Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgosiawrc

Willa Gryf Mielno dobre na wyjazd z dziećmi?

Polecane posty

Gość małgosiawrc

Czy myślicie, że tego typu miejsce http://www.gryf.mielno.pl/ będzie odpowiednie na wyjazd z dziećmi (3 i 7 lat)? Ktoś może był tam i podzieli się wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikapl
Na stronie jest info, że są blisko morza, więc z dzieciakami idealnie. :) Do tego mają pokój zabaw także nawet jeśli nie dopisze wam pogoda to maluchy jakoś przetrwaja. ;) Warto zapytac czy okolica jest *****iwa czy nie - z dziećmi lepiej w spokojniejsze miejsca sie wybierac. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sendra
Wygląda ok. Ja jak jadę z dzieciakami to patrzę tylko czy jest jedzenie na miejscu. Na tej stronie widzialam info, ze jedzenie jest, wiec bierz poki są miejsca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicca B
Jak Mielno to zwracaj uwagę, aby nie nocować blisko imprezowego centrum. Patrzę na mapię, że ten Gryf będzie ok, powinno być cicho. Byłam w Mielnie kilka razy i jak to w nadmorskich miejscowościach bywa ceny restauracje mają wysokie, radzę więc abyś od razu zaopatrzyła się w wyżywienie w tym pensjonacie. Widzę, że mają salke zabaw dla dzieci - fajnie, bo powiem Ci, że raz trafiłam do kwater bez żadnych atrakcji i jak nie było pogody to dzieci się strasznie nudziły a co za tym idzie ja niebardzo odpoczelam:/ Wejście na plaże jest ładne, na promenadzie możecie spacerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaanna
No właśnie to nie jest w imprezowej części - z dziećmi to lepiej, bo ciszej i bezpieczniej. Z salką zabaw też bardzo dobry pomysł mieli - lepsze to niż plac zabaw, bo jak jest pogoda to dzieci i tak na plaży są, a problem pojawia się wraz z deszczem, gdy słyszymy tylko "mamo, nudze się". Wtedy docenisz ich salkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×