Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaaaaaaaaaaagna

kto wygrał apelację w rozprawie rozwodowej?

Polecane posty

Gość jaaaaaaaaaaaaagna

Witam, udało się komuś poprzez apelację zmienić wyrok sądu? Ja zostałam uznana za wyłącznie winną rozpadu małżeństwa, podczas gdy mojemu mężowi udowodniono kochankę ( zdjęcia, filmy), w trakcie trwania małżeństwa, zakładał konta na profilach randkowych, poza tym brał kredyty bez mojej wiedzy, pożyczał pieniądze od mojej rodziny, których nie oddawał , odwiedzają mnie liczni komornicy - to w największym skrócie. Wyrok jest dla nas oczywiście kuriozalny i złożylismy apelację i stad moje pytanie czy udało się komuś zawalczyć cos na apelacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaagna
Czy ktoś też spotkał się z taką rażącą niesprawiedliwością w sądzie>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega twoja wina i co tobie udowodniono w sądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,oczywiście wczoraj adwokat złozyl pismo o uzasadnienie wyroku, mąż zarzuca mi że nie sprzatałam w domu, ze nie szanowałam jego rodziców i najlepsze, że go biłam :/ na co oczywiście nie ma żadnych świadków, chciał bez orzekania o winie, bo doskonale wiedział ze przegra albo będzie wyrok z obupólnej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nas za głupców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakich głupców? po prostu pytam czy ktoś składał apelację, pytam osób które miały doświadczenie z wyrokami sądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu większośc ludzi miała do czynienie z wyrokami sądów. A ty podobno masz adwokata - jego spytaj kiedy apelacja może być zasadna. A nie próbujesz robić z nas idiotów. Za głupia jesteś na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie skąd wy się wzięliście , nie od dziś wiadomo ze wyroki sądów są często nieuzasadnione i stad jest ponad 60% apelacji od wyroków z orzekaniem.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa.. nieuzasadnione? To ciekawe co ci napiszą w uzasadnieniu wyroku? Albo pisz prawdę - to ci się podpowie. Albo wyp.., i przestań ściemniać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygrałam sprawe w 1 instancji i ex złożył apelacje co do wyroku bo chciał z obopólnej winy, Niestety sad 2 inst podtrzymał wyrok. Ex twierdził ze ja nie dbałam o niego i o dom, a ja mu udowodniłam zdradę. On był od początku przegrany. Jesli tobie sad orzekł z twojej wyłącznej winy to widocznie była to twoja wina i maz ci ja udowodnił. A ty mu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×