Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wybory pokazały że najbardziej ogłupiona jest Polska zachodnia

Polecane posty

Gość gość
Przykro patrzeć i słuchać ludzi ze wschodu,aż dziw bierze,że człowiek tak może myśleć:(Nie dziw.Ja jestem w szoku co ci ludzie maja w mózgach.Przykre to,przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To różni ściane wschodnią że ONA w większości MYŚLI a na zachodznie wiekszość NIE MYŚLI tylko łyka papkę medialną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykry to jest Bronisław :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego oczekujesz od ludzi, którzy nie znają języków, nie jeżdżą zagranicę (chyba, że po bimber na Ukrainę), świata się boją i tylko biją pokłony przed plebanem? Im mniej człowiek wie o świecie tym jest bardziej podatny na szukanie wszędzie wrogów. Im większa bieda, gorsze wykształcenie i większa religijność tym łatwiej się rządzi takimi ludźmi. Wyborcom Dudy nie przyjdzie do głowy, że są w Polsce ludzie zadowoleni ze swojego życia. Oni uważają, że jak masz pieniądze i nie narzekasz to jesteś złodziejem, który ukradł, a nie pracowitym i kreatywnym człowiekiem, który zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachód to ludzie, którzy wiedzą, że pieniądze biorą się z pracy a nie z modlenia i całowania w tyłek kleru. Wy wszędzie widzicie żydów, wrogów, sb-ów, dzieci resortowe, gejów, Niemców. Chcielibyście żyć jak niemiecki emeryt, ale jednocześnie marzą wam się wcześniejsze emerytury, a kobiety najchętniej trzymalibyście w domu. To się wzajemnie wyklucza. Chcecie wypiąć się na najpotężniejszą gospodarkę kontynentu, bo lepiej czujecie się w towarzystwie gruzińskich wojenek i faszysty Orbana. To rzeczywiście "potężni przyjaciele". Putin już trzęsie portkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe argumenty lemingów PełOwskich że oni wiedza że pieniadze są z pracy a inni myślą że od kleru. Takie płytkie myślenie wpojone przez agresywne media propagandy typu GW i TVN .... Wasza kochana Pani BIeńkowska kochana chba tylko o tym zapomniała bo smieje sie ze tylko idiota moze pracowac za 6 tysiecy i mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:02żółwik;) Burżuje z pisu,kurcze ludzie zapomnieliście jak jak was prezesunio wyśmiał,że biedota kupuje w biedronce?A i tak parasolki użyjecie jak coś złego o nich usłyszycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jest panią Jadzią z podkarpackiego to 1200 wydaje się majątkiem. W dużych miastach zachodniej Polski taka pensja to nic nadzwyczajnego, ale ty na taśmie tyle nie zarobisz. Rozumiem, że w innych krajach Europy politycy zarabiają mniej niż 6000? Jak jesteś nieudacznikiem to skacze ci gul, że inni tyle właśnie dostają za swoją pracę. Wy wolicie siedzieć na lewych rentach, zasiłkach i pracować jako kościelny za "bóg zapłać" od plebana to 6000 wydaje się wam fortuną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachod = LEMINGRAD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wschód-roszczeniowe nacjonalistyczne, antysemicko-katolskie łosie. Chcieliby nic nie robić, a mieć. Ekonomiczne imbecyle, banda leni, taliban wymachujący szabelką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem lemingiem i jestem z tego dumna. Wschód-Ciemnogród niech dalej szcza za stodołą i łoi bimber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka: stoimy po pachy w szambie. Niektorzy ludzie chcą w nim stać przez kolejne 5 lat,wybierając Komora a wtedy będziemy w nim stać po szyję. Kukiz chce spuścić ten cały syf. Komorowski wręcz przeciwnie. Ludzie głosujący w 1 turze na Kukiza a teraz chcący zagłosować na Komora to hipokryci. Jak można głosować na kogoś kto chce zmian a później na kogoś, kto nie chce o nich słyszeć. Żeby było jasne, nie jestem zwolenniczką żadnej z tych partii. W 1 turze głosowałem na Kukiza, bo chciałam zmian. Nadal chcę zmian więc zagłosuję na Dudę. Wszyscy byle nie Komor. Komor to manipulant, który nawet bał się stawić do debaty organizowanej przez Kukiza. On robi wszystko by wygrać. Media, celebryci, prasa są za nim i manipulują społeczeństwem. Bardzo bym chciała, żeby Duda wygrał, bo nie chcę wyjeżdżać z Polski. Spodziewam się fali hejtów- urok Kafeterii. Mam to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was liczy się zmiana- nieważne, że na gorsze, ale zmiana. Chcą młodzi ludzie "rozwalić system", a obudzą się w Talibanie karającym więzieniem za in vitro. Dyktatura republiki wyznaniowej. Powodzenia antysystemowcy, będziecie sobie pluć w brodę. Fanatyzm jest groźny. W imię fanatyzmu podnosi się rękę na głowę Państwa. Idziemy w tę stronę i nie jest to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam to chyba jakeis zacofance mieszkaja ze wierza w propagande medialną. Widac ze nie potrafia sami myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×