Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

Na filmach to może się sprawdza. Gdy uczucia wchodzą w grę to raczej rzadko. Jestem pewna, że u mnie by nie przeszło. Włączyłabym myślenie, że może on mnie nie kocha skoro chce się podzielić... Poza tym nie lubię tak. Za duża uległość chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z kolei 2k+m to mi się wydaje takim marnotrawstwem dziurek ;) nieekologicznym wręcz, chyba że panie nie będą miały wstrętów zajmować się również trochę sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Matu, jak widać kilku takich, którzy się podzielą mamy na temacie :D A z ta ekonomią i zajętością dziurek to zależy od Pa :P czasem może się okazać, że one zajmą się sobą a on będzie nieekonomicznie tkwił :D x Rozrywkowy! ładne piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, z własną to mogłoby mieć nieciekawe konsekwencje Z obcą to jak najbardziej, ale już czas był na takie zabawy, kiedyś... trzeba było korzystać z kawalerskiego życia ;) Teraz to po zawodach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz odpadam milego gaworzenia :-) …...ciekaw jestem jak ten wątek sie skończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego Szurgot :) x Dok nie jęcz. Pani wygląda na zadowoloną :D x Rozrywkowy, ale że w rozmiarze czy w jakości gifów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obcym to w takie zabawy strach wchodzić ;) Phi, retoryczne. Erotyczne lepiej :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że ma. Za duży źle, za mały też niedobrze. Skrajności są złe. Pamiętajmy jednak, że to penis jest dodatkiem do mężczyzny a nie mężczyzna do penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jakie eLKa lubisz rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki to europejski? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta z wczorajszego obrazka nie miała chyba rozmiaru europejskiego w ustach no chyba że to było właśnie +4 do standardu ;) tam każdy cm ma znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede rasistka, ale jezeli chodzi o rozmiary to tylko biala rasa wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny kolor raczej by się nie nadał do zabaw analnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, zacięcie jest głębokie ;) Szczególnie gdy jest współpraca dobra i partner pomoże dopchnąć :D Nie na chama. Delikatnie ;) Jak raz wejdzie do końca to już można się pobawić mniej zmysłowo a bardziej f****ngface'owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×