Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubiękiedy

Ptyś nie smakował?

Polecane posty

przez Ciebie z pracy wyjść mi sie nie chce :) sam bym taką kuleczkę z chęcią umieszczał i wyjmował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie rzeczywiście porażka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dok, czepiasz się :P patrz na cipkę :D x Wychodzić będzie łatwiej gdy powiem, że ja idę w teren? ;) No to mówię :D idę ;) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że wychodzisz wcześniej, mam czas na ochłonięcie przed opuszczeniem stanowiska pracy ;) 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,lekko ciemniejsze cipki są śliczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
nie chodzi o inne rozmiary... raczej o inny zapach... lubie zapach meskiego potu , gwoli scislosci, taki swiezy, na rozgrzanej sloncem skorze. absolutnie nie rajcuje mnie zapach potu w autobusie na trzydniowej koszulce made in china. a osobniki kolorowe maja powiedzmy delikatnie, specyficzny zapach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam sie, rzeczywiście na roku mielismy kolege gdzies z Afryki, pachnial dziwnie. Widac to regula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tego typu muzyki... ale ten kawałek jest super szczególnie ze względu na tekst ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospoch =matuzalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na ilu jeszcze tamtach to gościu napiszesz :) ...ogłaszam konkurs jako kto jeszcze piszę :) Gospoś ...nie mam pojęcia skąd to skojarzenie ale ponoć jestem tobą :) hahaha tego jeszcze nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkłada popychając nosem ;) w tym czasie liże tam niżej. Wyciąga zębami, karmi się i wkłada. Pieści. Produkuje nektar. Delektuje się jej jękami. Tworzą razem etiudę pożądania. On gra, ona śpiewa a wyciągnąć potrafi wysoko ;) szczególnie gdy on znowu wyciąga... i w miejsce kuleczek wkłada swój klucz wiolinowy. Teraz kończą się ćwiczenia. Zaczyna się koncert ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj odpoczywać miałeś ;) Ale się cieszę, że udało mi się gotowanie (jakaż to katastrofa będzie gdy kiedyś się nie uda rozniecić ognia :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wymyśliłeś tylko dlaczego taki kolor pazurków pani sobie wybrała do fotografowania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie właściwie zastanawia kolor waginy. Dok się podobno lubuje jak pisał. A Wy jak wolicie? To ma znaczenie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×