Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy dentysta pogorszył wam kiedyś stan zębów?

Polecane posty

Gość gość

:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyrwał wszystkie i teraz mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, poszlam raz do nie mojego dentysty to mi zniszczyl nerw w prawie zdrowym zebie. Wiecej do niego nie poszlam, z podkulonym ogonem wrocilam do "mojej" dentystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arii
Witam mi tak miałam leczenie kanałowe, a w nocy trafiłam do szpitala ,ząb który był leczony brudnymi narzędziami i dostałam zakażenia dwa tygodnie w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tak poborowała zęba ze mi chyba pękł co ja mam teraz zrobić?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sytuacje gdzie dentysta, celowo psuję zęmby żeby naciągnoć na koszta. Często sie to zdarza. Ostatnio mojej kolezance tak zrobil. A wczesniej innej. Popsuje a potem mowi zobaczy pani , dwójka ma zdarte szkliwą a tam jest pr******** To są ich stuczki. Zawsze chodzcie z facetami do dentysty i nie badzcie za miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze jak pójde do dentysty to jedno zrobi, drugie spiertoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dentysta zepsuł zgryz ;/ Teraz muszę płacić grube pieniądze za aparat ortodontyczny, ale będę domagać się odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wszystkie leczone juz dawno wylecialy. Te nieleczone mi zostaly. Juz tylko wyrywam . Lepiej se klapacke zrobic niz dawac sadystom kase i sie mordowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas leczenia kanałowego dentystka chyba zostawiła mi cos w kanale i zamknęła ząb. w kilka dni zrobil mi się ogromny ropień, spuchlam cała od czubka głowy aż po szyję, gorączka 41 stopni. Wyladowalam na chirurgii szczekOwej... Teraz jak mam iscbdo dentysty to jestem chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zdjęcia wynikało, że w zębie jest stan zapalny, a mimo to nie lecząc zaplombował go. W ten sposób pozbyłam się zęba, a przy piaskowaniu wykruszył jedynkę, szczęśliwie mały ubytek już zaplombowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to dentysta tak zniszczył zęba że mi same ścianki pozostawały nie ma wnętrza ząb jak bibułka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mi Baba wywiercila dziure w zdrowym zebie I zostawila, teraz sie psuje ale juz do niej nie wroce. Naciagala mnie bardzo. Z jednym siekaczem mialam kilkanascie wizyt I zezarla za to tysiace. Za jeden zab. Mialo byc za 300 zl. calosc wedlug cennika a za drzwiami najpierw wiercenie I fleczer, kolejna wizyta wymiana fleczera na nowy I kolejna wizyta. Takich bezsensownych wizyt bylo mnostwo az na kolejnej pomocnica zapytala czy juz zakladamy stala plombe to odpowiedziala nie, trzeba obsereowac co sie bedzie dziac I dalej z fleczerami chodzilam az mi sie ten zab zaczal nadkazac. I wtedy sie cieszyla bo kolejna wizyta I kasa. Jak jej nie wstyd za take bezczelne cos. Ze tacy chodza po tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcy

Niestety ale może dentysta zniszczyc zęby....mnie to spotkało niedawno .Poszłam do nowej dentystki z podejrzeniem próchnicy pod plomba 7 a ona stwierdziła,że plomba dobrze siedzi ale 4 jest do wymiany  i nieoczekiwanie zaczęła od czyszczenia  kamienia z wszystkich...,którego nie mialam nigdy w swoim 47 letnim życiu ,po tym czyszczeniu zapisana byłam na ową 4 za 2 tyg.Moim zdaniem 4 była ok ale pomyślałam ,że się nie znam,dentystka lepiej wie.Co zrobiła pani? Właśnie taka duża dziore mi zaczęła wiercić,że aż musiała tlenek założyć,po tllenku, i tak znowu wierciła,że oczywiście się nie udało...kanalowe ☹️ a ząb nigdy nie  bolał...500 zł,potem stwierdziła że 7 na górze do wymiany plomba ale nad 5:wykrzyknik,że szybko zapisać się,bo prochnica!Tylko nie wiedzieć czemu nie 5 się,zajęła a 7 z wymianą plomby jedynie i to samo dziurę wierci bez opamiętania,efekt uszkodzenie miazgi -kanalowe po czym ja upominam się o 7 na dole bo widzę pod plombąe gołym okiem w lusterku że sinawy z jednej str.a ona że dobry!!!Ja mówię i tu skłamałam,że pobolewa a ona ,no to prześwietlenie....i co?Dopiero stwierdziła,ze pod plomba ciemno... Tylko czemu ja wcześniej o tym mówiłam????A ona za inne ,dobre się zabierała...☹️ W ogóle mam takie wrażenie i to duże , nieodparte,że od chwili czyszczenia kamienia, obruszyla mi wszystkie plomby,które siedziały 15 lat a ja bardzo dbam o zęby,po prostu tragedia,teraz wracam do mojego zaufanego dentysty i muszę wszystko ratować.Jestem załamana poziomem umiejętności lekarki 30 letniej.Albo celowe naciaganie ,bo po co komu dobrze plomby zakładać na 15 lat, tak jak kilku moich wcześniejszych dentystów....😔  Nie wrócę nawet na poprawki niech ją pies j...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego gabinetu. Ja z polecenia trafiłam do Eurodental w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Jakość usług na wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i miła obsługa. Do tego jeszcze specjaliści z dużym doświadczeniem i podejściem do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

raz poszlam prywatnie, baba zalatwila mnie tak, ze potem byl bol, poprawianie ( czyli dodatkowa kasa)

jak to zobaczyl dentysta, do kt chodzilam na nfz to bylo- kto to pani tak spier...

teraz chodze na akademia medyczna do studentow, oni maja superwizje swich mentorow, robia mi czasem po pare zdjec i czuje sie zaopiekowana

i to za darmo lub za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam takich przypadków od czasu gdy chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×