Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość BB320
Dziewczyny ja miałam stanik pooperacyjny w rozmiarze 75C jeśli któraś jest zainteresowana żeby mieć na zmianę to mogę odsprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaaaAmi może masz stanik z PAD technologies ? :) Ja od samego początku sportowy miałam, a nie ten typowo pooperacyjny, zabudowany więc łatwo było zakamuflować go pod ubraniem. Jak normalny stanik wyglądał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw na bok się przekręcałam bo podciągnięcie się do siadu z leżenia na plecach było jak wspięcie się na mount everest :P z boku łatwiej było wstać bo ręką można podeprzeć się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaAmi
Elleni1 może właśnie z tej firmy:)) ja sportowy kupiłam w h&m, kosztuje 60 zł, tyle ze wzięłam z wkładkami żeby lepiej moje pierścionka trzymał:))szkoda mi było wydawać 250....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Elleni dzieki wielkie tez kupie je ;) choc poczekam do czwartkowej wizyty u lekarza co z rozmiarem, bo poki co na male d to mi nie wygladaja :/ wrecz b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
talk a a ile masz teraz w biuście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Kamilka teraz jest 91, a mialo byc 96 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PureNatalia
JaaaAmi- przeczytałam, że robiłaś piersi u dra Sierocińskiego. Możesz napisać coś więcej o lekarzu? Jakie wrażenie na Tobie wywarł, itp.? Jestem z Kato i myślę nad konsultacją u tego doktorka :) Będę niezmiernie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
ja tez mam 91 a mam wkładki 345cc... jak byś miała 96 to już jest rozmiar DD lub E może dlatego że masz ściągnięte tymi bandazami to tez splaszcza i piers nie wygląda fajnie mi się nawet one nie podobają w tym staniku sportowym wiec się nie martw będzie okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
To w czwartek relacje zdam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka089
to czekam w takim razie.... Ja miałam mieć jutro konsultacje ale nie mogę się zwolnić z pracy i musiałam przełożyć na następny tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Kamilcia 089 jakie masz wymiary ile jeates po operacji ? Ciekawa jestem bo tez mam 345 okragle pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
PureNatalia Dr Sierociński to bardzo fajny lekarz,pierwsza wizyta trwała prawie 2 godziny,odpowiedzial na kazde nasze pytanie,dodatkowo wytlumaczyl wszystko co,jak,dlaczego....Po konsultacji u niego stwierdzilismy z mezem ze to fachowiec,od razu umowilam sie na termin zabiegu.Nie mydlił oczu itd...W czwartek bede 4 tyg po zabiegu,jak narazie jestem bardzooo zadowolona:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaaaAmi- czytałam wcześniej na forum, że wszyscy zachwalają Twoje piersi, dobrze dobrane implanty, itp.- gratuluję :) Prawie dwie godziny pierwsza wizyta? Rzadko się zdarza, żeby lekarz poświęcał pacjentowi tyle czasu na pierwszej konsultacji....jestem pod olbrzymim wrażeniem. Opinie ze znanego lekarz i rankingu lekarza to nie ściema. Będę się umawiać na wizytę, dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Gosc jesli chodzi o implanty do mierzenia dał mi taki rozmiar i troche mniejszy,stwierdzil ze wiekszych niz 300 nie powinnam brac,ale jesli sie upre to zrobi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaaaAmi--> i który wybrałaś mniejszy, czy większy? Dobrze, że doktor doradza- żeby to wszystko estetycznie wyglądało i proporcjonalnie. Ja się bardzo krepuję nagości- nawet u lekarza, jak mam wizytę u gin, to bardzo się stresuję- jakaś blokada psychiczna. Czytałam, że lekarz jest oschły i taki zdystansowany, brrrr jak sobie pomyślę, że ma dokładnie patrzeć i dotykać moich nikłych piersi, to stres mnie zżera :/ krępuję się po prostu. Czy rzeczywiście doktor taki jest? Ale Ci fajnie, że masz nowe, zgrabne piersiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Gosc dal mi do wyboru 300 i 320,takie bardziej stojące i szpiczaste haha i takie rozlewające sie,ktore dla mnie wygladaja bardziej naturalne.Chociaz lekarz zdziwił sieze wybralam te rozlewające sie bo 90% kobiet wybiera te stojące bo one bardziej rzucają sie w oczy i faktycznie widac ze masz wieksze cycuszki.A moja wyjsciowka byla plaska wiec nie chcialam zeby brac duze cycki jak teraz nie mam nic hihi.A powiem Ci ze jak z nim rozmawialam bo jakos przestalam sie wstydzic i jak kazal sie rozebrac to zapytal co chce zrobic,a ja ze chcialabym miec piersi to nawet sie nie zaśmiał....Wiec spokojnie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
A dodatkowo jak tu sobie czytam to wiekszosci dziewczynkom zalezy zeby byly duze i raczej narzekaja ze wzieły za małe.Ja bylabym wkurzona jak bylyby za duze,lepiej ze mniejsze niz za duze;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
JaaaAmi Bo to zależy od tego kto jakie ma życzenia. Ja naprzykład wolałabym większe niż mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Sylwia no pewnie ze tak,kazda ma inne potrzeby:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaaaAmi- mamy podobny gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Pewnie ze tak każda z nas ma inne oczekiwania. Mnie najbardziej zależało zeby skorygować moje zwisy a wielkość to byla sprawa drugorzędną. I zdaje sobie sprawę ze dr nie zrobiłby mi takich pięknych okraglutkich jak u 20 latki. Moze nie mam teraz idealnych ale chociaż juz tak nie wiszą i nie bede juz musiała używać tych nieszczesnych gąbek. Wlasnie chciałam taki efekt żebym miala takie jak w gabkach. Jutro ide do pracy i jestem ciekawa czy te najzyczliwsze koleżanki sie polapia ze cos majstrowalam... I nie ukrywam ze troche stresa mam. Niby to moja sprawa a jednak jakieś obawy sa, co powiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
hej Dziewczynki. jestem "czytaczem" tego forum:) miałam zabieg 28.04. piersiaki dotąd niestety są nierówne (być może dlatego, że w jednej była robiona mastopeksjia a wdrógiej nie..).mam jedno pytanie. nagle od wczoraj pobolewa mnie pierś która nie przechodziła mastopeksji. ból jest przy oddychaniu i umiejscowiony jakby pod pachą....czy któraś coś takiego odczówała?obie piersi już są w miarę miękkie, zagojone...kurcze, zaczynam się bać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pure Natalia, ja bede miala u dr Sierocińskiego konsultacje 25 czerwca, a wiec moge Ci również zdać relacje odnoście moich odczuc co do doktorka :D. Ja podobnie do Ami też nie cche "oczojebnych" hihi , duzych piersi, wyjsciowke mam małe" B", chciałabym pełne C. Przede wszystkim nie chce, zeby wygładały sztucznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej czytaczu. A moze nadwyrezylas sobie mięsień? Nic nie dzwignelas ta ręką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
hm...no właśnie nic nie robiłam...oszczędzam się jak nigdy dotąd...ta pierś która boli wygląda inaczej...wygląda gorzej. ale gorzej wyglądała od początki (mimo, że to prawa miała mastopexię):) ta wygląda jak...pocisk do pistoletu...wyciągnięta taka...eh....te cycole...bez nich źle z nimi kłopot:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
Mam pytanie do wszystkich po. Czy po tym jak wybrałyście implant i je mierzyłyście to miałyście mniej więcej taki sam rozmiar po operacji i objetość jaka wam się wydawała mierząć czy po operacji wydawały sie większe/mniejsze niż to kiedy mierzyłyście implant. Troche chyba nakreciłam mam nadzieję, że któraś z was zrozumie o co mi dokładnie chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina822--> jeżeli tylko możesz, poproszę o relację :* Ja mam swoje małe piersi, są równej wielkości, ale drobne- małe B. Jestem szczupła i nie chciałabym wielkich, odstających piersi. Zależy mi na tym, żeby mieć piersi zgrabne, jędrne i takie pełne, żeby mimo wszystko wyglądały naturalnie (paradoks, ale jednak;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli mama podobnie :) Piersi wyjsciowe również ;). Zdam relacje na pewno. Ja mieszkam w miescie ościennym Katowic, takze wybieram sie do Sierocińskiego. Im blizej data konsultacji tym mocniej mnie ściska w dołku i mam sny, ze lepiej ich nie opowiadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×