Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co macie do imienia Zosia, a raczej Zofia?????

Polecane posty

Gość gość
Gosciu z 9:55 mi sie nie podoba absolunie zadne z imion, ktore wymienilas. A Anastazja i Klara, to juz w ogole porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, każdy ma inny gust, mi sie bardzo podobają a zwłaszcza Anastazja, Klara, brzmią bardzo delikatnie, dziewczęco, kojarzy mi się z pięknymi bajkami, baśniami, Dziadek do orzechów, Anastazja historyczna postać z Rosji. Podobnie Alicja, chociaż to jest bardzo popularne. Zosia brzmi przaśnie, Zofia - bardzo jak dla starej baby, nie pasuje do dziewczyny, ale to kazdego gust, są jeszcze Karolina, Magdalena, Anna, klasyczne i też mi się podobają, chociaż bardziej to co wymieniłam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mi się to imię nie podoba, ale nie dlatego, że"stare" tylko po prostu nie jest w moim guście. Ale nie jest to absolutnie imię przez które dziecko będzie pokrzywdzone i będzie mieć problemy! Nie przejmuj się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zofia-paskudne, tak miała na imię moja stara nauczycielka fizyki i tak mi przynajmniej to imię się kojarzy-ze starą,sfiksowaną babą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak nazywam! Uważam, że to imię jest śliczne. Moje koleżanki nazywają się tak Julka, Monika, Eliza.. Tak nowocześnie, a Zosia jest bardzoładne, wydaje mi się, że jest uważane za takie spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gościem

Nie dałam bym mojej córce na imię Zosia, bo to imię mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gościem

Nie dałam bym mojej córce na imię Zosia, bo to imię mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem gościem

Nie dałam bym mojej córce na imię Zosia, bo to imię mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ladne imie, ale dla starszej pani, ktora tez moze byc urocza babcia.Jakos mlodej dziewczynie niespecjalnie pasuje.Kazda epoka ma swoje imiona i swoj klimat, wszystkie sa piekne ale w swoim czasie, tak jak pory roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×