Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gdasonia

Od jutra dieta plaskiego brzucha

Polecane posty

Tak, jak w temacie. rozpoczynam. Moze ktos dolaczy? W necie sporo wiadomosci na ten temat. Chodzi o diete skladajaca sie z 4 wstepnych i 28 zasadniczych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paucia7
Ja sie moge przylaczyc, tez przyda mi sie splaszczenie brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tabletki http://nplink.net/fajB9p6k !!! Mega dobre. W miesiąc schudłam 8 kg! poleciłam koleżanką są również zadowolone! Naprawdę warto !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie katuje sie a chudne
Kupiłam African Mango bo jedyny co miałam do stracenia to waga .I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu on działa. http://nplink.net/btkjP7vM śmiało mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien pierwszy. Rozpoczynam z waga 66,7 kg Jestem po poznym pierwszym sniadaniu bo awaria byla- wylana kawa na stole z papierzyskami i dzisiaj tez gotowalam mus z jablek, ten kupny mi nie smakuje. Zrobilam w wiekszej ilosci, chyba jeszcze bedzie dla rodziny z nalesnikami. Jest pozno a woda Cynthii jeszcze nie ruszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzien. Wczoraj musialam troche pozamieniac posilki bo jezdzilam na rowerze i musialam byc silna. W ogole nie podoba mi sie, ze na kolacje trzeba jesc to co my zjadamy na obiad, to moze dobre w Stanach, no ale trudno, narzekac moge ale stosowac bede w/g zalecen. Wczoraj tez sie obmierzylam, musze jeszcze tylko zdjecia zrobic, zanim brzuch sie zrobi plaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadsonia, ty jesteś od DWUNASTU lat na diecie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorma
Hej dziewczyny, nie dajcie sie wpuścić w maliny z suplementami. Ja zamówiłam tabletki Lipocut i zupełnie to na mnie nie podzialało. Jak się nie przyłożycie do ćwiczeń, to żadne Lipocuty nie pomogą... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trzeci dzien. Daje rade chociaz zamieniam posilki. Zeby sie nie zlamac wieczorem, jem ten koktajl przeznaczony na trzeci posi- lek jako ostatni i to w formie zamrozonych wisni, jestem szczesliwa posiadaczka wlasnych i polewam jogurtem ze slodzikiem+ cynamon. Poniewaz sa twarde jak kamienie, geba ma zajecie na godzine :) Zaraz dopisze moja wage pierwszego dnia diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin5321
hah,nic Ci tak nie pomoże jak ten środek,ja dzięki niemu schudłem 10kg w 2 miesiące,a nie ćwicze i prowadze siedzacy tryb życia,na prawde polecam! http://nplink.net/XTQtSxUf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czwarty dzien Super, mysle, ze od jutra kiedy to juz mozna wybierac potrawy, bedzie latwiej. Waga spada, zycie jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal jestem na diecie, zeby sobie kto nie myslal :) Bo nikt nie pisze ale mysle, ze niejeden czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zegnam sie poki co z dpb. Dieta jest ok, poziom tluszczu spadl mi do 38% z prawie 42 ale... ja musze sie teraz przesiasc z powiedzmy marszu na rower, musze przyspieszyc ale do dpb z pewnoscia kiedys wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wrocilam do dpb i to juz na drugi dzien :) Dzieki temu, ze znalazly sie madre dziewczyny ktore powiedzialy- nie idz ta droga. Wrocil mi rozum i dalej trwam. Czasem troche na bakier z zasadami, np. wczoraj za duzo posilkow, niewazne, grunt, ze sa efekty. Wczoraj wreszcie waga pokazala 80 dkg mniej. HURA!!! W piatek jadlam 1. szynka 100g, graham40g, serek top. do smarow, pomidor z cebula, jogurt nat. + pesto 2. 1/2 woreczka ryzu brazowego, piers ugotowana z brokulem- 120g gotowej, brokul tez 120g gotowego+ olej14g 3. lody- rozek 120mll+ w domu, zeby to byl caly posilek- skrzydelka z kurczaka netto 55g, 1 chrupkie pieczywko, pomidor spory+ oliwki33g 4. wisnie mrozone 350g, cynamon, slodzik, jogurt nat. 150g+ orzeszki ziemne 25g Plyny ok. 2 litry, w tym 2 herbaty spalanie Wczoraj jadlam 1. musli- platki otreby truskawki150g mleko+ orzeszki 2. obiad wczorajszy- piers ryz brokul+ olej 3. razowy topiony do smarowania skrzydelka+ oliwki 4. ziemniaki( oj tam) 150g cebulka koperek maselko mleko zsiadle + olej w usmazonej cebulce 5. pomidory z cebula 250g kielbasa wiejska 50g+ oliwki 6. czekolada gorzka 26g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że książka niedostępna i tak mało informacji w necie nt. tej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×