Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deezeex

Żona domyśla się, że mam kochankę

Polecane posty

Gość gość
gość19.36 nie każdy czyta ze zrozumieniem ,dlaczego? obrażanie od razu innych,zresztą to forum i każdy ma prawo pisać ...czyż nie tak ? znasz kobietę? nie..więc możesz się nie zgadzać, możesz mieć inne zdanie ale nie obrażać... nie zawsze wykształcenie równa się doświadczeniu ....można mieć wyższe i być totalnym jełopem i zero rozumu a mieć podstawowe a rozum i doświadczenie na poziomie wyższego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona też ma kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze postu, mam nadzieje, ze Ciebie kiedys spotka taka sama sytuacja jak Twoja zone i to ze strony Twojej kochanki ;-) jestes perfidnym obludnikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam 5 lat "kobietą" faceta żonatego co mnie kochał na zawsze, z jakim syfem dla mnie i dla niego i zony się to skończyło nawet nie chce wspominać, p********z jak mówisz że kochasz, to sie wcześniej czy później wysypie jak ty nie podejmiesz decyzji. nie wiem co u nich ale mineło 10 lat i ja sie nie pozbierałam, nie mam rodziny ani faceta, trauma była zbyt wielka mam 41 lat mój romans trwal 5 lat zakończył się jak miałam 33 lata i od tego czasu po prostu nie żyję. zastanów się co robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drodzy Panstwo, kłótnie rodzinne to zawsze przykry problem. Jak już nie da się nic zarazić to najlepszym wyjsciem jest rozwód. Ja też się rozwiodłem z wariatką. Jestem z okolic Głogowa, dlatego jak ktoś jest też z tych okolic - Lubin, Polkowice, to polecam tego adwokata z Głogowa: http://apm-kancelaria.pl/adwokat-glogow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×