Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy mogę podejrzewać, że on ma BPD?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Nurtuje mnie jedna rzecz. Mam takiego jednego kolegę. Zakochałam się w nim z wzajemnością (mam pewność, że on też mnie kocha). Na początku był naprawdę bardzo sympatyczny, ale z czasem zaczął się zmieniać. Raz na pewien czas podszedł do mnie, jakieś czułości (przytulanie, komplementy, czułe słówka), żeby potem przez długi czas mnie olewać. Ponadto potrafił na moich oczach udawać, że flirtuje z innymi dziewczynami (później przestał to robić). Ogólnie bardzo żadko rozmawiamy, a kiedy do niego dzwoniłam zawsze z jakiegoś powodu nie mógł rozmawiać (z reguły nie ma czasu, albo telefon mu się rozładuje itp.). Później próbował ze mną odbudować relację, ale krótko. Ponadto obraża się o każdą bzdetę i wszystko przyjmuje strasznie dosłownie, gdy mu powiedziałam, że jak tak się zachowuje to jest z nim coś nie tak, to się fochnął. Ja już nie wiem. Czy któraś z was była w związku z borderem, czy podobnie się zachowywali, dodam tylko, że tak oficjalnie nie jesteśmy w związku, a ja nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×