice.mialam ciezko piersze dni plakalam ale jestem pozytywnie nastawiona......Taka bardzo ci zazdroszcze I siw ciesze ze wszystko u ciebie poszlo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Mamy podobne wymiary. Ja 170 wzrostu i 57-58kg cycole mam 330 anatomy, dzisiaj bym wzięła 375-390. Apetyt rośnie w miarę jedzenia:) masz okrągłe czy anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmo trzymaj sie. Lepiej, zeby Cie przytrzymali dluzej, bo wtedy jestes bezpieczna. Tym bardziej ze masz super opieke! A jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Elmo BĘDZIE DOBRZE DASZ RADĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Elmo DASZ RADĘ BĘDZIE WSZYSTKO OKEY nie martw się tylko odpoczywaj buziolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo tez dreny mialam, ale lekarz zadecydowal o zdjeciu. Trzymaj sie kochana!!! Tez plakalam, biore ketonal i pyralgine. Musimy dac rade! Zobaczysz jak cieszyc będziemy sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×