Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Lauerka ja bym brała mentor większy. magda87 ja już sporo bo w kwietniu miałam zabieg ;) teraz jest super, piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRudi
Lauerka, jak swoje teraz masz "zerowe" to weź 390 to jest ok 1 cm różnicy pomiędzy tymi 330 na "wystawaniu z klatki" bo pozostałe wymiary czyli wysokość i szerokość jest taka sama tylko profil wysoki 390 i sredni przy 330. Jak masz trochę cyca swojego i nie chcesz za wielkich to 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaŁdz
jutro jak zdejmą mi szwy to podeślę:) ja mam 320 cc anatomy wiecej nie mogl wcisnac jakbym mogla wzielabym 345 ale mam taka budowe a nie inna i niestety nie moglam wiekszych :P Wygladaja bardzo w porzadku jezeli komus zalezy na powiekszeniu "naturalnie" to polecam anatomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Magda87 ja miałam zabieg 2 sierpnia ..Wcześniej roz A. Wzrost 165 i 53kg . Zrobiłam 325 okrągłe mentor. Chciałam większe bo się nie zmieściły. Teraz po takim czasie wiem ze będę powtarzać operacje . Nie teraz bo kasę trzeba mieć . Ale za jakiś czas na pewno. Mam teraz rozmiar ledwo C . To fakt ze są piękne i naprawdę naturalnie wyglądają . Ale całe życie byłam płaska a teraz chciałabym. mieć spory biust ..Przynajmniej spore D . Większość. dziewczyn uważa że za małe wzięły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmagda87 kurcze... k,oniecznie powtórz badania! kiedy masz miec zabieg? trzymam kciuki za twoje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona 83
Magda86 a gdzie masz operacje? Ja mam 28 w lineacorpolis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Justyna mogę zobaczyć twój efekt przed i po ?? Dawajszybko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda87 Spokojnie dasz rade zajac się dziecmi po 2 tyg.. Tylko będziesz musiala uwazac abys nie nosila na rękach mlodszego dziecka..dzwiganie nie wskazane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmagda87
Zabieg mam 28.09 w katowicach u dr Wilgusa badania robiłam 4dni temu nigdy nie miałam problemu z cukrem..A tu taki wynik ehh powtórzę w czwartek ale teraz już wiem że nawet kolacji nie mogę zjesc:p, jestem szczupła i nie spodziewałam ze będzie za wysoki poziom cukruu. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda87 kochana trzymamy kciuki! daj koniecznie znać jak tam wyniki\, bo widze ze opercja juz niedługo to tym bardziej trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Do mójcion i Anki. Dziewczyny ja jestem 4.5 miesiąca po i ostatnio tez zaczął mi doskwierać ten problem. Mam podobnie do Ciebie mójcion, plus czasami czuje drętwienie. Mam to tylko w lewej piersi i tak jakby czuje implantu od środka w sensie i sensie nie od zewnętrznej strony tylko od wewnętrznej w przedziałku. Od tygodnia czuje ja bardziej. Prawa jest ok i jaj czyje tylko ta lewą to zaczynam sie irytować :/ Jestem bardzo zadowolona z efektu- piersi są piękne. I nigdy juz nie chciałabym wrocic do płaszczyzny. Dzisiaj juz sobie myślałam, ze chciałabym na chwile wyciągnąć tego implanta, zeby odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
Dziewczyny ja jestem 3 tydzień po zabiegu.moja prawa pierś zrobiła się ''inna ''niż lewa.nie wiem jak to opisać jest troszkę większa i ma lekko inny kształt.przestrzegam zaleceń lekarza.niedługo jadę na kontrolę.wcześniej piersi były identyczne .może opuchlizna nie zeszła z prawej jeszcze.też tak mialyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona78
Hej a czy któraś z Was miała bradykardie czyli niskie tętno 54 i robiła zabieg!!??wczoraj robiłam ekg...pomocy zabieg w pon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg1234
Jadzia 123 ja mam to samo.Tez jestem 3 tyg po operacji i jedna pierś jest inna, opuchlizna inaczej schodzi a do tego ból mi jeszcze doskwiera, tylko w tej prawej piersi, czytałam że to że goi się inaczej to tak może być jeśli jest pod mięsień i dziewczyny na forum to potwierdzają ale zaczynam się martwić o ten ból bo lewa jest już nie boli od tygodnia a w prawej cały czas czuję ból szczególnie przy wstawaniu, napiszcie dziewczyny czy też tak mialyscie czy ból ustąpił...martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, piersi ukladaja sie minimum 3 miesiace! Ja nawet w umowie mam zapis, ze ostateczny wynik bedzie mozna ocenic wlasnie po 3 miesiacach od operacji. dlatego spokojnie - dajcie im czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia 123
To samo sam.ta prawa pierś też jeszcze mnie boli.Ale jak mówicie że tak jest to ok. Mi lekarz też miwil ze do 3 miesięcy nabierają kształtu ślę mimo wszystko się zmartwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJustyna
Dziewczyny tez się martwilam dlaczego tak długo bolą . I np juz mnie nie bolały a później tylko w nocy to wszystko miałam do 5 tygodni. Operacje miałam 2 sierpnia i teraz absolutnie juz nic nie boli .Śpię na boku wszystko pięknie wygląda . Nie czuję nawet ze je mam . Dosłownie wcześniej płaska byłam. i tak samo się teraz z nimi czuje( chodzi mi o to ze juz chyba się przystosowaly :) Także dajcie sobie czas ...każda z nas inaczej przechodzi a ból może się pojawiać do 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak samo ból dość szybko minął i teraz nic nie boli, wszystko jest w porządku. A efekt świetny, wszyscy chwalą i mi się też podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
no i mam 95mg cukier wynik w normie.Jutro jeszcze usg piersi, i w srode na stol!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda87 super że jest ok teraz tylko cierpliwie czekać trzeba ;) daj znać pózniej co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mójcijon
Hej JOLA- ja tez jestem mega zadowolona, w zyciu bym nie podjela innej decyzji, nawet wiedzac ze implant bedzie wyczuwalny.. w zyciu nigdy nie chcialabym miec "tamtych" piersi ponownie.. Denerwuje mnie jedynie swiadomosc, ze na mnie trafiło.. na mnie trafilo wyczuwanie implantu, i pomarszczona skora gdy sie schylam .. (bo gdy jestem wyprostowana czy nawet lekko pochylona ten problem nie istnieje). Mam żal po prostu, ze mi sie to przytrafiło… Ale piersi mam za..biste.. :) wygladaja jak naturalne. są akuratne- nie za duze i nieza male, a gdy chce zeby byly mega, widoczne i wulgarne to zakładam push up ;) choc nie robie tego często :) na te pol roku zdarzylo mi sie to całe dwa razy ;) Ale natomiast jak chodze bez stanika.. to wydaje mi sie ze faceci maja jakis radar sutkowy w oczach bo od razu sie gapią :) nie zalezy mi na tym, bo piersi robilam dla siebie.. i przez te sytyacje unikam w ogole pokazywania dekoltu, i chodzenia bez stanika, bo mnei to zwyczajnie peszy.. NIgdy wczesniej nie czulam takiego męskiego spojrzenia, wiec teraz po prostu nie czuje sie z tym najlepiej. mąż sie cieszy z nowych piersi, ale nie tak jak ja sobie to wczesniej wyobrazalam.. a wyobrazalam sobie wiele ;) myslalam ze bedzie je ciagle miętosił, a sterczące sutki wprowadza go od razu w stan erekcji z rana.. ale nie.. ;) niestety az takich cudów moje cycki nie potrafia, a szkoda :P A jak wasi męzowie? co do cen.. operacja z implantami juz kosztowala mnie 11.300zl, a doba w klinice 1200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mójcion i innych po
ja miałam operacje w marcu ,mam mentory 350,wysoki profil i również jak sie schyle widac marszczenia(o czym pisałam wcześniej i myslałam ze jestem odosobniona :) ),poza tym denerwuja mnie moje blizn bo nadal sa różowo-sine ale najbardzie martwi mnie to,że po operacji do tej pory bola mnie sutki,tak że nie moge ich nawet dotknąć,a skóra na dole piersi jest nadal troche odrętwiała,czy którac tez tak długo miała takie dolegliwosci-6 mcy po zabiegu? martwi mnie to.lekarz powiedział ze nerwy musza sie zregenerowac ,ale tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz są tak świetne rozwiązania z implantami, że wyglądają one naprawdę super naturalnie. Czasem chodzę bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda87
Dam znać, jeszcze jutro usg piersi miejmy nadzieję że będzie wszystko ok!!!Byle do środy!!! A ty daisy też już wkrótce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda87 ja jeszcze 14 dni ;) już nie mogę się doczekać nawet nie wiem kiedy przeleciały te dwa miesiące czekania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaMW85
Do Ja miałam operacje 7 maja. Tez mam jeszcze sunę blizny( ciecie wokół sutków) lekarz na kontroli po 3 miesiącach stwierdził, ze sie super goją i ze trzeba na to czasu, zeby wszystko było idealnie. Tez mam wrażliwa skore. Pod piersią i wokół sutków. Ostatnio daje mi sie we znaki lewa pierś, prawej juz prawie nie czuje, ze było cokolwiek z nią robione. Natomiast lewa boli mnie z boku. Rownież zaczęłam odczuwać coraz częstsze ukłucia, ale tego jestem pewna, ze nerwy nadal sie łącza. Szczerze od dwóch dni bardzo mnie to denerwuje. Czuje, ze tam mam coś obcego- zaznaczam, ze od dwóch dni tak czuje. Dzien przedruk biegałam, zastanawiam sie czy to bie jest czasem przez to , ze biegałam. Miałam porządny sportowy stanik. Nie dzwoniłam jeszcze do lekarza- mam nadzieje, ze to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagdaMW85 a po jakim czasie zaczęłaś biegać? Ja też biegam i ta przerwa mnie troszkę martwi :/ ale mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×