Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nie uważacie, że Polskie prawo jest chore ?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi konkretnie o pedofile, za ktora idzie sie siedziec od 2 do 12 lat wiezienia, jezeli ja bym zabil kogos takiego to bym poszedl siedziec za zabojstwo. Jestem ojcem dwoch dziewczynek i nie wyobrazam sobie, zeby ktos zrobil im taka krzywde. 2lata ? To sa jakies zarty, tyle to sie siedzi za pobicia, kradzieze czy paserstwo, nawet za narkotyki grozi wiecej. Malo tego pedofile maja specjalne cele i sa pod taka ochrona, ze nawet.wlos im z glowy nie spadnie. Pytam, bo wczoraj czytalem artykul, gdzie wujek zg****il 8 miesieczne niemowle, tego nawet czytac nie moglem, ten artykul to byl z tamtego roku. Czy nie uwazacie, ze pedofile sa w naszym panstwie pod najwieksza ochrona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja wręcz zaczynam podejrzewać że np z sędziami jest coś nie tak. Aż strach pytać członków ich rodzin czy czują się bezpiecznie w domu. Coś dziwnie solidaryzują się co poniektórzy w togach ze swoimi podsądnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak chroni zboków, morderców i oszustów, z ofiary robi się sprawcę, wbrew pozorem ofiara i sprawca nie mają równych praw i szans tylko dlatego że ofiara jest stroną poszkodowaną bo ponosi psychiczne i fizyczne konsekwencje działań sprawcy który najczęsciej jest stroną silniejszą psychicznie i smieje się ofierze w twarz, ofiara chodzi na lekach uspokajających i antydepresantach, leczy się u psychiatrów i psychologów, ofiara nie ma siły się bronić w takim ustawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Ameryce to kara smierci za takie cos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ofiara w kiepskim stanie musi udowodnić ze jest ofiarą a sprawca nie dość że śmieje się w twarz to jeszcze nic nie musi robić wystarczy że się broni, wystarczy przerzucić ten ciężar na sprawcę, niech sprawca udowodnia że nie skrzywdził ofiary a już będzie sprawiedliwiej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo...przecież Kościół u nas rządzi, a jak wiesz w kościele pedofilia to nić nie znacząca zabawa z dzieciaczkami, nie karze sie za to, wręcz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie społeczeństwo tacy sądziowie w naszym kraju jest społeczne przyzwolenie na wiele krzywdzących zachować i przemocy, pomijajać fakt że sędziowie to ludzie bez empatii a raczej tą empatię mają ale do sprawcy, wszystko odwrotnie niż powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:40 Juz nie dlugosc kary mnie wkurza a to, ze dostaja specjalne cele a nie normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie dlugosc kary mnie wkurza a to, ze dostaja specjalne cele a nie normalne wiesz, osobiście uważąm, ze z pedofili powinno się na żywca drzeć pasy i sypać solą, ale wiem też, zę np kobiety częcto przy rozwodach zeby dokuczyć mężowi sugerują ze dobierał sie do ich dziecka. Sędziowie się na to nie łapią, ale teoretycznie jest możliwe jak kobieta sprytnie zmanipuluje dzieciaka to jest szansa ze ojciec trafi do pierdla. Będąc takim pechowcem chciałbyś mieć osobną celę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz takich przypadkow raczej nie ma w normalnych rodzinach, dzieci musialaby mnie zaczac sie bac, a to jest niemozliwe, bo one ani troche sie mnie nie boja, po za tym kobieta skrzywdzilaby nie tylko faceta, ale tez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz takich przypadkow raczej nie ma w normalnych rodzinach zdziwisz sie, znam 2 takie przypadki, obie rodziny zupełnie zwykłe, ba jedna to oboje prawnicy- kobieta sie wkurzyła ze facet che odejść i zaczeła takie rzeczy sugerować sądowi, a dziecko było wobec niego nieufne , bo po pierwsze małe, po drugie prawie pół roku nie dawała mu sie z dzieckiem widywać wiec sie odzwyczaiło od niego. Ledwo sie facet wybronił i to też trochę dlatego, zę ona odpuściła bo zaczeła sie z kimś spotykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:08 No u mnie ciezej to by bylo zmanipulowac, bo moje dzieci maja po 8 lat, a ich zeznanie byloby najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach można nawet bezkarnie zabić .Jest mnóstwo przykładów z ostatnich lat. :-( Surowiej za to karze się osoby,które np. przekroczą granicę obrony koniecznej. Wiem,że temat dotyczy pedofilii,ale musiałam to z siebie wyrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to prawda polskie prawo jest CHORE. Nie do wiary,że sędziowie,wymierzają takie niskie kary, jakby sami byli robotami bez uczuć wyższych,jakby sami nie mieli rodzin, dzieci. I to zasądzają takie wyroki pomimo,że mają możliwość więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten co zamordował chyba z 6 osób wtedy w sylwestra w kamieniu pomorskim dostał 11 lat... To dopiero są jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to chory kraj, niestety. Mieszkam za granicą i widze duże różnice, oczywiście nigdzie nie jest idealnie ale no właśnie ale. Tu gdzie żyję prawo jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×