Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ślub w krakowie

Polecane posty

Gość gość

gdzie byście w Krakowie poleciły miejsce, gdzie można zorganizować wesele? szukam eleganckie sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiesz na hotel Best Western? w hotelu jest piekna, elegancka sala, a jak masz gości z dalsza to zawsze można zarezerwować pokoje i nocleg dla nich, to wiele ułatwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oprawa muzyczna uroczystosci? Orkiestra deta, zespol, DJ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie best western bez klimatu... Raczej na konferencje a nie wesele... Moze hotel stary? Sama tam roblam... Przyznam ze eszcze pod uwage bralam Pod Roza ale juz nie zalapalam sie na wolny termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z DJ-ów do DJ Pepe polecam. Gra fajnie, skocznie, rozrywkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Krakowa, ale moj facet jest z Polnocy, no i kompromisowo padlo na Trojmiasto. Czy ktos tu z obecnych mial jakas taka podobna sytuacje i moze doradzic cos z tamtych rejonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka22
A restauracja Mekong na Wadowickiej? Moze tam jest dobre miejsce na wesele? jedzenie jest przepyszne ;) Ja bardzo lubie ta restauracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o 3city to polecam zespol The Good Sound.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem zawodowym muzykiem. Chętnie obsłużę waszą uroczystość na sali a w przypadku ślubu kościelnego także na wasze życzenie w kościele grą na trąbce solo już w cenie obsługi dj-skiej (z wykształcenia jestem trębaczem). Prowadzę wesela na poziomie w stylu tradycyjnym lub nowoczesnym również tzw. tematyczne. Mam duże doświadczenie w branży i jestem otwarty na wszelkie propozycje. W skrócie moja oferta przedstawia się następująco: *Odtwarzanie muzyki - (od lat: 60/70/80/90 po szeroko pojętą muzykę współczesną polską i zagraniczną (różne gatunki muzyczne) - repertuar możliwy do ustalenia. *prowadzenie uroczystości na sali - (tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, pierwszy taniec itp.) - do ustalenia. *integracja i zabawianie gości po przez zabawy/konkursy dostosowane do państwa oczekiwań oraz gości. (Możliwa opcja bez zabaw/konkursów) *Dysponuje własnym sprzętem oraz oświetleniem. * Dojazd w cenie - posiadam własny transport * Impreza prowadzona jest przez zawodowego muzyka. Przesyłam link do filmu na YouTube można posłuchać i zobaczyć prowadzenie imprezy.www.youtube.com/watch?v=dDhurR4L-98&amp ;feature=youtu.be Szczegółowych informacji na temat ceny i usługi udzielę drogą telefoniczną 508-501-542 bądź mailową: dawid.slaga@wp.pl ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My postanowiliśmy wynająć dla gości autokar i to był dobry pomysł. Firma http://www.asik.com.pl/ podstawiła wygodny pojazd z miłym kierowcą. Nasi goście chwalili organizację wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapam
Jeśli chodzi o sale weselne w Krakowie to polecam zapoznać się z ofertą http://www.centrum-biznesu.eu/ , przyjemny lokal, duży parking i dobra lokalizacja może akurat wam przypadnie do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molta
Zazwyczaj jest problem z gośćmi weselnymi! Jeśli np. planujecie ślub w Mariackim to dobrom miejscówką na taki nocleg dla gości będzie ten hotel- http://www.palacbonerowski.pl/ w centrum miasta. Zwłaszcza jeśli posiadacie gości z zagranicy! Ofertę weselną też posiadają- warto się zainteresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska20
Wcale się nie zgodzę, ze Best Western tylko na konferencje. Byłam na slubie co prawda nie w tym Premier, ale w Best Western Efekt Express i bardzo mi sie podobało. Fajny był klimat, sala ładnie przystrojona i wcale się nie czułam jak na jakiejś konferencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedaleko Krakowa w Przebieczanach jest bardzo fajny hotel Koral. byłam tam na slubie kuzynki. organizują wesela od 2003 roku wiec mają doświadczenie, no i jest elegancko tak jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie do dzisiaj bardzo chwale nasze wesele, które organizowaliśmy w Best Western Premier. Co prawda trochę czekaliśmy na wolny termin bo maja bardzo duże zainteresowanie ale było warto. Nie mogę powiedzieć złego słowa gdyż nie było u nas zadnej nieprzyjemnej sytuacji. Naszym zdaniem najlepsze w KRK miejsce na hotelowe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnej sali na wesele w Krakowie to koniecznie zajrzyj na http://www.gdziewesele.pl/Krakow/ :) Tam jest bardzo obszerny i aktualny spis sal na wesele z Krakowa i z okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat miał ostatnio w Zajeździe Biesiada www.biesiada.com.pl. Weselicho było na 150 osób więc trochę towarzystwa się bawiło ;-). Świetna obsługa która przy wszystkich biegała i skakała. Jedzenie niebo w gębie. No i mają tam ładne i klimatyczne wnętrza. Może kiedyś zrobię u nich swoje kto wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×