Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ortodonta

Polecane posty

Gość gość

Witajcie musze iść z moja 10 letnia córka do ortodonty bo pasuje założyć aparat ponieważ ma żeby do przodu i jeden jej krzywo sie układa i stad moje pytanie. Czy po 1. zęby mleczne należy usunąć do założenia aparatu a po 2 czy ortodonta może zaproponować jakąś inną alternatywę oprócz aparatu? Sa jakies ćwiczenia lub inne sprzęty pomocne w prostowaniu zgryzu? Proszę o powaznd odpowiedz ponieważ mloda strasznie boi sie dentysty i chce jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie miał takiej sytuacji? Chciałabym wiedzieć na co mamy się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby mleczne musza same wypasc i dopiero udaj sie do ortodonty. bo moze stale bedą proste i leczenie nie bedzie potrzebne, ale to rzadka syt. Nie wiem czy sa jakies cwiczenia. Na pewno to jakie twoje dziecko w okresie niemolecym mialo nawyki mialo wplyw na zeby, tzn. używanie smoczka, ssanie palca . Ale poki co bym poczekała az wypadna wszystkie mleczaki. Tak przynajmniej by ci moj ortodonta http://www.ortodonta-katowice.eu/ powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w obecnych czasach jest naprawde wiele aparatów i zapewniam ze nie ma się czego bac, bolesne to tez nie jest zbytnio tylko wiadomo ze na pczatku troche ciężko jest się przyzwyczaić. Mój lekarz ortodonta dobiera inwdyaiulanie aparat http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony zdecydowanie polecam klinike http://gzmedica.pl/ Pracuja tam profesjonalni i naprawde delikatni ortodonci wiec możesz być pewna corka otrzyma fachowa opieke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ortodonta powie ci jak będzie przeprowadzane leczenie, i wytłumaczy co będzie najlepsze w przypadku Twojego dziecka. Ja z moim synem chodzę do www.famident.pl, ma taki aparat zakładany na noc i muszę przyznać, że już widać efekty, a nosi aparat od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta123
Wprawdzie poszłam do ortodonty jak już byłam nastoletnia, ale myślę, iż jak najbardziej będziesz w stanie zaradzić tej kwestii. Ja skorzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak. Moim zdaniem sprawdzeni specjaliści są najlepsi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję w Szczecinie sprawdzonego ortodonty dla dziecka. Mógłby ktoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam odwiedzenie Kliniki Stomatologicznej na Ulicy Panieńskiej "Froe". Moje dziecko chodzi tam do Pana Sromko i jest zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecicie kogoś sprawdzonego z Łodzi lub okolic? Pilne!! Dla 16 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z okolic Łodzi to polecam ci bardzo dobrego ortodontę Joannę Ślusiewicz z gabinetu Ortoprotex. Generalnie ja bardzo dużo czytałam przed zdecydowaniem się ostatecznie o rodzajach leczenia, aparatach i opiniach lekarzy. Bo wiecie jak to jest jak ortodonta coś schrzani to każdy chętnie obsmaruje w necie. Kierowałam się też tym, żeby gabinet był cały czas czynny w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie w Krakowie doskonali lekarze są w Stomatologii Cichonia - bardzo dobrze i dokładnie lecz. i nie ma żadnych problemów bo opieka kompleksowa. no i dzięki nim będę mogła bez wstydu się uśmiechać z równymi zębami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×