Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, apetyt rośnie w miarę jedzenia. I statystycznie tylko w małej ilości przypadków ktoś narzeka na za duże piersi. zdecydowana większość narzeka, że za małe implanty wzięły :) Ja jestem pół roku po i mam 350 okrągłe wysoki profil. Do wyjściówki małe B wagi niecałe 50kg, wzrost 165 i pod biustem 65cm są idealne z lekkim wskazaniem na spore. Stanik 65F. Nie mam problemów z bluzkami, wszsytkei które pasowały pasują dalej. Jak chcę je uwidocznić w obcisłej bluzce z dekoldem to są bardzo duże, jak chcę je schować pod luźną bluzką to nic nie widać, że cokolwiek robione bo trochę pushupów nosiłam. Ja mierzyłam różne implanty i mam jeden wniosek trzeba mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć. Napełniałam też woreczki ryżem i przymierzałam różne staniki i bluzki, żeby zobaczyć z grubsza wielkość i muszę przyznać, że wyszły z grubsza takie jak zaplanowałam. Życzę powodzenia w wyborze, mierzcie implanty, noście woreczki bo to sama przyjemność tak poprzymierzać i dzięki temu lepiej wyczujecie swoje oczekiwania przekażecie lekażowi. I pamiętajcie, że oprócz pojemności liczy się profil oraz to czy okrągłę czy anatomiczne. Anatomiczne przy tej samej pojemności będą zupełnie inaczej wyglądały - z grubsza mówiąc na większe. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki :) Dzis natknęłam sie na fotki pieknych piersi robionych u mojego lekarza, mentory 275, nie za duze, nie za male, wprost moje wymarzone. Cuda. Poprzymierzam u lekarza wszystko co sie da by upewnic sie w swojej decyzji. Czy ten czas musi tak wolno plynac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja jestem już ponad rok po. Jeśli mogę coś doradzić, to zdecydowanie idźcie w strone większych niż mniejszych. Naprawdę z czasem, już po kilku miesiącach biust tak się zmienia ze zaczyna się dylemat czy nie za małe. Ja mam 165cm 57kg i wyjściowe c , mam 290 anatomiczne i myśle ze spokojnie mogłam wziasc 350. Jakbym schudła kilka kg to automatycznie piersi tez. A uczucie z nowych piesi jest takie cudowne ze z czasem zaczyna się myślenie czy aby nie zmaleją czy efekt nie pryśnie jak bańka. Wierzcie , staniki z okresu po zabiegu Ok miesiąca są teraz już za duże. Piersi robią się miękkie i nie są takie sterczące jak z początku. Przynajmniej przy anatomach tak jest. Teraz kupuje 65e a brałam 70 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja miałam wyściowka b .mam mentora anatomiczne 380 i jest rozmiar D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćBetti tryzmam kciuki i daj znać jak po konsultacji! Dziewczyny każda z nas musi sama wybrac rozmiar, jeden chcą mieć po zbaiegu mega duży, a drugie chą mieć trochę większy. Warto się radzić lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wczoraj 12:58 no widzisz ty masz 65f to tak jak 70e. Wynika że mam piersi trzy rozmiary większe. Mamy podobne wymiary, lecz ja ważę 54 kg. Ty masz 350 a ja mniejszy implant bo 300, czy ktoś mi wyjaśni skąd u mnie tak duży rozmiar z tak niewielkiego uniwersalnego implantu? Większość dziewczyn bierze 300 lub350 i nie słyszałam o takim efekcie jak u mnie. Ogólnie biust jest fajny tylko z ubraniami mały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, trudno tak radzić czy sugerować się wymiarami. Każda ma inną budowę i inne oczekiwania, więc tak jak pisze ślicznotka - trzeba się radzić lekarza w końcu od tego on jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki Slicznotka :) Pewnie ze dam znac :) Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze :) Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko :) No i dłonie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki Slicznotka :) Pewnie ze dam znac :) Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze :) Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko :) No i dłonie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki Slicznotka :) Pewnie ze dam znac :) Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze :) Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko :) No i dłonie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacięło się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać żeby nie przedobrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki Slicznotka :) Pewnie ze dam znac :) Obawiam sie tylko terminu operacji. Bardzo mi zalezy aby to byl koniec marca. Gdy rozmawiałam z klinika to pani powiedziala ze zapisuja na marzec/kwiecien. Ale do mojej kons. jeszcze 2 tyg. Pani powiedziala tez ze moze przekazac lekarzowi ze zalezy mi na terminie w marcu ale z 2 strony nie wiem czy bedzie chcial tak zapisac w ciemno. Przeciez mnie nie zna jeszcze :-/ Z tymi rozmiarami stanikow - czy to nie jest troche tak, ze rozmiar zalezy od firmy stanika oraz kto w czym czuje sie lepiej? Bo niektore dziewczyny wola miec ciasniej a inne luzniej (pomijam juz fakt prawidlowego doboru biustonosza) Tak jak ktos niedawno linkowal do strony dotyczacej wlasciwego doboru, dziewczyna miala na sobie miske a, potem b az w koncu okazalo sie ze powinna nosic c. Ja np wole miseczke B ze wzgledu na rozstaw fiszbin. W A nie czuje sie komfortowo ale to tez zalezy od obwodu stanika bo inną ma miske 65 A, a inną 80 A. Tak jak mówicie, lekarz powinien dobrze doradzic ale tez brac pod uwage oczekiwania pacjentki. Ze strony medycznej i wskazań biorąc pod uwagę budowę pacjenki mysle ze dobrze dobierze :) Ale różne są efekty tych samych wkładek u różnych dziewczyn. Lekarz jednak tyle tego robi i licze na jego dobre oko :) No i dłonie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
sorki nie dzialalo mi forum mozna skasowac te powielone wiadomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
no chyba nie da się skasować..ale nie przejmuj się:) generalnie to rozmiar staników tez zależy od tego jaki masz obwód pod biustem...no i sama wielkość piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, może któraś z was ma podobne wymiary i pomoże mi podjąć decyzje. Mam 158 cm wzrostu waga 49 ogólnie dość drobna budowa ale mimo niskiego wzrostu mam szeroka klatkę piersiowa, pod biustem obwód Ok 76 cm, biustu zero. Implanty mentor, anatomiczne, niski profil, średnia projekcja i do wyboru 290 ml lub 340 ml Cały czas sie waham. Najpierw wybrałam mniejsze, ale teraz sie zastanawiam czy nie bedą za małe do szerokiej klatki piersiowej. Ale z drugiej strony boje sie za dużych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z nas przed zabiegiem się boi, że będą małe piersi :D Też wybrałabym tak jak Eolka, ale warto skonsultować to i tak z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
gosc - ja tam brałabym mniejsze (na dzien dzisiejszy) ale nie jestem chyba zbyt obiektywna bo jeszcze przed zabiegiem. Tak jak dziewczyny mówią dopytaj lekarza co powie. Swoją drogą różnica nie bedzie chyba wielka miedzy jednymi i drugimi. Powiedz - dlaczego decydujesz sie na anatomiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betti powodyenia, tryzmam kciuki i daj znać jak bedziesz wszystko już wiedzieć. Dziewczyny to wy musicie wybrac rozmiar dla siebie. Warto radzić się lekarza, popytać dlaczego mniejsze czy większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówisz TojaNina, lekarz powinien dobrze doradzić, w końcu wie jakie implanty można wszczepić przy takiej a nie innej budowie. Nie zawsze warto się upierać przy większym rozmiarze, bo potem może wyglądać to komicznie... Ja miałam świetnego lekarza i biust wygląda tak jak sobie wymarzyłam, lekarz doradził mi idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor od razu po zobaczeniu moich piersi (a właściwie braku) powiedział ze wchodzą w grę tylko anatomiczne. Właśnie po to by nadać naturalny kształt piersi. Akurat tego byłam pewna od początku ze tylko anatomiczne bedą odpowiednie dla mnie, a jeśli chodzi o rozmiar doktor nie wprost ale sugerował większe, jak powiedziałam ze wole za małe niż za duże doradził te mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
gosc - kiedy masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Dzieki bardzo TojaNina :)) Kurcze juz sie nie moge doczekac jak bedzie po. Narazie jednak intensywnie mysle o tym co mi lekarz powie na konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
8 marca? to zabieg na dzień kobiet! jeżeli tak to masz niezły prezent:) superowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, akurat w dzień kobiet. Taki wspaniały kobiecy prezent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetti
Zazdroszczę szczerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja id konsultacji do zabiegu miałam równo 2 miesiące. Miałam wybrane 305 anatomiczne. Bardzo dużo myślałam , zastanawiałam się czy to aby nie za duże itp. Miałam dobrane wkładki wg programu komputerowego i oczywiście lekarza który ma mega doświadczenie i dużo pozytywnych opinie. Przede wszystkim opinie lekarza ktory nie wykonuje sztucznych rozmiarów piersi. Program który pomaga dobierać daje lekkie widełki od - do. U mnie było to od 290-340, lekarz ostatecznie dobrał 305- wiedząc ze zależało mi na mega naturalnych wyglądzie. Przez 2 miesiące jednak nie dawały mi spokoju te wkładki. Czy raczej zmienić na mniejsze, czy nie będzie za dużych itp. Zadzwoniłam i nawet zapytałam Panią która asystuje czy jedt możliwość zmiany Rozm w dzień zabiegu. Dostałam odpowiedz ze oczywiście , nawet w dzień zabiegu jeśli mam wachania to mogę zostać odroczona na inna godzinę i moge jeszcze się zastanowić. W tym dniu ( byłam pierwsza na liście) powiedziałam lekarzowi ze chciałabym zdecydować się na mniejsze tzn 290 lu nawet mniejsze. Lekarz odpowiedział ze może mi zmienić na 290 ale mniejsze już nie wchodzą w grę, gdyż wielkość jest dobierana do wielu czynników. To nie jedt jedynie efekt rozmiarowy, to odpowiedni rozstaw itp. Powiedziałam, wiec Ok chce 290 . Lekarz popatrzył na mnie , uśmiechnął się i odpowiedział " Ok, założymy 290 ale nie chciałbym aby Pani płakała za kilka miesięcy ze lepsze byłyby większe " i wiecie co.... dzisiaj jedtem jyz ponad tok po... i żałuje ze nie wzięłam większych. Pewnie nie wyolbrzymie jedli napisze ze 70% kobiet po przyzna mi racje. Także dziewczyny, dzisiaj patrząc ba swoje a lub b w staniku - myślicie. Żeby były chociaż jeden Rozm większe to będę zadowolona. Dzisiaj to może Wam by wystarczyło ale za kilka miesięcy , kiedy piersi się ułożą poczujecie niedosyt ... obiecuje. A ja gdybym wcześniej przeczytała taki wpis , jak ten mój tutaj na forum to byłabym mądrzejsza :))) Trzymajcie się i zachęcam oczywiście do robienia piersi. Kobieta to kobieta- musi mieć piękne piersi , a samoocena i poczucie wartości wzrasta maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillly24 u kogo robilas operacje? jestem tu nowa ale kilka stron juz poczytalam co piszecie i szczerze to nie powinno tak byc ,ze lekarz wtedy kiedy śpisz, w trakcie zabiegu sam sobie decyduje,ze "bedziesz zle wygladac" i daje mniejsze implanty... zasypiając , decydujac sie na operacje PRZED uzgadniam z lekarzem jaki ma rozmiar wyjsc- nie wiem czy mialyscie jakos pokazane jak mniejwiecej bedą wygladac wasze piersi? i taki rozmiar jaki sie dogadalismy powinien zrobic..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka -nie moge do Ciebie wyslac wiadomosci prywatnej? nie wiem czy mozna w ogole na tym forum... jestem nowa. Mam kilka pytan , odezwij sie prosze do mnie na email: vivienne.2017@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×