Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skąd u ludzi biorą się takie tępe rysy twarzy?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy wiecie o czym mówie - są ludzie, którzy mają dziwną twarz, która ewidentnie kojarzy się z patologią i tępotą umysłową. Trudno mi wyodrębnić wszystkie cechy, które występujące razem składają się na taki obraz ale to chociazby szeroko rozstawione małe oczy, wąskie usta.. I już na podstawie samego wyglądu tej twarzy można ze 100% trafnością wytypować, że faktycznie z takiego środowiska pochodzą, mają ujemne IQ a rodzice to patola. Skąd to się bierze, to jest ten zespół alkoholowy spowodowany piciem kobiety w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alko napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ruskich genów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholizm z pokolenia na pokolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rysy twarzy :O patrzysz na całokształt czlowieka i w ten sposób oceniasz, nawet nieświadomie. Widzisz dziewczynę ubraną jak z najgorszego blokowiska i dlatego wydaje Ci się patologią, a nie przez rysy twarzy. Gdybyś zobaczyla ją ubraną w elegancką sukienkę, dobre buty i w ładnym makijażu, to nawet by ci do głowy nie przyszło, ze to patologia, nawet gdyby miała wąskie usta i male oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naszła mnie taka refleksja przeglądając facebooka, natrafiłam na zdjęcie profilowe dziewczyny, która chociaż ma symetryczną twarz to od razu skojarzyła mi się z totalną patologią, a na profilu oczywiscie wpisy typu szlachta nie pracuje, jakies przekleństwa na tym dużym zdjęciu w tle dookoła profilowego. A taki sam wyraz twarzy widziałam już wielokrotnie więc to nie może być tylko kwestia osobnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wąskie usta i nie wyglądam jak patologia :O usta nijak o tym nie świadczą,to tylko taka wada,pełne są ładniejsze wiadomo :P ale żeby od razu patologia? w Polsce duzo osob ma małe usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa wiejska "uroda". Charakteryzuje sie tez waskimi biodrami u kobiet i duza doopa u facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o całokształt, zachowanie tylko konkretnie o twarz. Ta dziewczyna, o której piszę miała normalne zdjęcie, ale wyraz jej twarzy był - nie potrafie tego inaczej określić - patologiczny, nie chodzi tu o brzydotę. A najbardziej rzuciło mi się w oczy, że te same cechy twarzy dające efekt tępoty widziałam już wiele razy. Nie będę tu wklejać jej zdjęcia bo to totalne chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówisz o przemie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko, gdzie ja napisałam, że wąskie usta to oznaka patologii, pisałam o występujących razem cechach dających taki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety masz rację. Ja zawsze twierdziłem, że ludzka twarz odzwierciedla też inteligencję takiego osobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlej ciekawe a kim mówisz primadonno z bogatej rodziny twoja patologia jest jest skrywana takie cię coś boli boli oj boli że musisz się wyżalić ha ha :D potrzebny ci lekarz dziewczyno wszędzie widzisz patologie i używasz tego słowa bez ograniczeń wypowiadasz się jak tępaczka żal mi cię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam sobie w google o zespole alkoholowym i faktycznie szeroko rozstawione oczy i bardzo wąska górna warga to jedna z cech charakteryzujących wygląd takich ludzi ale dzieci ze zdjęc z FAS wyglądały na głęboko chore i upośledzone ale może przedstawili tylko przypadki skrajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu nikogo personalnie nie obrażam więc nie rozumiem tej prymitywnej wypowiedzi z 20.10? Ignoruję osoby twojego pokroju więc nie produkuj sie bo nie będzie reakcji zwrotnej z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie patologia odezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka ty jesteś głupia niedorozwinięta spójż na swoją wypowiedzieć jak nie normalna psychiczna kobieta która ma coś nie tak z głową w twoje rodzie same brzydale się rodzą albo wcale nie macie dzieci bo nie możecie bo zachodzicie w ciąże w wieku 30 lat :D idz do psychiatry dziewczyno mam nie złą polewę z ciebie i zwałe zachowujesz się jak psychiczna patologia a zastonowiłaś się przez chwilę że te dzieci są nie winne tego co rodzice im zgotowali nie bo jesteś zbyt zarozumiała tepaczką i zdzirą bez serca jedene co potrafisz anonimowo obrażać za kogo ty się masz co skoro możesz wypowiadać się na takie tematy co i obrażać innych za śmiecia anonimowo się wypowiedz to zobaczymy twoją mordę patologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyzej - ale sie spielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooolitka
jak nie obrażasz jak obrażasz chyba nie umiesz czytać i nie jestem patologią na jakiej postawie to stwierdzasz po ty że bronię takich ludzi bo nie wszyscy są tacy sami kretynko jak rodzice co twoja matka się puszczała całe życie to znaczy że ty też będziesz się k***ić tak co każdy ma swój rozum tępa dzido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooolitka
nienawidzę taki ludzi co oceniają przez pryzmat rodziców każdy ma swój rozum i każdy ma prawo wyboru to prawda że rodzice są przykładem ale jeżeli robią żle się tego nie powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooolitka
a jakie k***a dzielenie ludzi na gorszych i lepszym śmiecie j****e k***a żal mi takich prymitywów obrażają dzieci z patologicznych rodziny jak by te dzieci były winne one sobie takiego losu nie wybrały z wyboru bark pieniędzy problem strata pracy różne problemy masz wszystko a zaraz możesz nie mieć nic i też staniesz się patologią niższego pokroju i co mam teraz cię obrażać co nie tak się nie robi różnie bywa w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakiś revival tego tematu "Patologiczne japy 2018" zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej są to po prostu gęby otepione alkoholem i innymi uzywkami albo ludzie z chorobami psychicznymi. Dziec***atologii o ile nie mają nic w genach ani fas są nie do odróżnienia od "normalnych". Wręcz są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a szczególnie u osób związanych z PiSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×