Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość talka01
Lady od 350 ja mam 400ml okragle. Jestem 13.dni po operacji i cholerka jestem zachwycona. Nigdy tak kobieco sie nie czulam (prócz okres ciazy). To byl najlepszy wybor lekarza i decyzja. Strupy schodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gośćM Pewnie mialaś dużą wyjsciówkę, że otrzymałaś taki rozmiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
Lady od 35o mój email to anecia9383@interia.pl, dzis zrobie sobie zdjecia to wieczorkiem tez ci wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Talka podaj meila to wymienimy sie fotkami ja jestem juz miesiac po ale jeszcze sie ukladaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaaaAmi
LADY OD 350 ja mam pod biustem 71, a w biuście 84, w weekend tez chciałabym ruszyć,juz nie umiem sie doczekac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talka01
Lady od 350 nataliadee@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
SylwiaA moja wyjściówka to B, tylko że straszliwe zwiski...więc tak na prawdę...to ciężko powiedzieć jaki te "skórzane worki" miały rozmiar:):) ale jak teraz oglądam wyjściówki, to nie wiem śmiać się, czy płakać nad przeszłością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gośćM Haha dzięki za odpowiedz. Myślalam, że przynajmniej miałaś C. A co do zwisów.. zwykle przy zwisach można większe rozmiary uzyskac. Ja nie mam nic wspolnego ze zwisami i tam czytam o waszych rozmiarach D, E, F i sie modle żebym też fajny rozmiar uzyskała :( np D większych nie potrzebuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Dziewczyny zrobie aktualne fotki i podesle wam kolo 20 Ide po pracy do hm bo ponoc maja takie niby normalne niby sportowe staniki zeby miec cos jak wyjde na miasto w weekend ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
SyLwiA, rozmiar rozmiarowi nie równy. możesz wizualnie mieć "balony" a wkładkę mała i odwrotnie. bo i figura, układ istniejących piersi i wzrost. no i same implanty (szerokość, projekcja). ja przy wzroście 150 wygladam jakbym wielgachne miała. a przecież dziewczyny i wkładki ponad 400 miewają. wiesz...po tym jak nie ma się nic, albo naleśniki (jak ja), to zakochujesz się od pierwszego wejżenia...czy to d, czy f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SssyLwiAaa
gośćM Dziekuje za słowa otuchy :) tak się troche martwie może za bardzo.. Pewnie masz rację z tymi rozmiarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
GośćM ma rację, także nie ma co sie matwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Gość M a bylas już na konsultacji lub wysylalas maila do doktora z zapytaniem? Już się cokolwiek wyrownaly? Widzisz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Pytanko do dziewczyn ktore sa tak mniej wiecej.miesiac po nosicie ten stanik i pas 24 h czy robicie sobie male przerwy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
gośćmarzena- na konsultacji nie byłam. ale jak radziłaś wysłalam zdjęcia, doktorek porównał i odpisal, że mam czekać. no to czekam. a w weekend byłam na wycieczce w wysokich górach (na nóżkach, jestem z siebie dumna;)) i po tej wycieczce jakby ta "gorsza"pierś popuściła. mam nadzieję, że dojda do siebie. jeżeli chodzi o pas po zabiegu, oraz pancerniaka...to zalezy od doktorka. ja od razu popylałam jedynie w sportowym, bo TK innych nie uznaje....ale w sportowym zamierzam jeszcze dłuuuugo spać. na wyjścia już zakładam koronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz fajne piersi teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wiec niektore z nas moga nosic od razu sportowy, ainne te pancerniki z pasem ? Zalezy od doktora co powie, ale czy to jest jakas roznica? Zastanawia mnie to jak ja bede po operacji funkcjonowac w tym gorsecie:/ a przed nami lato. Operacja 6-go lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
U mnie w czwartek minie 6 tygodni po operacji. Pancernik noszę 24h. Zdejmuję go tylko fo kąpieli i do prania a w tym czasie zakładam sportowy z Triumpha. Mój dr każe go nosić 2 m-ce. Wiem że w niektórych klinikach po 3 miesiącach można już nosić zwykłe. Ja jednak dmucham na zimne i chcę zminimalizować ryzyko powikłań więc do połowy lipca wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Sorki w czwartek mija mi 5 -tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
jak już pisałam, ja od początku miałam tylko staniki sportowe. i to przez pierwsze tygodnie nie triumph, tylko takie zwykle, bawełniane Action Bra. i teraz w nocy właśnie dalej w nich śpię. powiem szczerze, że też się zastanawiałam czy nie lepiej byłoby mieć pancernika. ale mój doktorek powiedział ze absolutnie nie. jeżeli chodzi o piersi...najpierw jedna była wyzej, teraz jakby druga wyzej i mniejsza....;( cóż. co lekarz to inna szkoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Mój dr też nie uznaje typowych pancerników ani tych pasów. Ten co dostalam w klinice wygląda jak sportowy. Do kupilam sobie jeden na zmianę jak ten jest w praniu. Także wszystko zależy od doktora. Najgorsze że te biustonosze które są sliczne maja fizbiny, a te bez są takie babcine. U mnie jutro mija 5 tygodni. Zaczynają już się robić miękkie, ruchome. Gość M no to super że widzisz jakiś postęp. Może faktycznie się zrownaja bo zaraz po zabiegu były jednakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
gośćMarzena- dzięki za słowa otuchy. czekam, czekam...mam nadzieję, że cycunie wreszcie przestaną szaleć jak nastolatki na dyskotece i staną się statecznymi piersiami statecznej 40stki ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny a czy my wogóle będziemy mogły nosić biustonosze z fiszbinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Dziewczyny czy my wogóle będziemy mogły nosić biustonosze z fiszbinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
Podeslalam wam fotki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domu po operacji. Wlasnie spalam prawie na plasko i bol duzy i placz zeby sie podniesc do pozycji siedzacej... Masakra jest. Mam nadzieje ze juz jutro bedzie odrobinke lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Ania to gratulacje. Pozostaje ci lykac tabletki i cierpliwie czekać na lepsze dni. Co dzień będzie coraz lepiej. To ty nie zostalas na dobę w klinice? Odważnie!!! Ją sobie nie wyobrazam zebym wracała z Warszawy do Lodzi zaraz po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu gdzie ja sie operowalam, nie zostaje sie na noc. Wyszlam po kilku godzinach. Po tabletkach jest rzeczywiscie lepiej, ale juz boje sie jutra rana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asi28
Ania na tabletkach dasz rade , z każdym dniem będzie lepiej. U mnie minął dziś 5 tydzień. Jest już w porządku tylko twarde te piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady OD 350
asi 28 moje tez sa twarde :-( ( jutro 4 tygodnie po op) Dziewczyny kiedy one robia beda noormalne w dotyku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×