Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Nie stymuluj mnie,bo chwastów nazrywam.Widzisz? Jak tu cię zająć,byś o d***e nie myślał....mam!Czytaj mi poezję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psu wierszem gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.. psuuuujuuuuuuu.. :classic_cool: poczulam sie niczym trafiona wersetem ... tym.. no jak on to sie nazywal.. dionizego ;) hajus, widzisz, nie jest on ci taki prosty jakiego udaje.. co ten dzisiejszy dzien dziecka nie robi z facetami.. no, no, no... niektorzy wierszem gadaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oniemiałam.Ja,którą mało co zaskoczyć może...👄 Tak to ja mogę po tej łące i następnej...chyba,że źle ci się tak czyta idąc to wtedy zróbmy postój.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. ja nie chce nikogo napuszczac 😴.... ale zrobcie postoj, bo czytanie w trakcie spaceru bywa meczace. szczegolnie u prostego chlopa.. dziwne ze do tej pory sie nie przewrocil... prawie napoleon :classic_cool: idzie i czyta.. no no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psuju.. prosisz mnie o rzecz niemozliwa.. przeciez wiesz ze usta mi sie nie zamykaja z wiadomego powodu.. a powod gdzies uciekl :P moze odplatuje drut.. zupelnie niepotrzebnie, bo i tak zaraz mu znowu zaplacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prrr szalony.Jako twoja belferka od sztuki muszę przecież zachować maniery,a ty już tak się rozbestwiłeś literacko,że mi z trudem to przychodzi.Gdzieś na mokradła doszliśmy.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka w pończoszkach?PSuju...bo jak ty sobie mnie inaczej niż jest wyobraziłeś,to dokąd my dojdziemy? Wiem,że jestem zjawiskowa,ale jednak w ludzkiej postaci.Czy tak nie myśli się lepiej?:-p A teraz czytaj palcami po tych kształtach i zakamarkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty o drucie... wiec chyba zbytnio cie nie uwiera ;).. no pokaz.. moze trzeba cos poprawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to "chyba" miało znaczyć?Idziesz po twardym gruncie obok,kiedy ja po mokradłach i jeszcze nie wiesz,czy się do czytania nadajesz? Słoniu frida leci na Leśmiana.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju.Gęś od skórki na twoim ramieniu gęga moim paluszkom,że fajnie czytam.Ciekawe co na to gęsi na innej twojej stronie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z rozkoszą i wielką niecierpliwością bym tej łąki szukała.👄 Niestety muszę zaraz uciekać,a pobiegnę z bardzo promiennym uśmiechem dzięki tobie.:-)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu.... bejbe :D coraz lepiej.. rozwija sie. ciekawe czy mu tak juz zostanie, czy to tylko z okazji dnai dziecka :P sloniu, przeciez co jakis czas trzeba sprawdzac czy nic sie nie poluzowalo.. grunt to dobry zacisk 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frido!!!!Wypluj szybko!!!!!!Odpukaj!!!!Zaklęcie powiedz...albo ogłoszę przynajmniej czerwiec miesiącem dziecka!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez histeriii ;) tu da sie zrobic wszystko.. od tego jest kawiarnia :classic_cool: O.G.L.O.S.Z.E.N.I.E zawiadamia sie wszystkich bywalcow moteliku, ze od dnia dzisiejszego tj. 1 czerwca roku Panskiego (uklon w strone panow ;) nastal nam Rok Dziecka, ze szczegolnym uwzglednieniem dzieci plci meskiej. nie beda one pod szczegolna ochrona, za to beda sluzyc wiernie, wiersze czytac.. maja po obcych katach sie nie platac i za innymi nie ogladac.. 😴 x kilka zwoi drutu lezy w magazynie, wiec spoko panowie.. nie zabraknie wam przyjemnosci :) hajus, i jak? dobrze? .. moze byc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu ja milosc wyznaje.. no komu? a z reszta, co ma jedno do drugiego.. akurat tego pojac nei moge. tobie sprawdzam tylko zacisk na trabie 👄 a kochac sie przeciez moge w kims innym 😴 faceci tak maja, a kobietom to juz nie wolno??? no pieknie.. podobno mamy rownouprawnienie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo masz.. obrazil sie. przestan... ciekawe kto lepiej ode mnie potrafi zrobic takie sliczne petelki na trabie.. nie znajdziesz innej, lepszej ode mnie.. mozesz zapomniec 👄 no pokaz.. sprawdze czy aby sie drucik nei poluzowal.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka sliczna.. ale maku sie nie dopatrzylam.. pokaz jeszcze raz :D albo cos innego.. bo wlsciwie ta figa jest nieciekawa. czesc zimny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×