Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natanaella

która sukienka lepsza na wesele ?

Polecane posty

Gość gość
Tragedia. Żadna z nich . To ma być wesele czy dyskoteka? Owszem ładne sukienki ale zbyt kuse na taką uroczystość no chyba że planujesz dać temu i owemu na weselu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białych i czarnych się na wesele nie zakłada. Poza tym, wszystkie są stanowczo za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałabym jeszcze inną. Białych i czarnych z zasady nie powinno się zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta rozowa najlepsza ale wex pod uwage ze te wszystkie sukieneczki sa bardzo krotkie i jak sie schylisz to ci tylek wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto mi zabroni isc w białej? Bylam w tym roku w bialej na weselu i byla jeszcze jedna laska w tym kolorze wiec razem z panną młodą było nas trzy w białych sukniach. Mamy razem fotke choc tamtej laski nie znam :) każdy zakłada na co ma ochote. Te sukienki są ładne ale dla lasek ze szczupłą talią inaczej mozna źle wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm jestem niziutka i jak założę zbyt długą sukienkę to będę wydawać się jeszcze niższa. A co do czarnych sukienek na weselach to na ostatnim widziałam conajmniej 7dziewczyn w małych czarnych takich a niekiedy nawet krótszych od tych, które tu wstawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta różowa jest odpowiednia. W białej można isc na letnie party, a w czarnych do klubu. Twoja sprawa, czy załozysz białą na czyjes wesele. Nie musisz znac panny mlodej, ale to jej dzień, nie twój, i jest ogromnym! nietaktem isc na wesele w bialej sukience. Narazasz się na miazdżącą obmowę i docinki, jako zastępcza panna młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli tak, to po co się pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym to ja szła na wesele, to bym ubrała tą białą szyfonową z gipiurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba poszukam podobnej do tej białej tylko w kolorze różowym :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci zabroni? Twoje dobre wychowanie powinno ci głośno i wyraźnie zabraniać. Widać go nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie pannę młodą znam. To tej laski w białej sukni nie znam. Fotke zrobilysmy razem bo w tym samym kolorze sukien bylyśmy. Nikt nas nie obgadal ale za to komplementy zebralam ze zajefajna sukienka. Przeciez w welonie nie chodzilam przed oltarzem obok mlodego nie stalam. Nie wiem po co sobie wmawiac ze to nie takt w bialej a to za krótka a to za obcisla. Takie teksty sypia zazdrosne kobiety. Ubieram się jak mi sie podoba i nie obchodzi mnie kto co o mnie mysli. Jestem zgrabna i bede chodzic odwaznie. Te krytykujace gdyby mialy idealną figure to tez by ubieraly sie seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nie wychowana bo w białej sukience byłam? Zazdrosna grubaska to pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz seksi z nieodpowiednio do okazji. A poza tym na wesele wypada się ubrać elegancko, seksi z gołym tyłkiem na dyskotekę sobie możesz iść a nie do kościoła a potem na uroczystą bądź co bądź kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótkie dobre będzie ją łatwo przerżnąć na weselu jak się uchla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś niewychowana, bo nie znasz, jak widać, zasad savoir-vivre. Popełniłaś faux-pas, i wypada to przyjąć na klatę oraz nauczyć się na przyszłość, a nie się głupio stawać. Ignorancji butą nie obronisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaloze do kostek zeby ci się przyjemniej zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A idź z gołą dvpą, jak chcesz, to ty z siebie pośmiewisko zrobisz przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz gdzie ja mam twoje zasady? Domysl się hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pierwsza najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są moje zasady. To są zasady KULTURALNEGO społeczeństwa. Ale już wystarczająco udowodniłaś, że nie jesteś jego częścią :) Ciekawe, czy na pogrzeby chodzisz na różowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tych chodzących w bieli na wesela: wy nienawidzicie tych panien młodych, chcecie im dopiec, sprawić przykrość w tym wyjątkowym dniu, czy jak? Bo tylko takie wnioski można wysnuć. Bieli na cudze wesela się nie wkłada, i to, że panna młoda wam nic nie powie (bo osoba kulturalna nie skomentuje otwarcie czyjegoś braku wychowania) nie oznacza, że nie będzie jej przykro, bo dla niej ten symbol bieli może mieć akurat duże znaczenie. Albo chce się po prostu czuć wyjątkowo i podkreślać to także kolorem. Naprawdę, im więcej czytam tematów w stylu "biała sukienka na wesele" tym bardziej mam wrażenie, że te tematy i takie sukienki zakładają sucze, które chcą te wesela z premedytacją popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te czarne takie sylwestrowe. Białe ładne ale chyba nie wypada na wesele. Po sukienkach widać że z figurą u ciebie w porządku także możesz poszaleć z kolorami. Może pastelowy róż albo mięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie dzieje z tym swiatem..... Czemu dziewczyny ubieracie sukienki, które ledwo zakrywaja tyłek? A wlasciwie, to nawet nie zakrywaja, bo wystarczy sie lekko pochylic, czy cos, i juz dupa goła.... To nie jest ELEGANCKIE, to jest wiocha, moje drogie. Żadna dama nie ubrałaby takiej sukienki na ślub.Okazujecie też w ten sposób totalny szacunek do świętego miejsca, jakim jest kościół. Gdyby, to ode mnie zależało, to nie wpuszczałabym do kościoła w takim stroju. (Z reszta sa kośioły, chociażby w Rzymie w Watykanie, gdzie nie wpuszcza sie osob roznegliżowanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×