Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak usunąć lub zmniejszyc takie slady po trądziku?

Polecane posty

Gość gość

Zmagam się z trądzikiem od kilku lat. Chodzę do dermatologa, niby przepisuje mi różne preparaty, maści, tabletki itp. ale to mi nic nie pomaga. Najgorsze są czerwone ślady na twarzy, których nawet najlepszy podkład, korektor, puder nie chce zakryc. Na zdjęciach Wam pokazuje jak to wygląda bez makijażu. Mam ten problem głownie w kącikach brody oraz na policzkach. Macie może jakies sprawdzone maści itp. na chociaż zmniejszenie ich albo zeby nie były takie czerwone? Wszelkie sposoby mile widziane i z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj forum Laboratorium Urody, tam jest dużo info i o walce z problemami typu trądzik, przetłuszczanie, i wątek o bliznach i ich zwalczaniu, i dużo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga mleczko Glyskincare 5%. od 2 lat uzywam i nie ma lepszego. W aptece gemini ok 66 zl za 100ml. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze tylko kwasy pomogą. Te mleczko jest łagodne a slady znikną po nawet 3 uzyciach. Zależy od sladow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same to chyba nie znikną. Moja lekarka powiedziała że po kuracji zrobi mi peelingi jakimis kwasami. Po takim trądziku to troche ich mam. na razie za bardzo się tym nie interesowałam bo to dopiero za kilka miesięcy. Zapytaj swojego lekarza,k może też cos takiego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia68978
blizny bardzo trudno wyeliminować, też miałam z nimi bardzo duży problem. Przeczytałam na jakimś forum o preparacie Nonacne, był to już jeden z kilku jakie wcześniej stosowałam, ale jedyny który pomógł. Zamawiałam stąd http://nplink.net/JFLpUELB w gratisie otrzymałam próbki kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogl kwas glikolowy, ja mam 20% stezenie, ale to jest dosc slabe, mozna wyzsze. Ja w warunkach domowych nie chcialam ryzykowac. Smaruje od czasu do czasu twarz, skora po nim mocno schodzi. Mam o wiele mniejsze przebarwienia i blizny, odpukac. Kupilam z firmy Neostrata, chwale ich sobie. Boje sie do kosmetyczki, dlatego robie w domu. Działa, tylko trzeba mocno nawilzac i natluszczac skore po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdalenaaa
najlepiej dwa razy dziennie kremuje się żelem Alaclarin, to znaczy mi on pomógł. Nawilżaj twarz, dbaj o nią,a na pewno pozbędziesz sie przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaalenaaa
najlepiej dwa razy dziennie kremuje się żelem Alaclarin, to znaczy mi on pomógł. Nawilżaj twarz, dbaj o nią,a na pewno pozbędziesz sie przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.otien.com - 50%%%% RABATY! PROMOCJE! w sklepie OTIEN TYLKO DZISIAJ 15.06.15 - od 18:00 do 23:59 ! www.otien.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubatka123
w salonie kosmetycznym są odpowiednie zabiegi. Kawasy, peelingi, lasery... zerknij sobie na ofertę coco time we Wrocławiu. Oni przeprowadzają konsultację i dobiorą odpowiednie zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×