Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za stara na wszystko

Mąż nie chce seksu

Polecane posty

Gość za stara na wszystko

Skoro jest już temat o żonie to pasuje wrzucić też temat o mężu :) Będzie do pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Nie ma nikogo kto miałby coś do powiedzenia w tym temacie. W końcu, jeżeli to mężczyzna seksu nie chce to nie jest to jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fernando rrrr
ja zastąpie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Jesteś pewien? W końcu mój mąż mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Co tu pisać...nie znam takiego mężczyzny. Każdy chce seksu, ewentualnie nie ze swoją małżonką:) no ale chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Święte słowa.... Lepiej by było gdyby po prostu odszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Widocznie jest tchórzem, a ty dlaczego nie odejdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest teraz tak , że stary mąż ogląda się za młodą dupą. Stara się wysłużyła to idzie w odstawkę. Prawda jest taka, że starość jest okrutna. Stary mąż ma mentalność młodzieńca i nawet mu to do głowy nie przychodzi , że jego ciało też się starzeje. Myśli, że jak pójdzie na siłownię i poćwiczy to wszystkie młode są już jego. Może i coś dziś w tym jest bo mężczyzn jest mniej niż kobiet , brak pracy na rynku powoduje,że młode dziewczę chce mieć majętnego sponsora. Łatwy kąsek przewraca takiemu w głowie. Po co mu sek ze starą jak za parę złotówek może mieć młodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Bo go kocham, bo mamy dzieci, bo poza brakiem seksu wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćona27 dziś Widocznie jest tchórzem, a ty dlaczego nie odejdziesz? Co czekasz na dorobek życia po starej żonie. No pewnie tak sadząc po twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Czyli sama nie wiesz czego chcesz chyba. Z powodu braku seksu napisałaś ze lepiej gdyby odszedł. Teraz ze go kochasz (pewnie nie zdradzisz), macie dzieci ( lepiej gdyby miały ojca), poza tym jest ok wiec hmm ja bym wolała odejść od takiego który jednak nie odpowiada mi w dzień niż w nocy. Zapewne rozmawiałaś z nim o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś młode kobiety to leniuchy. Nawet gotować im się nie chce, nie mówiąc o innej pracy. Leniuchy, bałaganiary, tylko by się seksiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
8:24 Tak, to szczyt moich ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za stara na wszystko dziś Bo go kocham, bo mamy dzieci, bo poza brakiem seksu wszystko jest w porządku. A rozmawiałaś z nim dlaczego nie chce z tobą seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćona27 dziś 8:24 Tak, to szczyt moich ambicji. Prawda, że jesteś niskich lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
8:33 Prawda jest jeszcze gorsza, jestem nielotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Kiedyś rozmawialiśmy,próbowaliśmy coś zmienić, w końcu zrozumiałam, że nie mogę ciągle go zmuszać do czegoś na co nie ma ochoty. Teraz to jest temat który omijamy szerokim łukiem. Pogodziłam się już z tą sytuacją, ale czasem zdarzają się dni, że jest mi po prostu ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Jeśli czujesz że nie ma ochoty bo ty przestałaś go pociągać, to rzeczywiście słabo. Jeśli po prostu on nie ma takich potrzeb z innych względów, to trudno, pewnie ja też bym się z tym pogodziła, jeśli wspólne życie poza łóżkiem wam się układa. Dla mnie to trochę dziwne. Zazwyczaj takie niedopasowanie w seksie powoduje u któregoś z partnerów jakąś frustrację, która jednak odbija się na pozostałych płaszczyznach życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Wiem że jestem z tego powodu straszną frustratką, ale robię wszystko żeby nie przenosić tego na inne dziedziny wspólnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona27
Życzę więc od siebie dużo siły psychicznej i oby mężowi jednak się odmieniło:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Dziękuję :) A na zmianę nie liczę już. Czas niestety nie działa na moją korzyść. Przestał mnie chcieć dziesięć lat temu, więc teraz ani tyle nie mam na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jedno nie chce seksu to drugie znajduje się na prostej drodze najpierw do frustracji a później do nerwicy i depresji. Może być milion różnych przyczyn że partner/ka od mawia seksu ale wszystkie one są kompletnie nieistotne. Ważne jest to że dwoje ludzi popełniło błąd wiążąc się z nieodpowiednią osobą który powinni naprawić jeżeli nie chcą całego życia przeżyć w nieszczęściu. Płeć chcącego i płeć niechcącego jest bez znaczenia. Strona chcąca wręcza stronie niechcącej dyscyplinarkę i oba życia są od razu naprawione. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Depresję i nerwicę już mam, ale biorę leki i jest w porządku. Dla Ciebie wszystko jest takie proste. Nie mogę myśleć tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za stara na wszystko dziś Nie mogę myśleć tylko o sobie. x Jestem przekonany że zdanie które cytuję nie mówi o tobie prawdy i sporo postawiłbym na to że prawda wygląda tak: Nie myślisz o sobie od dnia ślubu albo od dnia urodzenia pierwszego dziecka a dziś za swoją własną decyzję o rezygnacji z własnego życia na rzecz życia innych winą obarczasz męża którego nigdy nie odważyłaś się po prostu zostawić i o którym zawsze wiedziałaś że nie jest ci do niczego potrzebny. Wygrałem czy przegrałem całą pulę ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Chyba przegrałeś. Jedyną winną osobą przez którą jest jak jest jestem ja. Może nie jestem taka jak by chciał, przestałam go pociągać. Nie wiem co zrobiłam źle. Mąż też nie potrafił mi powiedzieć o co chodzi. Twierdzi, że wszystko jest w porządku, że mnie kocha, jest szczęśliwy. Może nie chce powiedzieć prawdy żeby mnie nie zranić. Mąż nie jest niczemu winien to ze mną jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za stara na wszystko dziś Chyba przegrałeś. x Być może CHYBA ;) Sprawdzał ci kart jednak nie będę bo nie mam nawet takiej możliwości i powiem pas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Jesteś fanem pokera? :) Dzięki za rozmowę i spokojnego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gram w ogóle a tu to tylko taka myśl do głowy mi przyszła bo mnie się zawsze tematy plączą i na dobrą sprawę nigdy nie umiem się trzymać tego który akurat jest na tapecie ;) Jestem bez przerwy rozkojarzony i nie potrafię się skupić ;) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za stara na wszystko
Zazdroszczę luzu i zakręcenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×