Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hajabuza93

Z trasy

Polecane posty

Idę stąd i tyle.Tak czy siak nie ma prócz ciebie nikogo a takich rozmów jakbyśmy chcieli i tak tu nie będzie. Chuj strzelił w f8 ale bez najmniejszej przyjemności.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlajałam się jak cię nie było....nie mam słów.... Tak tu z***biście było....wesoło,erotycznie,na luzie.Aż się chciało tu być.Nie chcę,żebyśmy tu gg uprawiali.Nawet przez te pomyłki userów ;-) chujnia z patatajnią....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, .słowo sper...a może i brzdkie i niecenzuralne w dobie islamiacji .....a do tego niektróre kobiety też nie lubie tego w realu w naturze :( Szkoda że w tym moteliku nie można wynająć ciechego pokoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olin ;-) Coś ty na tym chorobowym robił do południa?Teraz z lotu ptaka tylko cię pozdrowić mogę,co czynię.🖐️:-) Cóż.Ludzie mają różne odchyły.Mało tego,ci uważają,że to inni powinni się leczyć...więc ten temat chyba nie pójdzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się poza tym nie wynajmuje pokojów.Oprócz mojego na podaszu...zajmij któryś i jak już naprawdę musisz to bądź tam cicho.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię zdać się wyłącznie na czucie, ale tylko w realnym świecie :) tutaj jednak wzrokiem potrzebuje się wspomagać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj poranek miałem dziś troszkę zajęć własnych w domku, nadrabianie zaległości, było pracowicie. Pokoik u Ciebie na poddaszu hmmm brzmi kusząco :) ale nie obiecuję że będzie cicho to nie tylko ode mnie zależy ......mogą być jęki krzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry. Olin :-D W moim poście są dwa zdania z kropką pomiędzy,a ty widzę sprytnie sobie wszystko w całość złożyłeś.Jak już pewnie zauważyłeś online jesteśmy właściwie w godzinach pracy i po prostu zjeżdżamy tu z trasy na słówko.Miło jeśli się przyłączysz.Ubolewam bardzo...jak widzę co się z tym miejscem stało...ale klik na f8 jest w moim przypadku odruchem,jak zrobienie kawy np.Co zrobisz,jak nic nie zrobisz?No nic nie zrobisz. PSuju a ty się w stróża bawisz z latarką w dłoni?Też kiedyś myślałam,że nocą tu bez ograniczeń i dzieci erotyzm rozkwita...ale sam wiesz jak jest.;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zglaszam nieformalny wniosek o zmiane lokalizacji motelku. i prosze nie mowic, ze nie mozna przeniesc. nie takie cuda robiono. bierze sie gorali z tematu obok. kilka bali do podlozenia pod ta bude.. i przeturlaja w inne miejsce. zostawiam, chociaz i tak tego nie widac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa żeby trzy posty napisać i znów niby w gg się bawić.Niby,bo za jakiś czas wszystko i tak upublicznia.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×