Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu mezczyzna "bi"

Polecane posty

Gość gość

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci ta wiedza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest "bi". Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Mysle, ze on nie przestaje myslec o facetach i doprowadza mnie to do szalu. Za kobietam tez sie rozglada. Jakas masakra. Nie wiem jak to jest w innych przypadkach, ale w moim przypadku zycie z "bi" sprawilo, ze stracilam cala pewnosc siebie, kobiecosc. Nie czuje sie bezpieczna w tym zwiazku. Czasami sie zastanawiam, kto jest mezczyzna, a kto kobieta w tym malzenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś już jak obciaga innemu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czy takie osoby moga byc w udanym zwiazku np malzenskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki macie staż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty to odkryłaś, mało prawdopodobne jest żeby żona się dowiedziała. Masz jakieś konkretne dowody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzial mi o tym. Tzn powiedzial, ze byl w zwiazku z facetem, ale ze to przeszlosc. Ja jednak widze jak reaguje na gejow. Zdaje sobie tez sprawe z tego, ze bycie "bi" to nie grypa i zapewne nie przejdzie po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są udane małżeństwa nawet wieloletnie. To że jest bi nie znaczy, że zaraz wskoczy komuś do łóżka. Zdrada to zdrada, co za różnica z kim, oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Wydaje mi się, że to jest podobnie jak ze zdradą w związkach hetero. Jeśli nie będzie chciał dochować Ci wierności to nie dochowa a jego skłonności nie mają tu wielkiego znaczenia. Nie potrzebnie zaniżasz swoje poczucie kobiecości, przecież to tak nie działa. On w dalszym ciągu widzi w Tobie kobietę i to Go w Tobie pociąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz racje. Prawdopodobienstwo jednak jest wieksze gdy w gre wchodza i kobiety i mezczyzni. Problem jest tez w tym, ze ja z ta jego biseksualnoscia nie moge sobie poradzic, tzn. moj maz wyglada bardzo mesko i stara sie zachowywac jak rasowy mezczyzna. Myslalam, ze wlasnie taki jest. Dopiero po slubie zaczelam zauwazac rozne rzeczy, ktore teraz mi przeszkadzaja, np. on ma wiecej butow ode mnie hihihi, ma wieksza szafe na ubrania, uwielbia patrzec na siebie w lustrze itd Ja czuje sie zle, nie czuje sie kobieta. Ja mam go rozpieszczac, skakac nad nim. Nigdy nie mowi mi komplementow, ale juz uwielbia jak ja go komplementuje. Zastanawiam sie czy zawsze tak jest z facetami "bi". Ja przy nim stracilam wiare w siebie. Mysle, ze to w jaki sposob mnie traktuje, wynika wlasnie z jego upodoban. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie tez, czy bedac juz w zwiazku ze mna, nie teskni za doznaniami z facetem, ktorych, wiadomo, ze ja mu dac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Prawdopodobieństwo nie ulega zwiększeniu :) Buty, lustro? A co powiesz o pedantach, którzy uważają, że wszystko robią lepiej - dokładniej. Dotyczy to każdej niemalże sfery -sprzątania, prasowania itp. Jest wielu mężczyzn (lwy), którzy jak tlenu potrzebują pochwał :O Mów o swoich potrzebach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Może tak być, choć nie wiem czy ,,tęsknota'' nie jest zbyt daleko idącym założeniem. Jeśli Cię kocha i nie myśli fiu/tem, poradzi sobie z tym. Wszak to nie zaburzenie chorobowe nad którym, nie mają kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie penismajtki i poudawaj faceta niech ci obciaga i ruchaj go gumowym fiutem pedała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj, z pedantem tez juz bylam hihi, z tym, ze z pedantem nadal czulam sie kobieta. gosc01, moge zapytac skad Ty masz taka wiedze? Masz jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co udało mi się zauważyć, biseksualiści zdradzają o wiele częściej, niż biseksualistki, z tym, że ich zainteresowanie facetami jest głównie fizyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość01
Fakt, czasem potrzebny jest facet aby czuć się kobietą ale to przede wszystkim w naszych głowach siedzi ;) Jak zresztą większość wmawianych sobie nieistniejących głupot :) Ej jaka tam wiedza. Myślę, że mechanizmy są te same, niezależnie od orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×