Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
elleni1

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.3

Polecane posty

Gość calutea
ToJaNina a po co piękny biust zakrywać :D lepiej topless :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że ja nie znam tej firmy! a kostium przed sezonem obowiazkowo musi być! bo wakacje w ciepłych krajach się szykują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
449468 - 471446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula15
Eolka *** cześć ja tez robiłam w Wrocławiu u Bieniek. W sumie jestem zadowolona ale już drugi raz jestem na antybiotyku bo lewa pierś coś z nią nie tak jest gorąca i mnie boli już tak drugi raz . Kontaktowałam się z nimi mówią by brać duomox i smarować maścią z heparyna od operacji minęło 2.5 mies -16 maja będzie 3 mies oczywiście nosze stanik 24 h i smaruje tez blizny się martwi mnie ta pierś być może ze dźwigam karton do auta i od wtorku tak znowu cierpię oby było było wszytko Ok już zmęczona jestem uważaniem na siebie jak na jajo . ☹️1 czerwca będę w Pl i chce do nich wpaść na kontrol czy ty byłaś na kontrol ? Ile czasu jesteś po operacji ? Ja mam okrągłe 300 ml implanty a ty ? Dziękuje kochana za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula 15
Marcela 28- wiem ☹️Niby nie był aż tak ciężki może złe lub za szybko chwyciłam i cierp teraz co chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, wczoraj miałam operację a dziś jestem w domu. Ból do zniesienia, gorzej z plecami. Strasznie bolą. Mam mentory 350 . Ostatecznie na te się zdecydowalam. Miały być 320. Jestem szczęśliwa. Myślę że to dobry wybór. Klaudia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, spokojnie. ból przejdzie. To dlatego że masz implanty, że pewnie spięta cały czas jesteś :) ale spokojnie na pewno za parę dni przejdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, myślałam że będzie gorzej. Ogólnie to mnie nie bolą tylko ta rana mnie szczypie jak wstaje. Piersi są miękkie i jednakowej wielkości. Nie są gorące ani mnie nie bolą. Kręgosłup to tragedia. Boli że spać nie idzie. Brzuch mam mniejszy już ale dalej jest większy niż normalnie. No i ten pancernik z pasem ściągającym to masakra. Ucisk straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem choć powiem że liczyłam że będzie to biustonosz bez takiego pasa. Niektóre z was nie miały go, a on strasznie ściska w mostku. A to dopiero cztery doby minęły. Gdzie tam miesiąc. Może na zdjęciu szwów lekarz mi go pozwoli trochę poluzować bo to okropne uczucie jak nie możesz oddychać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciu szwów koniecznie o tym powiedz lekarzowi. Wiadomo, że po zabiegu będzie duzo rzeczy przeszkadzać, to normalne. Ale po kilku tygodniach będzie lepiej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elem215
czy ktoras z was wymieniala implaty na wieksze? jak to wyglada bo chce po 3 latach zrobic wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety - ciężko się oddycha ale tak wlasnie ma być, żeby piersi dobrze póżniej wygladały! także niestety ale trzeba zęby zacisnąć!i odliczać dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darsianka
Ja tego pasa nie mam. Ale pytalam doktora mówił ze nie trzeba. Nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eolka dobrze radzisz. Warto od razu zgłaszać lekarzowi jak coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Jestem już 8 dobę po operacji. Póki co wszystko przebiega pięknie, bezbolesnie. Mam implanty 375 ml średni profil - piersi wyglądają pięknie. Mam 168 cm wzrostu i wazę 55kg. Swoją wyjściówkę nie miałam małej bo średnie C, kiedyś miałam pełne D :) Jeśli chcecie mogę wysłać maila z piersiami. Może którejś pomogę w wyborze rozmiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny!:) Jestem już 8 dobę po operacji. Czuje się wspaniale, wszystko przebiega doskonale. Mam 168 cm wzrostu, 55kg wagi. Swoje piersi miałam małe C. Mam implanty 375ml profil średni. Powiem Wam ze jestem bardzo zadowolona z efektów. Jeśli któraś z Was chce foto mogę podesłać może akurat którejś pomogę w doborze implantu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pxr89
Zgadza się! Natomiast na zdjęciu widać sylwetkę osoby oraz wielkość implantu :) także można sobie zobrazować jak to mniej więcej może wyglądać i jaki mniej więcej możemy osiągnąć efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calutea
no tak tak:) zdjęcia pomogą zwizualizować jak to będzie wyglądać:) jednak przede wszystkim to lekarz najlepiej wszystko dobierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pxr89
Kobietki, kiedy Wam opuchlizna już całkiem zaczęła schodzić łącznie z płynami (nie miałam drenów). Jestem 12 dobę po jednak opuchlizna jest bo widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pxr89 ja już nie pamiętam tak dokładnie jak to było u mnie, ale na pewno trochę czasu się trzymała. Może spytaj się lekarza czy wszystko jest ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście tutaj? Ja miałam zabieg już jakiś czas temu i trafiłam tutaj na forum jak szukałam jakiś rad odnośnie pielęgnacji piersi po zabiegu. Mam pytanie jakie polecacie ćwiczenia na biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co? Co ty brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę Cię! nie wolno po zabiegu ćwiczyć! raczej nawet nasz organizm nie jest w stanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabela9999
Cześć dziewczyny! Trafiłam na te forum szukając oczywiście wszelkich opinii i informacji na temat zabiegu powiększania piersi. Mam zabieg juz za kilka dni bo 07.06, strasznie się stresuję. Jestem zdecydowana na zabieg tak na milion procent, ale przeraża mnie sama narkoza, ew powikłania itd... generalnie zastanawiam się czy ktoś jest w podobnej sytuacji jeśli chodzi o rozmiar - 170 cm wzrostu, 56 kg wagi, szczupła sylwetka, wyjściowe powiedziałabym że 70A, albo może delikatnie wchodzące w B, zdecydowałam się na 295 ml. Tak dobraliśmy wspólnie z lekarzem. Nie chcę efektu WOW, chce żeby były subtelne i delikatne, żeby współgrały z całością, nie były przerysowane ale jednocześnie żeby po prostu BYŁY :D czy myślicie , że efekt powinien być ok? Doktor powiedział , że będzie to wyglądać tak : jeśli założe Tshirt bez stanik to nikt nie zorientuje się, że coś tam było chirurgnicznie zmieniane :) na takim w sumie efekcie mi zależy, nie chce tylko żeby pozniej było, że za małe;/ ale ja i mój partner lubimy delikatne średniej wielkośc****ersi więc myślę że powinno być ok. Też nie jestem dosłownie płaska, więc zawsze coś... Z góry dzięki za opinie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To za mały implant..Conajmniej 400cc bedzią ładnie wyglądały piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze 550 będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×