Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie cierpię Dudy

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry, dużo dzieje się, dziękuję za rozmowę, macie prawo do swoich poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to pacholek Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda:) Ogórek jest niedoświadczona, wiadomo było,że sondaż spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce dużo jest do zrobienia,bo Komorowski nie załatwił wszystkiego, po co te obietnice, nie dziwię się ludziom,że są rozczarowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa, Komorowski jest super: zapieprzać będziemy do 67 lat głodowe pensje zrypana oświata ci co wyjechali nie mają po co wracać ciekawe ile jeszcze osób wyjedzie? posłuchajcie jak on mówi, takie bajki i gawędy, jakbym słuchała przy ognisku gawędziarza, który bajdurzy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tusk też taki sam był,pamiętam jak kobiety miały pretensje o ich sytuację , matki samotne, brak pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platformie zostało straszenie kaczorem i obrazanie https://www.youtube.com/watch?v=7_0qRffW05k jak chcesz mięć mniej pieniędzy w portfelu czyli euro to juz od lat gada i można sprawdzić w Internecie a w kantorów jest około 5 tys. czyli 10 tys. ludzi straci prace chcesz dalej pracować do 70 jeść genetyczna żywność gdy Europa sie wycofuje z tego chcesz by wyśmiewali Polskę z powody wpadek Komorowskiego sprzedał lasy i ziemie i kasę odął Żydom to wybierz bronka Komorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie dogonili USA. Mają 1643 głowice termojądrowe a teraz przypomniało mi sie ze czytałem o artykule ze doradca putina nienawidzi polski wywiad Alexandra Dugina, którego udzielił polskiemu medium. Mówi on tam wyraźnie, że Zachód ma być pokonany, Polska ma wejść w skład nowego ZSRR, a Polacy muszą zostać zrusyfikowani i pozbawieni swojej tożsamości narodowej. a tutaj z nim wywiad Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.? ~Alexander Dugin, główny ideolog Kremla doradca putina i prawde powiedział lech kaczynski 2008r dzisiaj gruzja jutro ukraina pojutrze polska czy duda czy komorowski to i tak bedzie wojna Zachód, w tym Polska, kontra barbarzyński wschód (w tym Chiny, Indie, islam) pod kierownictwem Moskwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto miał wiecej wpadek Komorowski czy Duda ? Z kogo smieje się internet z Komorowskiego czy Dudy ? Kto potrafi czytać tylko z kartki Komorowski czy Duda ? Kto wystarczył się debaty Komorowski czy Duda ? Z czyjej przegranej martwią sie Niemcy Komorowskiego czy Dudy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin jest stuknięty, myśli,że wszystko mu wolno,niech rządzi w swoim kraju, a od nas trzyma się z dala Komorowski ma najwięcej wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko jest do sprawdzenie rosja przewsza liczebnie nato teraz liczy głowice termojadrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największą winą Dudy jest to że ośmielił się kandydować i zagraża Komorowskiemu, który miał wygrać w I turze ! Głosowanie na Bronka to głosowanie na Niesiołowskiego, Rostowskiego, Nałęcza, Arłukowicza, Nowaka, Sienkiewicza, a także wspierających Bronka w 2 turze komuchów: Millera, Kwaśniewskiego, Belkę i innych przekręciarzy, którzy sprawili, że państwo istnieje tylko teoretycznie i sami to przyznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to oszust!!!!!!!!! pisowski gnój, nie chcę go!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stefan to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale On mi się kojarzy z młodszym wydaniem Pażdziocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim młodszym wydaniem? przecież Bronek ma chyba tyle lat co Paździoch mniej więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o Dudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratujmy Polskę przed Dudą! Nie chcę go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na komora glosowali iidoci ktorzy chcieli pracowac do 67, tylko powiedzcie mi jak taki robol co ma ciezką pracę fizycznie ma pracowac do 67, bo ja nie wiem??? bo tacy co siedzą na doopie, biurwy, nauczyciele itp. to moga i do 90 pracowac. Poza tym jeszcze jedna wazna kwestia: NIECH PRACUJE DLUZEJ TEN CO CCHE. chcesz pracowac do 67? ok pracuj, twoja sprawa, ale nie każ pracowac innym ktorzy mają juz 45 lat pracy i cchą odejsc na emeryture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioci głosowali na Dudę, ślepi jesteście! on chce tylko władzy , a nie waszego dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rząd utrudnia spełnianie obietnic, na nie wszystko mamy wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajac i idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażaj bylego prezydenta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to idiota i pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co głosowaliscie na niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie głosowałam, ile razy to mam mówic', nie dociera to do was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robi z siebie durnia, dał namaścic' się mistyczce, tańczy jak ostatni głupiec, maskotka i pozer,żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to fajny gość .Będzie dobrym prezydentem.No i jest i wiele mądrzejszy od Komorowskiego. Inteligencja przebija go tysiąc razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda jest głupi, nie będzie dobrym prezydentem, nie ma doświadczenia, Komorowski był mądry i lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×