Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość Joasia
Ja przez około 2 tygodnie czułam ucisk słonia na klacie. Jakby mi coś przyklejono w środku:) Teraz leci czwarty tydzień i jest duża różnica w odczuwaniu niż to było na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Elmo super że się odezwałaś. Zaczynałam się martwić. Fajnie że jutro wyjdziesz. Będzie z tobą koleżanka więc ktoś bliski koło ciebie. Teraz powinno już być wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo zobaczysz,ze jutro juz wyprostujesz sie. Ja chodze też zgarbiona,ale jak bylam w klinice to nawet nie patrzylam na pielegniarke-powtarzala bym spojrzala jej sie w oczy,a ja nic. Nie zaluj! Poprostu no co mamy oszukiwac sie do d**y mialas, ale juz musi byc ok. Ja czuje,ze panikowac zaczynam, ale w glowie mam widok tych MOICH PIEKNYCH PIERSI :) Bierz leki i dojdziesz do siebie. Ja juz biore leki przeciwzapalne, a przeciwbolowe to staram sie zmniejszac. Martwi mnie lapanie skurczy w prawej piersi i takie uczucie odrywania sie implantu jak wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Punani I jak tam Twoje cycochy? Jest jakaś poprawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic a nic dalej jedna na maroko druga na kaukaz haha ale sie smieje juz nie ma co panikowac i stresowac, jak po 3 msc dalej takie beda to po prostu rozjade doktorka autem haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Joasia : kiedy mialas operacje ? ja mialam 20 maja 2,5 tygodnia mija od operacji u mnie powiedzcie dziewczyny kiedy piersi zaczynaja mieknac ? od piatku nosze pas uciskowy bo mam jeszcze piersi mega wysoko wiec do 20 czerwca bede nosic pas 24h u mnie lewa piers uklada sie juz ladnie prawa jakos tak wyzej pytanie jedno co do pancernika / stanika uciskowego powiedzcie prosze kiedy mniej wiecej moglyscie zakladac jakikolwiek inny typ stanika idzie lato i nie wiem jak sobie poradze z tym homonto hehe pas tylko do 20 czerwca ale ten stanik to 2 miesiace po operacji trzeba nosic ponoc wiec do 20 lipca to ja przy tych upalach oszaleje jakies pomysly jak ukryc ten nasz piekny element garderoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Lady ja miałam operację 14-go maja. Gorset z pasem mam od samego początku i mam go nosić 2 m-ce. Na czas prania zakładam sportowy z Triumpha. Myślę że mięknąć zaczną po około 3 miesiącach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Ej lalki. Wiadomo że po operacji się czujemy troche słabo i w gorsetach niewygodnie. Zwłaszcza jak jest taki upał jak teraz. Najlepiej się zapytać lekarza kiedy można już się powoli przerzucać na inne staniki. PS zobaczyta jak sie chłopy będą za Wami obracać na ulicy jak już się wszystko wygoi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
hmmm czarno to widze w ciepelku az dwa miesiace w tym staniku ale czego sie nie robi dla pieknych cycuszkow :-P pytanie do tych dziewczyn ktore byly juz na zakupach bieliznianych w jakich sklepach dostane ladne staniki w rozmiarze pod biustem mam 65 miseczka D/E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
rozmarzona30 jaki ma rozm wkładek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała asia
Witam wszystkie forumowiczki. Z zaciekawieniem śledzę wasze wpisy. Szukam w nich odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Szykuję się do operacji biustu i tradycyjnie jak każda z was mam dylemat jeśli chodzi o dobór wkładki. Jestem dość drobna mam 160cm i około 50 kg, obecnie miseczka 70b chciałabym uzyskac 70 pełne c/d. Czy któraś z was miała podobne wymiary a jest już po operacji aby mogła mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiolek123
Witam wszystkie forumowiczki. Z zaciekawieniem śledzę wasze wpisy. Szukam w nich odpowiedzi na wiele nurtujących mnie pytań. Szykuję się do operacji biustu i tradycyjnie jak każda z was mam dylemat jeśli chodzi o dobór wkładki. Jestem dość drobna mam 160cm i około 50 kg, obecnie miseczka 70b chciałabym uzyskac 70 pełne c/d. Czy któraś z was miała podobne wymiary a jest już po operacji aby mogła mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Moja znajoma przy podobnych wymiarach co ty. Też miała miseczkę C przy wkładkach 250ml uzyskała D/E pod biustem ma 65. Najlepiej skonsultować to z lekarzem bo u każdej z nas ten sam implant da inny efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Dziewczyny wytłumaczcie łopatologicznie ile trzeba w tym gorsecie pooperacyjnym z pasem chodzic? miesiac wystarczy, a później 2 miesiace w sportowym, bo nie wiem czy dobrze rejestruje w ten upał haha :) Zastanawia mnie to jak ukrywacie te gorsety pod ubraniem i jakim, zeby nie bylo widac?, bo nie wiem czy nie bede miala operacji w wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelina to jest różnie. Przeważnie dr zaleca noszenie tego wspanialego biustonosz przez 4-6 tygodni. A ja jestem taka szczesciara ze musze 12 tygodni ponieważ jedna gorzej sie układa. Mialam lekko podniesione przez zmniejszenie otoczek. Tak wiec cale lato bede chodzić w tym seksi staniku. Zabieg mialam 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ewelina to jest różnie. Przeważnie dr zaleca noszenie tego wspanialego biustonosz przez 4-6 tygodni. A ja jestem taka szczesciara ze musze 12 tygodni ponieważ jedna gorzej sie układa. Mialam lekko podniesione przez zmniejszenie otoczek. Tak wiec cale lato bede chodzić w tym seksi staniku. Zabieg mialam 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bardzo różnie. Ja np od razu mam sportowy stanik z triumpha i w takim jestem od operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320, ja tez wybieram sie na operacje do dr. Lonia w Linea Corporis. Termin zbliza sie wielkimi krokami wiec zaczynam sie juz denerwowac. Trafilam wczoraj przypadkiem na to forum i od razu sie uspokoilam, czytajac o tym, ze jestes bardzo zadowolona z kliniki i lekarza. Mam do Ciebie pytanie: zastanawiam sie, czy zostac w klinice na noc. Z tego co czytalam, wiekszosc klinik zatrzymuje pacjentki na jedna noc. W Linea Corporis ta usluga jest dostepna za dodatkowa oplata. Jak bylo w Twoim przypadku? Dzieki. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane jeśli chodzi o stanik po operacji to sprawa jest bardzo indywidualna i radzę Wam ustalić tę kwestię z Waszym lekarzem który najlepiej będzie wiedział jaki czas jest dla Was najodpowiedniejszy biorąc pod uwagę Wasze indywidualne warunki każda z nas ma inne implanty i inna budowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaskagosc Polecam Linea Corporis i doktora Łonia Ja po zabiegu też nie zostawałam na noc. Do Warszawy mam 120 km i uważam że nie było potrzeby chociaż jest to kwestia indywidualna. Jeśli się boisz i należysz do tych nad wyraz ostroznych to możesz zostać. Ja nie zostałam i bardzo się z tego cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Dziewczynki mi w czwartek mija 4 tygodnie od zabiegu,ale piersi mam nadal bardzooo wrażliwe, dotykam i bolą.Wieczorem jest o wiele gorzej.Czy wy też tak macie? I powiedzcie mi kiedy mozecie piersi masować itd,tzn kiedy lekarz wspomniał że można? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
JaaAmi u mnie tak samo. Od kilku dni mam strasznie wrażliwe sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Joasia ja cale piersi nie tylko sutki.Ale nie martw sie przed chwila rozmawialam o tym z dr i to oznacza ze piers dobrze sie goi,bo jesli jest taka wrazliwa tzn ze wraca do pierwotnego stanu czyli ze implant zadomowia sie czy cos takiego:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina822
Ja Ami, napisz mi jaki Ty stanik nosisz od operacji, gorset, czy juz sportowy ? P.S. Dziekuje dziewczyny za wczesniejsze odpowiedzi odnoscie noszenia gorsetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćelmo
Dzewczyny a powiedzcie jak to wstac samemu z pozycji lezacej.I kiedy to przejdze ze piersi bola przy wstawaniu.kurde mam disc bolu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Ewelina882 jesli chodzi o gorset pooperacyjny to firma D cos tam( trzy literowy),nie powiem Ci bo juz kilka razy go pralam i troche tego nie widac.Sportowy zakladam tylko wtedy jesli tamten sie suszy.Mam go nosic 6 tyg.GoscElmo jesli chodzi o wstawanie to w szpitalu mi mowili zeby wstawac tak jak po cesarce,czyli przekrecic sie na bok i pomalu sie podnosic,dasz rade,trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Elmo a ja robilam tzw kołyskę. Nogę zegnij w kolanie i ja złap rękoma a ta wyprostowana niech ciągnie ciężar ciała. Nie wiem jak to wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
Marzena tez tak robilam jak Ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elmo Marzena ma racje, Nam pokazano tzw.kolyske i ja tak wstaje. Chcialabym sie zapytac o staniki po operacji sportowe, gdzie kupic, bo ceny 250zl to duzo tymbardziej,ze jeden mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×